Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın
  • Konuyu başlatan "yoncam"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 24.03.2014, 16:32

Sayin Yetkililer

Sayın yetkili arkadaşlar konunun nereye yazılcanı pek bilmedğim için buraya yazıyorum forumdan bazı tema yapan arkdaşların hakkını yediğim için şikayet oluyormuş ve bazılarına yandaşlık yaptığım deniliyor ben burda sayın gönül hnm temalarada puanlayın dedği için yorım yazıyorum ama artık özelden cvp vermekden bıktığım için buraya yazmayı uygun gördüm bu olayla ilgili daha önce zenobı arkdsımlada bi sorun olduğu için bana özel yazan arkdsa bunu izah etim ama anlamk istemedi yandaş olarak suçlandım pc her an bakamıyorum dükyanımda müsterim oluyor ama cvp vermek istenmediğim sanılıyor burdan son acıklamı yapayım beni kul hakı yemekle suçlayan arkdsıma demek burda benim için hkz böyle düşünüyorsa bir daha temalara yorum yapmam emeğe her zaman saygım sonsuzdur bilmeyerek kırdığım arkdaşlardanda özr dilerim

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 24.03.2014, 17:00

yoncam,
size yazan kişiler değerlendirmelerimi görüyormuş acaba ?
neye dayanarak sizi böyle bir zan altında bırakıyorlar ..sitedeki değerlendirmeleri moderatörülerimiz dahi göremez iken üyelerimiz nerden emin olarak size böyle bir ithamda bulunuyor ...
Her üyemiz sizde dahil istediği temaya değer biçtiğini vermekte serbesttir. Değerinin altında bir durum olduğunda BOT devreye giriyor zaten. Değerinden fazla verildiğinde de aynı şey geçerlidir.
Bilgi için bu başlığa bakmanızı tavsiye ederim-->> Otomatik Değerlendirme Kontrolü [Beta Bot]

Ayrıca yorumlara da kırıcı ve kural dışı olmadığı sürece kimsenin karışması doğru değildir.
Hiç bir üyemizin size temama kaç verdin ya da temama şunu vereceksin gibi ithamda bulunmaya hakkı yoktur.

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 24.03.2014, 18:01

ben burda sayın gönül hnm temalarada puanlayın dedği için yorım yazıyorum

Gerçi Eylem yetkilimiz gerekli cevabı vermiş, bende benle ilgili bölüme yanıt vereyim.
Bir ara sitede faal olan tüm arkadaşları inceleyip bilgilendirme mesajları yazdım.
Sitede faalsiniz ama tema değerlendirmiyorsunuz juri olmak isterseniz koşullardan biri olan tema değerlendirme puanlarınız eksik kalacak diye.
Haklıydımda çoğu arkadaş taşınan temaları değerlendirmeyi bile bilmiyordu.Soranlarada tek tek anlatıp hakkı neyse onu verin diyede uyardım.
Gelişi güzel incelemeden oylama yapıp birlerle beşlerle doldurursanız beta bot tespit eder, oy verme yetkiniz elinizden alınır dedim.
Ayrıca sizin yazdığınız yorum değil teşekkür mesajıdır.İster yazar ister yazmazsınız bunada kimse karışamaz.
Sitede tek tek puan takip ettiğini sanan kendine ait olmayan temaları bile takibe alan arkadaşlarda yanılıyorlar.
Aynen bizlerin hiç bir şeyin farkında, takibinde olmadığını sanma yanılgısına düştükleri gibi!
İyi akşamlar...

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 24.03.2014, 20:46

Melye ve Gönül hanım ilginize teşekkür ederim umarım açıklamanılarınızı arkadaş okumuştur tanımadan emin olmadan kimse kimseyi yargılamasınlar :(

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 24.03.2014, 20:59

Adım geçmiş :D
Benle sorun yok ben değilim ^^
biz sorun yaşamadık Yoncam,soru ve net cevaptı.
Belki farklı düşünülebilir diyerek kısaca açıklıyım hemen..
Sabah temam xxxx puanda idi saat 8 gibi öğleye doğru 11 gibi baktığımda 16 puan düşmüştü,Yoncam son deeğrlendirme yapan kişi idi..
Bende kendisine sordum ,kendiside bana yukarda yazdığı gibi cevapladı ve ben kendisinden özür diledim soru sorduğum için.
Kaç puan verdiği önemli değildi,acaba bir hatammı oldu yada bilmeden kırdığım birimi diye düşündüm.Sormak maksadımda buydu.
Ama Anlamayan o arkadaş ben değilim valla.. ^^
Adım yazılınca yazma gereği duydum.saygılar.

