Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Saturday, 1.03.2014, 13:29

Haksız Yere isim YAZIYOR SID YERINE

Sayın çok değerli Yönetici Arkadaşlar biliyorum işleriniz çok yogun ve karmaşık. Sizlerden Ricam 2 Aydır ben takip ediyorum Belli kriterler gerekli isim yazması icin SİD Yerine. Ancak Şu Sid Nonun 1417600 İstatiğini bi kontrol edermisiniz. Dinleyici sayısı 5-6 kişiyi zor geçiyor Bu radyo ismi Rulette hala niye yazıyor çok merak ediyorum. Zahmet olmassa cevap yazarsanız sevinirim.

http://www.flatcast.com/PrgStatistic.aspx?sid=1417600

Saygılar Kolay Gelsin..

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "…›°EFE°‹…" (1.03.2014, 13:39)

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 1.03.2014, 14:42

Biz herkesin istatistiklerini kontrol ediyoruz merak etmeyin siz.
Kimi silip kimi ekleyeceğimize de bırakında biz karar verelim değil mi ?
Malum o kuralları da koyan bizleriz.
Kontroller esnasında kriterlerimize uymayan bir durumla karşılaşırsak silinir.
Şu anda silinecek bir durum yok, ama yarın yada başka bir gün düşüş olursa silinir.

Her radyoyu aynı hassasiyetle kontrol ediyormusunuz, yoksa tek bir radyoya mı bu ilginiz acaba, yinede yardımcı olup takip ederek bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Gerekenleri bizler yaparız merak etmeyiniz.

3

Saturday, 1.03.2014, 15:11

Biz herkesin istatistiklerini kontrol ediyoruz merak etmeyin siz.
Kimi silip kimi ekleyeceğimize de bırakında biz karar verelim değil mi ?
Malum o kuralları da koyan bizleriz.
Kontroller esnasında kriterlerimize uymayan bir durumla karşılaşırsak silinir.
Şu anda silinecek bir durum yok, ama yarın yada başka bir gün düşüş olursa silinir.

Her radyoyu aynı hassasiyetle kontrol ediyormusunuz, yoksa tek bir radyoya mı bu ilginiz acaba, yinede yardımcı olup takip ederek bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Gerekenleri bizler yaparız merak etmeyiniz.

Eylem hanım kimsenin eklenmesine karısmıyoruz bıraktık sizi kimse tutmuyor zaten istediginizi ekleyin istediginizi silin umrumda deil. Ha bi kural kriter varsa hani bizimde Kopenhank kriterleri var ya uyulmayınca atıyorlar onu diyorum bi kural varsa herkese uygulansin. Kişiye özel uygulama olmasın. Yarında burdayız birgunde bakarız istatige düserse silinecekmi merak ettim. Bekleyecegiz ve görecegiz. :1alkis: Adalet Mülkün Temeliymiş Konu acilali 1 saat olmamıs ama 300 kusur kisi okumus demekki vatandaş izliyor ve okuyor

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 1.03.2014, 15:43

Ha bi kural kriter varsa hani bizimde Kopenhank kriterleri var ya uyulmayınca atıyorlar onu diyorum bi kural varsa herkese uygulansin.

Bakın amacınızı ben anladım ama hani farklı yansıttıklarınız var ise onlar için resimli bi anlatım yapayım.

buyrun adil değil dediğiniz radyo kriterleri

buyrun bu da sizin radyonuz

Herşey yukarıda alenen belli değil mi. ?

2-3 dinleyici den yukarı çıkmayan bir radyoyu eklememizi bekleyip burada siteyi ve ruleti de insanların gözünde farklı göstermeyi bırakın...

