Giriş yapmadınız.

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Saturday, 8.03.2014, 07:16

Hazarbey,
Öncelikle ellerinize sağlık, güzel bir tema olmuş ;)
Tabiki biz hiç bir yazılanı kaçırmıyor izliyoruz.Öncelikle bu doğru tespitinize teşekkürler.
Aynı zamanda bizlerde kimin ne olduğunu, ne amaçla gelip yazdığınıda çok iyi biliyoruz.
İlk savunma hakkıda tabiki emek sahibinindir.Konuda da siz gerekli cevabı verdiniz.
Bir daha girip yazmamın anlamı varmı sizce?
Biz neyi nasıl yapacağımızı gayet iyi biliriz, aynen hesabıda kime vereceğimizi bildiğimiz gibi.
Temanız yönetimce uygun bulunmuştur, emeğini paylaşan yüreğinize teşekkürlerimizle ^^

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek
  • Konuyu başlatan "HAZARBEY45"

• Özel mesaj gönder

22

Saturday, 8.03.2014, 12:14

evet sayın türkece arkadaşım bende ta arkadaşın gelip 2 inci mesajına kadar sizin düşündüğünüzü düşünmüştüm ve dediğiniz gibi cevabımıda layıkıyla verdim ve veririmde hiçbir zaman haksız eleştri bende cevapsız kalmaz hakedileni yazar ve savunurum ve sizin ilk etapta sessiz kalışınızdan da anladım tabiki hazar gereken cevabı zaten vermiş diye ama 2 inci kez gelipte yazınca ve baktım daha sonrada ona gereken cevap verilmeyince mecburen o cevabımı yazmak zorunda kaldım zaten anlayan anlamıştırda anlamamazlıktan geliyordur hani bir söz vardır** ANLAYANA SİVRİSİNEK SAZ ANLAMAYANA DAVUL ZURNA BİLE AZ** Deyiminin tam yeridir sanirim alakanıza teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Saturday, 8.03.2014, 16:25

değerli arkadasimiz hazarbey, sizin temalarınızı uzun zamandır takip eden ve hatta kullanan birisiyim, tarzınızı iyi bildiğim gibi, bu güne kadar müstehcen bir temanıza rastlamış deilim.Bu çalişmanıza ben sanatsal bir gözle baktım ve çok beğendim, sadece ismini uygun bulmadım,ismi açık olmuş :)) ''neye nasıl baktığınız ve algıladığınız'' çok önemli, buna benzer bir durum da ben yaşadım, GÜL SENİN TENİN isimli temama, ''temalarda bayan resmine karsiyim, ve açik buldum'' eleştirisiyle karsı karsıya kalmıştım.Oysaki bir çok tema ve indeks çalışmalarında, romantik çift ve bayan resimleri uygun bir şekilde seçilip kullanılır,:)))) eleştiri elbette olacak, olmalıdırda,basımızın tacı, ki... bizim göremediğimiz eksikliklerimizi görenlerden öğrenip faklı bakış açilarıylada kendimize yön verebilelim. ancak eleştiri yaparken kırıcı olmadan,yerden yere vurmadan daha ince bir sözlerle yapılırsa kimsenin kalbi kırılmaz,sonuçtaa hepimiz karınca kararınca emek veriyoruz,diye düşünüyorum. Açik bulan arkadaşlar zaten indirmezler tamamen tercihe bağlıdır. ben başarılarınız daim olsun diyorum,hayranlıkla takip etmeye devam ediyorum.saygılar

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "süslüü05" (8.03.2014, 16:40)

