You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

savaska

Trainee

• "savaska" is male
  • "savaska" started this thread

Date of registration: Oct 21st 2007

• Send private message

1

Saturday, March 8th 2014, 1:42pm

Şifre

mrb lar savaş kara ben ben radyomun kayıtlı olduğu mail adresini kapadım şifremi unuttum ama dj girişi şifremi biliyorum ordan yayın açabiliyorum şifremi mail adresi olmadan değişmem mümkünmü ilginize şimdiden tşkler

Melye

Super Moderator

• "Melye" is female

Date of registration: Feb 6th 2010

• Send private message

2

Saturday, March 8th 2014, 2:09pm

savaska,

Radyo ana şifresi ve nick i ile flatcast sitesinden giriş yapabiliyorsanız mail adresiniz olmasa bile oradan değişimleri yapabilirsiniz.
alttaki link i inceleyin, şifre nasıl değiştiriliyor resimli olarak anlatılıyor.
Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

ama yayımcı değilde ana şifrenizi unuttuysanız onun için mail adresi şart malesef...mail adresine yeni şifre isteyeceksiniz çünkü.
ana şifre ile giriş yapamadığınız için dj şifresi değişimi radyo ayarları v.s. hiç birini yapamazsınız...Flatcast den yeni bir üyelik ile yeniden radyo kurmanız gerekiyor.

savaska

Trainee

• "savaska" is male
  • "savaska" started this thread

Date of registration: Oct 21st 2007

• Send private message

3

Saturday, March 8th 2014, 2:42pm

şifre

peki iki farkli radyo var yedek onlarin sid numarasini eklemem yeterli olurmu indexse

Melye

Super Moderator

• "Melye" is female

Date of registration: Feb 6th 2010

• Send private message

4

Saturday, March 8th 2014, 2:50pm

Evet İndex içindeki SID numarasını yedek olan radyonuzun SID numarası ile değiştireceksiniz.
yayını alırken de yeni SID ve şifre ile alacaksınız...
dinleyiciler için hiç birşey değişmiyor zaten, sadece yayın alırken şifre ve sid farklı olmuş olacak o kadar.