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 24.03.2014, 21:06

:) Sen değilsin zenom canım arkadaşım bende seninle böyle bi konu olduğunu acıkladım ama adım senin yandaşın olarak söylendii ama inan kim nasıl düşünmek isterse düşünebilir saygılar benden :)

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 24.03.2014, 21:13

senin yandaşın

Benimmiiiii???????? :ep: :ep: :kahkaha: :kahkaha: :kahkaha: :kahkaha: :kahkaha: :kahkaha:
çok güldümmm..
Valla ne yandaşım vardır nede fazladan nickim,Herkese aynı mesafeden yanındayım.
Bence yanlış bir suçlama olmuş .Düşüncem bu..

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 25.03.2014, 13:53

Gönül hanım ilginize teşekkür ederim umarım açıklamanılarınızı arkadaş okumuştur

Yoncam yazık ki sizde anlamamışsınız. Adımı geçince genel açıklama yaptım.
Şahsi olaylarınız beni ilgilendirmez ve özelden halletmeniz taraftarıyımdır.
Yaptığım açıklamada kişiye değil sizde dahil geneledir.Umarım herkes üstüne düşeni almıştır.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 31.03.2014, 23:12

Böyle bir sayfa açılması iyi oldu aslında..
Jüri odasında böyle bir yer vardı ..
Bizler içinde burasının düşünülmesi çok güzel..
Şahsım adına tşk ederim..

Sayın yetkililer Son PSD paylaşımımı raporladım..
Silinmesini rica ediyorum,ben yapamadım.Silemedim..
PSD paylaştıktan sonra bu kararı aldım..
Sizleri uğraştırmak istemezdim.
Bu konuda özür dilerim.
Saygı ve sevgiler.

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 31.03.2014, 23:24

ZENoBIA,
Öncelikle bu bölüm arkadaşın o anki problemiyle açılmış bir bölüm. Sitemizin her bölümünde soru istek yerleri mevcut.
Son PSd paylaşımı silme raporunuzu gördüm.Ancak sizde bilirsinizki sitemizde eklenen paylaşımların vazgeçilip silinmesi kurallarımız dışıdır.
Düzeltme,bozulma türü şeyler varsa silebiliyoruz.Şu an yeni eklediğiniz için sileceğim ancak bir dahakilerde lütfen;
Daha dikkatlice, vazgeçme hakkımız olmadığının bilinciyle ve sitemizdeki kuralları düşünerek ekleyin yada taleplerde bulunun...

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 31.03.2014, 23:28

O anki bir problem güzel bir yer sağlamış herkese.
Sileceğiniz için tşk ederim zahmet verdim..
Ancak merak etmeyin ,bir daha Tema paylaşımım veya PSD paylaşımım olmayacağı için böyle bir talebimde olmayacaktır.
Saygılar.

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 31.03.2014, 23:32

Bakın sizin eklediğiniz paylaşım silinince altta size teşekkür yazan arkadaşın mesajı boşlukta kaldı.
Bizi zor duruma sokmayın lütfen.Sitemiz kuralıdır eklenen paylaşımlar silinmez.Yap boz tahtası değil sitemiz.
Kapımız herkese açık buyrun ekleyin ama bir süre sonra vazgeçtim deme hakkınız yok bunu lütfen bilin...

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Tuesday, 1.04.2014, 00:12

slm türkecegül moderatörüm bende sorunumu size özel mesajla yazarak gidereyim dedim ama size bir türlü özel mesaj yollayamıyom bende çıkmıyor sitede ayrım mı var acaba kisilere göre değişken bir seyler olmaya basladı sanki ben bu zamana kadar yaptığım temalar hep 2 yıldız tek bisey demedim ama 27 martta eklediğim 5 adet romantik çift teması bugün baska bölüme tasınıyor ben forumda fazla kalabalık yer tutmayım diye temalarımı paketler halinde paylasıyom tek tek mı paylaşmam lazım foruma baktığım zaman daha 03 martta eklenen tema hala aynı bölümde kalıyor bu haksızlık değilde nedir eğer ki tema yapmamızı ıstemiyorsanız söylemeniz yeterli iyi veya kötü elimizden gelen en iyisini yapmaya çalıyoz bizleri bilgilendirirseniz sevinirim

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

14

Tuesday, 1.04.2014, 00:17

Tamer bana link ekleye bilirmisin?
3.Martta aynı yerde bekliyor dediğin tema eğer tema ekle paylaştaysa puanın dolmasını bekliyordur.
Yani juri arkadaşların girip puanlamasını.Belirli bir sayı var o sayıda juri değerlendirmedikçe yıldızlar açılmıyor bizde yerine taşıyamıyoruz.
Hangi bölüme hangi temalar taşınmış bir göreyim sonra ona göre yanıt vereyim olurmu?

