Giriş yapmadınız.

savaska

Stajyer

• "savaska" bir erkek
  • Konuyu başlatan "savaska"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 8.03.2014, 13:42

Şifre

mrb lar savaş kara ben ben radyomun kayıtlı olduğu mail adresini kapadım şifremi unuttum ama dj girişi şifremi biliyorum ordan yayın açabiliyorum şifremi mail adresi olmadan değişmem mümkünmü ilginize şimdiden tşkler

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 8.03.2014, 14:09

savaska,

Radyo ana şifresi ve nick i ile flatcast sitesinden giriş yapabiliyorsanız mail adresiniz olmasa bile oradan değişimleri yapabilirsiniz.
alttaki link i inceleyin, şifre nasıl değiştiriliyor resimli olarak anlatılıyor.
Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

ama yayımcı değilde ana şifrenizi unuttuysanız onun için mail adresi şart malesef...mail adresine yeni şifre isteyeceksiniz çünkü.
ana şifre ile giriş yapamadığınız için dj şifresi değişimi radyo ayarları v.s. hiç birini yapamazsınız...Flatcast den yeni bir üyelik ile yeniden radyo kurmanız gerekiyor.

savaska

Stajyer

• "savaska" bir erkek
  • Konuyu başlatan "savaska"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 8.03.2014, 14:42

şifre

peki iki farkli radyo var yedek onlarin sid numarasini eklemem yeterli olurmu indexse

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 8.03.2014, 14:50

Evet İndex içindeki SID numarasını yedek olan radyonuzun SID numarası ile değiştireceksiniz.
yayını alırken de yeni SID ve şifre ile alacaksınız...
dinleyiciler için hiç birşey değişmiyor zaten, sadece yayın alırken şifre ve sid farklı olmuş olacak o kadar.