Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek
  • Konuyu başlatan "HAZARBEY45"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 17.02.2014, 05:40

Hazarbeyden Tv 1-2

HAZAR-TV-2

HAZAR-TV-1
HAZARBEY45 belirtilen dosyaları ekledi:
  • HAZAR-TV-22.fcp (453 Byte - 241 defa indirildi - en son: 16.11.2023, 18:30)
  • HAZAR-TV-1.fcp (457 Byte - 233 defa indirildi - en son: 17.11.2023, 03:37)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TürkEce/GnL" (17.02.2014, 06:54) düzenleme sebepleri: Aynı dizayndaki temalar birleştirilmiştir.

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 17.02.2014, 06:43

Ellerinize sağlık Hazarbey bu temanız dizayn olarak sade güzel olmuş ;)
Çok tercih edileceği düşüncesindeyim çünkü resim seçimi çok güzel bay bayan herkese hitap eden türden.
Emeğini paylaşan yüreğinize teşekkürlerimle ^^

3

Monday, 17.02.2014, 08:26

emegine saglık hazarbey,güzel paylasım icin tsk.ederim.

Uykucu

Stajyer

• "Uykucu" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 17.02.2014, 10:57

Emeginize Saglikk .. Sade Hos bir tema Olmus

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 17.02.2014, 11:05

emeğine yüreğine sağlık hazarbey gene her zamanki gibi harikalar yaratmıssın tek kelime ile harika

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 17.02.2014, 15:58

çok teşekkürler türk ece güzel düşünce ve yorumlarınız için sağolun eklerken bende düşünmüştüm 2 konuyu birleştirerek eklemeyi ama resimler farklı olunca ayrı ayrı eklemiştim teşekkürler alakanıza

• "bulent-06" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 17.02.2014, 16:43

Elinize emeginize saglık paylaşımınız icin teşekkürler.

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 18.02.2014, 08:43

eklerken bende düşünmüştüm 2 konuyu birleştirerek eklemeyi ama resimler farklı olunca ayrı ayrı eklemiştim teşekkürler alakanıza

Estağfurullah,sitemiz uygulaması yani görevimizdir Hazarbey.
Aynı dizaynda olup sadece resimler yada renkler farklı olan temaları bir araya topluyoruz ^^

Bu arada yorumum ilk gördüğüm temanızaydı.
Yeri gelmişken devamını yapayım.Tv 2 temanız çok hoşuma gitti.
Diğer Tv 1 temanızda resimin ana rengiyle, zeminin ana rengi değişik tonlarda olunca fark ortaya çıkmış.
Biraz görselliği ve dizaynı etkilemiş bence ;)
Dizaynda bence resim sağ tarafı tamamen kaplasaydı sol misafirler bölümü gri tonda kalır özellikle yapılmış gibi dururdu.
Tekrar ellerinize sağlık, emeğini paylaşan yüreğinize teşekkürlerimle ^^

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TürkEce/GnL" (18.02.2014, 08:49)

