Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Tirnali-57" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Tirnali-57"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 8.01.2014, 19:05

Radyoda Dinleyici Sayısını Artırmak

İyi Günler Size Bir Konu Hakkında Bilgilendirmenizi İstiyorum
Flatcast Radyosunun Dinleyicisi azken Bazı Radyolarda guest ve gast ların cok oldugunu gördüm radyo yeni ama total ve dinleyicileri cok radyo sahibi arkadasa sordum oda benim radyoyu bir odaya yönlendirdim o odadaki kisiler odaya girince direk radyoya düsüyor ve radyoyu dinliyor bu sekilde total im arttı dedi bende pek inanmadım inandırıcı gelmedi aslı varmı varsa nasıl yapılıyor yapılıyor ise mynet okey odasındaki oyuncuları radyoya yönlendirme oluyormu ilgi alakanız için tskler..

• "Tirnali-57" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Tirnali-57"

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 13.01.2014, 19:03

Yardımcı Olduğunuz için Tskler 5 Gündür Bekliyorum Bir Kişi Bile Bir Satır Şey Yazmamış

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 13.01.2014, 22:04

Arkadasim o oda dedigin Rulet olmasin?
Aynen dedigi gibi radyonun sid numarasini göndererek icerdekilerin senin radyona düsmesini sagliyorsun tercih edenlerde kaliyor ve dinliyor.

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 13.01.2014, 22:06

total sayisini arttirmak icin ruleti kullanmanizi tavsiye ederim cok sayida sid attiginizda dinleyici olarak cok sayida radyonuza ugramis olacaktir.
mynet kod eklemeyi kaldirdi egerki cok sayida facebook hayranin varsa binlerce kisi gibi facebook sitene radyoyu ekleyebilirsin facebook sitene girenler direk radyona da ugramis olur.
ikinci olarak radyosuna gittiginiz arkadasiniz sahte total rakami eklemis olabilir yani kandirmaca olma olasiligi yuksek .
sahsen total sayisi cok olanin degil de guzel dostluk arkadasligin bol olupda az kisinin oldugu radyoyu tercih ederim.

tuba

Orta Düzey

• "tuba" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 23.02.2014, 09:49

radyolarda dinleyici sayısını arttırma

tirnali arkadaşım, eğer arama moturuna Radyo Rulet sid gönder yazarsan karşına çıkan sayfada sid no yazar oraya sid nonu yaz yani yayın alırken üst satıra yazdığın no sonra gönder de sid nosu rulet listesine girer ve o anda rulette olan kişiler tercih ederlerse gelirler bazilarida sid attigin anda otomatik anda radyona düşer yalnız ruletten gelenler adres göremediği için 15 dakika sonra dakikayı durdurmazlarsa düşerler... eğer böyle bi uygulama yapacaksan radyo temasına radyo adresini eklemeni öneririm bu 1 ve diğer arkadaşımızında söylediği gibi kalabalık olmak 4-5 iyi dostla beraber hoş sohbet edip müzik dinlemeye tercih edebileceğin bir durum değil buna emin ol nerde çokluk orda ... oluyor maalesef:(( huzur kaçıyor anlayacağın ama iyi dostluklarda kurulmuyor değil yeni gördüm yoksa yardımcı olurdum bildiğim kadarıyla :-) iyi yayınlar :çakçak:

• "™rohan" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 7.03.2014, 11:12

sanal pc kullanarak bot atıyolar farkettiysen radyo dolu ama sohbet sıfır

urkebek

Acemi

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 7.03.2014, 12:06

Arkadaslar nerede cokluk varsa oraha cok huzursuzluk cikiyor. Önceleri ben 50 kisiye yayin yapiyordum kesinlikle tavsiye etmem. Normal sohbet denen birsey olmuyor bu defa catasmalar küfürler tehtitler kol geziyor. Su anda sadece tanidiklarla beraberiz en fazla 10 kisi oluyor huzurumuz ve sohbetimiz var en azindan. Radyo da sayi önemli degil. Önemli olan müzik esliginde hos ve güzel sohbet etmektir. Tanimadigin kisiler ne seni, nede sen onun nazlarini kaldirabilirsin. Her zaman icin az olsun öz olsun.