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

24

Saturday, 8.03.2014, 22:29

Teşekkür ederim süslü aslında tema adını açık bulmanızla birlikte genel hatlarıyla düşüncelerime katıldığınızı ifade etmişsiniz bu duyarlılığınız için çok teşekkür ediyorum aslında sanalı bırakında real hayatta o kadar müstehçen şeyler o kadar açık şeyler yaşanıyorki örnek verirsem bir standap show unda küfürlü kelimeleri yapan sanatçıya aile ortamında olmamıza rağmen gülüp geçebiliyoruz küfürlü müzik parçalarını bi güzel zevkle dinleyebiliyoruz ama gel gelelim konu tema olunca o açık bu müstehcen ki bu temada işlenen konu günlük hayatımızda tv lerde sinemalarda gazetelerde magazin dergilerinde daha beterini görüp ondan zevk almaya çalışmamıza rağmen burada bakınız konu nerelere geliyo aslına asıl beni memnun eden konu bu olay burda yaşanırken arkadaşları duyarlılığıma davet etmeye çalışırken bu tema ekelnelı 5 gün oldu sanırım daha yeni bu konuda fikirlerini beyan eden arkadaş olarak sayın TURK ECE ve siz SÜSLÜ05 Olarak düşüncelernizi yazmışsınız iyi veya kötüde eleştirseniz ben asıl sizin bu medeni cesaretinizi alkışlıyorum fikrim katılmamış olsanz bile sizin de çalışmalarınız gayet başarılı bende biikaçına bakmıştım çalışmalrınızda başarılar diliyorum teşekkürler...

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Saturday, 8.03.2014, 22:37

Hazarbey elinize sağlık,bu resmi çok temalarda gördüm,ama bu hareket canlılığı ile başka bir anlam kazanmış,ben çok beğendim çalışmanızı.
Gönlünüze sağlık ve çok tşk ederim güzel paylaşımınıza.

Karayel64

Profesyonel

• "Karayel64" bir erkek

• Özel mesaj gönder

26

Sunday, 9.03.2014, 05:31

Paylaşım için tskler. :thumbup:

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27

Sunday, 9.03.2014, 15:32

OOO SAYIN ZENOBİA HANIM SIZI UZUN ZAMANDIR GÖREMİYODUM SAYFALARIMDA ÇOK MEMNUN OLDUM YORUMUNUZ ICIN BILGE OLDUKTAN SONRA UGRAMAZ OLDUNUZ SEMTİME NERDEYSE KÜSCEKTİM Kİ UCUZ ATLATTIK :)))))) ŞAKA YAPİYORUM TABIKI INANIN SAMIMI YORUMLARINIZ BENI MUTLU EDIYORDU GÖREMEYINCE HEP ACABA DEMISTIM ONU KIRICI BIŞEYMI YAZDIM DIYE KOLAYLIKLAR DILIYORUM

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

28

Sunday, 9.03.2014, 15:40

Siz göremesenizde ben hep gördüm çalışmalarınızı.Tüm temacı arkadaşların kiler dahil.
Bilge olalı çok uzun zaman oldu sanırım 2 yıla yaklaştı ^^
Yorum dan uzak kalmam size özel değildi,hiç kimseye yorum yazmadım.
Yorum yazmama gibi bir karar aldım ,Jüri arkadaşlar görevlerini yerine getiriyor zaten.
Biraz sus kalmak biraz kenarda durmak biraz mola vermek biraz kendine bakmak biraz uzaktan seyretmek.
İşte öyle bir şey.
Tekrar güzel emeğinize çok tşk ler.

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

29

Sunday, 9.03.2014, 16:39

PEKALA ZENOBIA HANIM KARARINIZA SAYGI DUYUYORUM VARDIR BIR SEBEBI KENDINIZE GÖRE ANLIYORUM SIZI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM AÇIKLAMANIZ İÇİN

hasanyöndem

Profesyonel

• "hasanyöndem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

30

Sunday, 9.03.2014, 17:03

İstediğinizi yapın paylasın ama ben kendi yaptığım temalarda insan(bebekler hariç) resmini kullanmam bu benim prensibim ve hayat düşüncem. Belki erkek resmi kullanırım ama oda çok belirgin olmaz. ben burdaki temada en çok şelale efektini sevdim gerçekten çok harika. Bana da bunlar nasıl yapılıyor bilgi verirseniz sevinirim.

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

31

Sunday, 16.03.2014, 18:38

teşekkür ediyorum yorumunuz için hasan yöndem arkadaşim

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

32

Sunday, 16.03.2014, 20:57

ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM SEVGİLİ TEMA DOSTLARI GÖSTERDİĞİNİZ İLGİYE

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

33

Monday, 17.03.2014, 18:55

ÇOK TEŞEKKÜRLER KARAYEL64

34

Tuesday, 18.03.2014, 06:57

Paylaşım için tşkler..Emeklerinize saglık ..

35

Monday, 29.06.2015, 13:46

Emeğinize sağlik paylaşima teşekkürler