Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek
  • Konuyu başlatan "roy"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 30.01.2014, 21:57

Mutlu görünme oyunu çok yorucudur...

"Kutuplarda ayı avcıları buzların içine jilet kadar keskin bir baltayı yerleştirir,keskin tarafın üzerine biraz kan sürerlermiş.Bunu bilmeyen ayı gelip kanı yalarken dili kesilirmiş.

Ama kanın tadından dilinin acısını fark edemez,kendi kanını yalamaya başlarmış. Damarlarındaki kan tükenince, olduğu yere yığılırmış.Avcı da gelip derisini yüzermiş.

Avcılar ayıları kurşunlarla vururlarsa, ayının postu delineceği ve çok para etmeyeceği için bu yolu denerlermiş.

Dilimi kesen o keskin bıçağın ne olduğunu anlamaya kalkışmadı ğım için, varoluşumun o arka bahçesine hep gözlerimi kapattım. Küçük bir inanç yeterdi yaşamam için, ihtiyacım olan kendimi aldatma inancı..

Bu küçük ve zavallı inanç, kendi kanımı emerken kendimi unutmama yeterdi.Böyle yaptım..."

"Mutlu görünme oyunu çok yorucudur."

"Tekrarı yoksa yaşadıklarımızın, hata mı, yaptığımız hatalar..."

"Sürpriz değilim kendime. Sınırlarımı tekrar tekrar kanatmaktan tükendim..."

"Ben seni bu hayatın yetim bırakılmış bir sırrı gibi sevdim sevgili... Ben seni, hikmetinden umut kesilmiş, bütün mucizeler gibi sevdim... Ben seni bize öğretilen her şeye veda eder gibi sevdim, sevgili!

Cezmi Ersöz
Hiçbir Şey Senden Eski Değil

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek
  • Konuyu başlatan "roy"

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 30.01.2014, 22:39

:)