Dinleyici sayınız kriterlerimize uyduğunda başvuru yaparsanız sizinde isminiz eklenir.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 1.03.2014, 15:55

Adalet Mülkün Temeliymiş Konu acilali 1 saat olmamıs ama 300 kusur kisi okumus demekki vatandaş izliyor ve okuyor

Doğru söze ne hacet 300 kişiden hiç başka şikayet çıkmamış yazan olmamış. Demek ki herkes adaletli davranılmasından memnun :nazar:

6

Saturday, 1.03.2014, 18:00

Sayın Yonetici MELYE Hanım Benim Radyomu Sormadım Benim radyom OZEL zaten 2 kisilik kimse giremez 1354000 ismini ben kendim sildirdim kimse gelmesin die BENIM RADYOMU YAZIN DIYE BASVURUDA BILE BULUNMAM. Ben size 1417600 nolu isim yazan ♥İSTANBULFM♥ soruyorum. Konuyu niye çarpıtıyorsunuz .Şunumu DEMEK istiyorsunuz ha ben 1417600 sidi 1-2 gun daha izleyecem istatistigi düserse silecemmi diyorsun net ol biraz.

Melye Hanım
Bak 2009 dan beri 7 senelik radyonda seninkininde ismi yaziyor bak senin istatiginde asada MELYE FM

Cok Merak edenlere de RADYOMUN Sayısını Gosterem Sanırım Fazla soze Gerek yok

Bu mesaj 3 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "…›°EFE°‹…" (1.03.2014, 18:22)

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 1.03.2014, 18:38

Sizin radyo istatistiği verdiğiniz resim çok eskiden kalma galiba (sohbet içindeki saat bile belli ediyor), malum şu anda bile giriş yapılsa onun 10 da 1 i anca aktif orada...
Flatcast neyi sayarsa bizim için önemli olan odur.
buyrun gerçeği burdadır-->> http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1354000

konumuzda o değil zaten, benim radyom hiç değil...malum verdiğiniz link de de görüldüğü gibi 24 saat açık olan bir radyo ve yine kurallara uyumlu durumda..
uymadı diyelim ...o kadarda ayrıcalığımız olsun değil mi...(ki yine de ayrıcalıklı olmamak için 24 saat açık olan bir radyomuz var)

Kimi ne zaman sileriz yada ne zaman ekleriz buna siz değil biz karar veririz, hitap şeklinize ve uslubunuza da dikkat ederseniz sevinirim. konuyuda uzatmayalım, zira siz yazdıkça radyoyu silecek değiliz.
Radyo kontrollerde değişirse gereken yapılır.

8

Sunday, 2.03.2014, 13:08

Konu Anlasılşın Diye Tekrar Yazıyorum Sorunu

Haksız Yere isim YAZIYOR SID YERINE
Sayın çok değerli Yönetici Arkadaşlar biliyorum işleriniz çok yogun ve karmaşık. Sizlerden Ricam 2 Aydır ben takip ediyorum Belli kriterler gerekli isim yazması icin SİD Yerine. Ancak Şu Sid Nonun 1417600 İstatiğini bi kontrol edermisiniz. Dinleyici sayısı 5-6 kişiyi zor geçiyor Bu radyo ismi Rulette hala niye yazıyor çok merak ediyorum. Zahmet olmassa cevap yazarsanız sevinirim. İstatigine de isteyen aşagıdaki linkten ulaşabilir.
http://www.flatcast.com/PrgStatistic.aspx?sid=1417600

1417600 Nolu Rulette ismi yazan Radyonun İstatistiği aşağıda Bugunki

EYLEM Hanım Konuyu Tekrar bastan yazdım ANLASILMASI İÇİN Sorun Yukarda yazıyor.

Su ana kadar yazdıklarıma karsı hicbir tatmin edici bi cevap alamadım malesef. Bana sunu demis olsaydınız eger tatmin olacaktım. Tamam Arkadasim UYARINIZ VE ILGINIZ için teşekkür ederiz TAKİP edecegiz gereken yapılacak en kısa zamanda deseniz uzamayada gerek kalmayacaktı konu bu kadar . Bu Saatten Sonra bisey yazmayada gerek kaldıgını sanmıyorum bu son cevabım zaten. Sikayetleri demekki degerlendirme kriterleride farklı sanırım.
Herkesi vicdanıyla başbaşa bırakıyorum.
Saygılar Kolay Gelsin..

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "…›°EFE°‹…" (2.03.2014, 13:38)