Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "))ONUR((" bir erkek
  • Konuyu başlatan "))ONUR(("

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 18.02.2014, 18:07

Tabletlerden Flatcast Radyolara Girmek [Windows 8]

Windows 8 isletim sistemi olan Tablet pc lerden radyolara girmek mümkün artik.(Deneme Yapilan Tablet : Acer Aspire P3 isletim sistemi: windows 8 )
Adres cubuguna radyonuzun adresini girin Ornek: http://www.allaturkaa.de/radyo/index.php

NOT: ilk kez flatcast radyolara Dj yada Dinleyici olarak giris yapacaklar BURDAN guncel activexlerini yuklemelidir.Daha onceden activex yuklemesi yapmayi unutanlar ilk dinleyici yada ilk dj olduklarinda activex yuklemesi gerektigini uyari ile sormaktadir.
Dinleyiciler icin tabletten goruntuler alttadir.

DJ icin goruntu alttadir.
dj mixseri istediginiz sarkilari atip dinletebilir
gelen kisileri banlayabilir
ozel mesaj gonderebilir
portlarinizin acik-kapali oldugunu gorebilir
"Friend" secimi gibi daha bircok islemleri de bilgisayarlarda yaptiginizin aynisini yapabilirsiniz.

Resimler icin Yavuz ERBiL arkadasa tesekkurlerimizi sunarim.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "))ONUR((" (18.02.2014, 19:04)

• "Yavuz ERBiL" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 18.02.2014, 18:22

bugun elime gecti alet kurulum yapar yapmaz deneme yapmak istedik hemsomla olumlu sonuc aldik tablet almayi dusunenlere windows tablet öneririm. ;)
Tskrler Hemsom Anlatim icin...

• "renksizgazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 18.02.2014, 18:28

Onur & Yavuz...Emeginize saglık bu degerli bilgi icin tsk.ler... :)