Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

mel0di

Profesyonel

• "mel0di" bir kadın
  • Konuyu başlatan "mel0di"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 24.02.2014, 10:44

Flatcast hareketli simli temalar MELODI GUL temaları

mel0di belirtilen dosyaları ekledi:

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 24.02.2014, 11:15

MeLodi, payLaşim için tşkLer. Cam kiriklari, isimli temadaki erkek resmini koymasaydin daha güsel olurdu bence.

• "renksizgazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 24.02.2014, 12:21

Melodi...Emegine saglık hepsi birbirinden hos calısmalar..Güzel paylasımlar icin tsk.ler

mel0di

Profesyonel

• "mel0di" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 24.02.2014, 12:23

MeLodi, payLaşim için tşkLer. Cam kiriklari, isimli temadaki erkek resmini koymasaydin daha güsel olurdu bence.

tsk ederim yorumunuza yüreginize saglık:) ben onu ben onu erkek teması olarak tasarladım gerçi bayanında erkeginde kullnabilecegi bir tema oldu artık indirecek arkadasların secimine kalmış:)

mel0di

Profesyonel

• "mel0di" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 24.02.2014, 12:24

Melodi...Emegine saglık hepsi birbirinden hos calısmalar..Güzel paylasımlar icin tsk.ler

ben tşk ederim güzel yorumunuza yüreginize saglık:)

6

Monday, 24.02.2014, 12:28

Emegine Yüregine sağlık...Melodim...Hepsi birbirinden harika olmuş.Paylasım adına tsk.ederim cnm... ^^

seda_aslan

Profesyonel

• "seda_aslan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 24.02.2014, 12:31

Eline ,emeğine sağlık Melodi... Güzel paylaşımlar için teşekkürler... :1alkis:

ADANALI*

Profesyonel

• "ADANALI*" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 24.02.2014, 12:54

Ellerine emeklerine sağlık Melodi Güzel çalışmalar paylaşım içn teşekkürler

aranılanadam

Profesyonel

• "aranılanadam" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 24.02.2014, 19:11

Paylaşım için tesekkürler emeğinize sağlık

10

Monday, 24.02.2014, 21:04

eline saglık melodi,paylasım icin tsk.ederim.

Güney K

Profesyonel

• "Güney K" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 24.02.2014, 22:28

Elinize emeginize saglık guzel calısma olmus paylaşımınız icin teşekkürler.

• "bulent-06" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Tuesday, 25.02.2014, 01:26

Elinize Emeginize Saglık Paylaşımınız icin Teşekkürler.

• "*CANKIZ*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 26.02.2014, 20:57

Eline emeğine sağlık paylaşımınız için teşekkürler...

14

Friday, 28.02.2014, 07:35

Emeklerinize saglik paylaşım için tşkler..

mel0di

Profesyonel

• "mel0di" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Saturday, 1.03.2014, 10:08

Emegine Yüregine sağlık...Melodim...Hepsi birbirinden harika olmuş.Paylasım adına tsk.ederim cnm... ^^

Tşkler cnm senin güzel yüregine saglık:)

mel0di

Profesyonel

• "mel0di" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Saturday, 1.03.2014, 10:09

Eline ,emeğine sağlık Melodi... Güzel paylaşımlar için teşekkürler... :1alkis:

Tşk ederim güzel yorumuna yüregine saglık

17

Saturday, 1.03.2014, 14:09

Yorum Farkı

Yorum yapmadan gecemeyecegim kusura bakma ben yazmıyorum herkesin yazdığını sadece ve sadece kopyalıyorum.
(( Elinize emeğinize sağlık, güzel paylaşım için teşekkürler... Günlük 20 boyle yorum X 30 1ayda = 600 ileti x 12 ayda = 7.200 toplam ileti Profesyonel üye oldum yaşaşın :himmmm: ))

Çalışmaya bakan yok zaten millet yazmak icin yazıyor.
Yorum yapıcı yada düzeltici olur bence (( Elinize emeğinize sağlık, güzel paylaşım için teşekkürler. denince neyi düzeltiyon oda merak konusu.. : :1alkis:
* Meselal Son Temada Mini etekli bir bayan Kırmızılı ekranın en önünde arkasında DENİZ ve Yol kenarıda bekliyor mu havadamı asılmıs beklıyor ne alaka simdi neyi ifade ediyor radyoya giren temada önce bayanımı gorecek sonra manzaraya bakacak bu tema merak ettim.