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 18.02.2014, 12:06

teşekkür ediyorum KERİMCAN arkadaşım yorum için

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 19.02.2014, 02:42

ŞİMDİ DEĞERLİ ARKADAŞIM TÜRK ECE GNL ASLINDA İSTEDİĞİM ŞEYİ SİZ VE BİRDE ZENOBİA YAPARDI YANİ TEMA HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİ AÇIK YÜREKLİLİĞNİZLE DİLE GETİRİYOSUNUZ BELKİ DİĞER ARKADŞLARDA KONU HAKKINDA SÖYLEMEK İSTEDİKLERİ ŞEYLERİ SÖYLEYEMİYODUR SAĞOLSUNLAR ONLARADA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM AMA BENİM KARAKTER OLARAK BİR FARKIMDA ELEŞTİRİYE AÇIK OLMAM YANİ SEVERİM KIZIP KÜSMEM DARILMAM BİLAKİS MENUN OLURM VE HEMEN KENDİME SORARIM NEDEN BÖYLE DÜŞÜNDÜLER VE BEN NİYE ONLARIN DÜŞÜNDÜĞÜNÜ FARKEDEMEMİŞİM DER KENDİMİ DÜZELTİRİM SİZİN 1 INCİ TEMAYA YORUMUNUZU BIKAC KEZ OKUDUM YANLIŞ ANLAMYAYIM DİYE EVET GÖRÜŞ OLARAK BENİM TASARIMDAKİ DÜŞÜNCEMİ BİLEMEDİĞİNİZ İÇİN ÖYLE YORUM YAPMIŞSINIZ GÖRSEL OLARAK RESMİ SAĞ TARAFA ÇEKİP MISAFİRLER BÖLÜMÜ 2 İNCİ TEMADAKİ GİBİ AYRILMIŞ OLURDU ZATEN O DÜŞÜNCENİZİ 2 İNCİ TEMADA UYGULADIM AMA BU RESİMDE BİR DAMANIN SOKAGIN BİR KÖŞESİNDEN DİĞERİNE DOGRU YÜRÜDÜĞÜ BİR ZEMİN YANİ MESAFE VAR RESİMİ EĞER KASSAYDIM YANİ KÜÇÜLTESYDİM SAGA DOĞRU BU SEFER ORDAKİ YÜRÜME HAREKETİDE KISTLANMIŞ OLACAKTI SANKİ KISA BİR MESAFEDE BIKAC ADIM GİBİ BEN HAREKETE ÖZGÜRLÜK VERMEK İÇİN YAYADIM RESİMİ BİRAZDA RESMİN FONUYLA GRİ CAM FONUN RENK TONU OLARAK BİRBİRİNE YAKIN OLMASI İTTİ BELKİ BENİ O DÜŞÜNCEYE AMA TABİKİ BU İNCE DETAYI SEZMENİZ BENİ MENUN ETTİ YİNEDE BU AÇIKLAMDAN SONRA NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜZÜ BİLMEK İSTERİM LÜTFEN DEVAM EDİN BU YORUMLARINIZA ÇOK MEMNUN OLDUM BU YORUMU YAPTIĞINIZ İÇİN BELKİ YENİ TEMA YAPAN ARKADAŞLARADA BİLGİ BABINDA YARDIMCI OLMUŞ OLURUZ TEŞEKKÜR EDERİM DEĞERLİ YORUMUNUZ İÇİN A.E.OLUN

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "HAZARBEY45" (19.02.2014, 02:49)

ADANALI*

Profesyonel

• "ADANALI*" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 19.02.2014, 18:28

Eline emeklerine sağlık Hazarbey
paylaşım için teşekkürler

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

12

Wednesday, 19.02.2014, 19:43

Hazarbey yanıtınızı okuyunca baktım tema adını doğru yazmışımda, anlatamamışım sanırım ^^
Benim kastettiğim dans eden çiftin olduğu tema.
O temanızda resimin ana rengi siyah.Temanın ana rengi ise gri.
Resim tam alta çekilmiş üstte boşluk kalmış.Sağ taraftada bir boşluk kalmış.
Benim dediğim resim üstle alt eşit kalacak şekilde ortalansaydı veya alt taraf boş kalsaydı komut yazıları kapatırdı.
Yada tamamen resim sağ tarafı üstte dahil kaplasaydı renk tonu farkı pek dikkat çekmezdi ;)
Vitrin seyreden bayan,yürüyen bey temanızın dizaynıda uyguladığınız hareketlilikte gayet güzel ancak bu kadar olurdu dedirtircesine :bf:

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 20.02.2014, 16:45

evet sayın türk ece şimdi konu daha net anlaşıldı siz dans eden çiftten bahsetmişsiniz anladım açıklayayım öncelikle orda kullandığım ışık gifinin becraundu siyah ben onu transparan olarak denedim ilk önce ama gördümki ekran fonu gri olunca ki oda bir tv cam görüntüsünü veriyo özellikle öyle tasarldım bu sefer renkli ışıklar gri fonda cansız kaldı ve fonu aynen kullandım üstteki boşluk bilerek verilen boşluktur takdir edersinizki temanın fcp sinde o üstteki boşlukta chat bantı eklenecektir bu bantta arkafonu siyah olunca resim tamamlnmış olacaktıryayaında temayı öyle göreceksiniz soldaki misafir hanesin neden resmi yaslamadım derseniz inanin ben bu ekran fonunu verebilmek için en az bir ssat uğraştım cam efektini tutturana kadar eh o kadar emeğide ben resmin siyah fonuyla kapatırsam o zaman cam efekti için neden o kadar uğraştım siyah yapardım olur biterdi anlıyorum sizde biraz simetrik hassasiyet var türk ece ben bunu anladım görselliğin tam olmasını kusursuz olmasını istiyosunuz farkındayım ben sizin o dediklerinizin hepsini çalışırken bende düşündüm ama bazen temadaki efekt özellikerini vurgulamak için o simetriklikten bilerek feragat ediyorum ben burdaki isim vermicem ama alanında üstad olmuş temacı arkadaşlar var onların temalrındaki dizayn olayındaki simetrik düşünceleri kumpasla ölçülmüş gibi yerli yerinde ben bunların farkında değilmiyim sanıyosunuz ve istersem aynı simetrik hasasiyeti gösteremezmiyim gösteririm bu kadar tekniği uygulayan bi arkadas o ölçülendirme onun için basit şeylerdir ama dikkat ederseniz ben temalarımda belli bir standard içinde kalmıyorum tasarımlarımı hiçbir örneğe ve kalıba dayanmadan özgürce kafam neye hükmediyosa onu tasarliyorum yani bir anlamda delice hoyratca milimetrik hesap cetveli kullanmıyorum yani ama gerekirse onuda kullanırım sorun yok degerli arkadaşım öncedende yazdım severim eleştiyi ama siz genelde 2 tarzda eleştri yapiyosunuz 1 simetri 2 çerçeve ve buton bakınız genelde hep o tarz temalar çalışıyosunuz allaturka olarak ama ben temaseverlerimde her görüştüğümde resimlerin çerçevelere butonlara hapsedilmememsini ekrana bakarken ruhlarının skıldıgını genellikle resimlerin özgür bırakılmasını talep ediyorlar sanırım temalarıma gösterilen ilginin birçoğundada bu var çok uzattım yazımı özür dilerim teşekkürler ilgi ve lakanız için iyi çalışmalar dilerim

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 20.02.2014, 17:18

Bende şimdi sizi anladım.Haklısınız ;)
Siz sadece temalarınızdaki önerilerimi okuduğunuz için bakışımı simetri,çerçeve ve buton olarak görmüşsünüz.
Sizin temalarınızda böyle olması doğal çünkü hareketli temalar.Başkada yapıla bilecek bir öneri yok.
Resim seçimi güzel,renk akımı güzel,hareketlilik güzel sadece bazı pc'lerde kasma problemi olsada oda normal.
Ben tema incelerken önce kullanım rahatlığı, sonra görsellik, en sonda tercih edilirlik oranına bakarım.
Tekrar ellerinize sağlık,teşekkürler ^^

• "*CANKIZ*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Saturday, 22.02.2014, 18:24

Elinize emeğinize sağlık paylaşımınız için teşekkürler...

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Sunday, 23.02.2014, 23:16

çok teşekkürler cankız

Güney K

Profesyonel

• "Güney K" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Monday, 24.02.2014, 04:26

elinize saglik paylasim icin tesekkurler

18

Friday, 28.02.2014, 07:33

Emeklerinize saglik paylaşım için tşkler..

DALGIC

Bilge

• "DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

19

Wednesday, 5.03.2014, 01:20

.

EL EMEĞİNİZE NURUNUZA SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

20

Monday, 29.06.2015, 12:59

Emeğinize sağlik paylaşima teşekkürler