Kimse üzerine alınmasın buda benim yorumum
Kardeş allah yolunu açık etsin

Bu mesaj 5 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "…›°EFE°‹…" (1.03.2014, 14:26)

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Saturday, 1.03.2014, 22:15

Elinize emeğinize sağlık paylaşım için tşkler :)

mel0di

Profesyonel

• "mel0di" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Sunday, 2.03.2014, 09:31

Yorum yapmadan gecemeyecegim kusura bakma ben yazmıyorum herkesin yazdığını sadece ve sadece kopyalıyorum.
(( Elinize emeğinize sağlık, güzel paylaşım için teşekkürler... Günlük 20 boyle yorum X 30 1ayda = 600 ileti x 12 ayda = 7.200 toplam ileti Profesyonel üye oldum yaşaşın :himmmm: ))

Çalışmaya bakan yok zaten millet yazmak icin yazıyor.
Yorum yapıcı yada düzeltici olur bence (( Elinize emeğinize sağlık, güzel paylaşım için teşekkürler. denince neyi düzeltiyon oda merak konusu.. : :1alkis:
* Meselal Son Temada Mini etekli bir bayan Kırmızılı ekranın en önünde arkasında DENİZ ve Yol kenarıda bekliyor mu havadamı asılmıs beklıyor ne alaka simdi neyi ifade ediyor radyoya giren temada önce bayanımı gorecek sonra manzaraya bakacak bu tema merak ettim.

Kimse üzerine alınmasın buda benim yorumum
Kardeş allah yolunu açık etsin

)))) NERDEN BASLASAM BU YORUMUNUZA BİLEMEDİM kendi fikrim sizinkinede saygı duyarım ama katılmıyorum temalarda kimse bi seyi ifade etsin yada bi mesaj olsun diye yapmıyolar yapanlarda olabilir istisnalar kaydeyi bozmaz gizli bir mesaj yada mesaj verme gibi bi niyetimde olmadı olmazda sadece görsellik amac haa begenen olur yada olmaz o ayrı bi konusu tarz zevk meselesi :)alınmadımda güCenmedimde dedim gibi saygı duyarım ama her temada bir msj vermek amacımda yok.....:) begenende sagolsun begenmeyende kimse kimseye zorla indirtemez yada zorla kullancaksın bu temayı diyemez insan NE GÖRMEK ISTERSE ONU GÖRMEK İSDER SIZIN NIYETINIZLE BAKMADIM AMAC GÖRSELLİK SAYGILAR)))) AYRICA TEK TEMA ÜZERİNE YORUM YAZMANDA HAKSIZLIK DEGİLMİ BANA :) yorum meselesine gelince beni ilgilendirmez yok usta olmusum yok süper üye olmusum evet bende yazarım o dediniz yorumlardan ama yazarken en azından bakmısım o temaya bencillik yapıpda sadece kendime bakarım gerisi önemli degil deyip gecmemişim kendi eksiklerini bazen en acemi kisilerde bile görebiliyor insan amaçda yorum yapıyım süper usta üye olayım degil merak edipde bakmam en basit örnek kendimden vereyim temalarıma kimler yorum yapar bakarım hazarbey temaların ustası ama bi gün bana bi yorum yapmıs evet elesdirmis ve hatalarımıda iletmis ve begenisinide iletmis beni ama hosuma gitti demekki ilgisini cekmisim temalarımla kısa yorumda olsa yorum yorumdur insana tema yapma isdegi verir:))) ay ne cok konustum sabah sabah )))

Bu mesaj 5 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "mel0di" (2.03.2014, 09:56)

20

Monday, 3.03.2014, 13:15

Bir Üstteki Temaya Yorum

Çok ısrar ettin üstteki Temanızada yorum yapacağım.

Karanlık bir mağaraya ERKEK Düşmüş zavallı yolunu kaybetmiş yol arıyor kendine Üsttende az bişi güneş ışığı girmiş MAGARAYA heralde ısınması için.
Sonra En onde de bi bayan VAR KAFASINDA PARILDAYAN ISIKLAR VAR LAMBA GİBİ ODA HERALDE Magaradaki adam gözünün önünü görsün diye koymuşşun düşmesin felan ne olur ne olmaz diye yada Radyoya giren userlere dinleyiciler yazılarını daha iyi gorsun okusun diyede olabilir bilmiyorum neden koymussunuz. Fena bi çalışma deil inşallah daha iyi olacaktır. Görsellik Sıfır renk uyumu zaten hic yok. Manzaradaki resimle o Öndeki kadın arasında daglar var Bi yerden kesilmiş sanki gelmis Manzaraya yapıstırılmıs gibi basit duruyor ha Ustalar iyi diyorsa iyidir.
Genede Emegine sağlık çalısmıssın cabalamıssın bisiler koymaya gayret göstermissin onemli olan bu zaten.
Onun üstündekinede yorum yaz dersen illa Elindeki eldiveni parlayan Temaya onada yazarız bisiler

Allah yardımcın olsun kardeş :1alkis:

Bu mesaj 3 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "…›°EFE°‹…" (3.03.2014, 13:41)