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Tuesday, 1.04.2014, 00:24

Flatcast Tema //Sunshine Romance// buyrun türkece moderatörüm yalnız sunun altını çızerek söyleyım ki benimm alaturkada herhangi biriyle sorunum yok temaların eklenıs tarihlerine bakıyorum 13-27 arası temalar duruyor nedense benim 27 martta eklediğim tema hemen oylanarak baska bölüme tasınıyor bu haksızlık değilmidir tekrardan tesekkürler ilgilendiğiniz için not;: bunları burdan yazmayacaktım sizlere özel mesajdan ulasayım dedim ama bir türlü özel mesajınızı bulamadım

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

16

Tuesday, 1.04.2014, 00:30

Tamer kardeşim,
Öncelikle burda başlık açıp sormanız uygundur.Zaten özelden destek vermiyoruz.
Konuya gelince.Evet o arkadaşın teması 3.Martta eklenmiş ve bekliyor.
Çünkü juri arkadaşların değerlendirme sayısı yıldızların açılma kriterine ulaşmamış.
Sizin temalarınız yeterli sayıda juri arkadaş değerlendirdikçe yıldızı açılmış ve 2014 temalar bölümüne taşınmış.
Bizim burda yapa bileceğimiz bir şey yok.Demek sizin temalar daha çok izlenmiş ve arkadaşlarımız değerlendirmiş ;)
Eğer temaların ekle paylaşta daha uzun durması size bir avantaj gibi gözüküyorsa hayır değil.
Tema indirecek dj arkadaşlarımız 2014 temalarına daha çok bakıyor bilginiz olsun ^^

Not;İyiki bildirdin bak oylamayı unutan bir arkadaşımız bakınca eyvah ben unutmuşum dedi değerlendirdi oy sayısı tamamlanınca yerine alındı ;)

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

17

Tuesday, 1.04.2014, 22:20

Bakın sizin eklediğiniz paylaşım silinince altta size teşekkür yazan arkadaşın mesajı boşlukta kaldı.

Öncelikle PSD yi sildiğiniz için tşk ederim..
Bu düşüncenizede katılmıyorum,tek bir psd paylaşımım olsa idi orada ewet haklısınız Dalgıç ın mesajı sallantıda kaldı derdim..Ama orada daha çok Psd paylaşımım olduğu için,bence boşta kalan bir mesaj değil..
Bizi zor duruma sokmayın lütfen.Sitemiz kuralıdır eklenen paylaşımlar silinmez.Yap boz tahtası değil sitemiz.

Sitenizi şimdiye kadar yaptığım temalar ve diğer paylaşımlarım ile zor sokmadım diye düşünüyorum..
3yıl içinde sizlerden her hangi bir temamım silinmesini talep ettimmi hatırlamıyorum.Hatırlamadığım konusunda ciddiyim,çünki hafızamı yokladım ama maelesef sizleri böyle bir zora daha önce soktummu anımsayamadım..
Bu isteği her temamda yinelemişim gibi yap boz tahtası olmadığını çocuk azarlar şekilde bir uslup ile yazmanızıda uygun bulmadım.
Yeterince uzun zaman geçirdim bu forumda,neyi talep ederken neyi zorda bırakabileceğimide göz önüne alarak talepte bulundum..
Kapımız herkese açık buyrun ekleyin ama bir süre sonra vazgeçtim deme hakkınız yok bunu lütfen bilin...

Kapı her zaman herkese açıktır,Ama ben şahsım adına forumda Tema ve PSD paylaşımlarımı paylaşmıyacağım.Böyle bir paylaşımlarım olmayacağı için vazgeçtim ben oynamıyorum deme gibi bir şansta %0 dır.
Tekrar tşk ler ilgi ve emeğe saygılar.

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

18

Wednesday, 2.04.2014, 09:17

Ben sizin isteğinizi görünce bir hata bir şey olmuştur düşüncesiyle sildim.
Ancak sebep ne dediğimde "Vazgeçtim paylaşmayacağım" sözünüz üzerine devamı gelirse silmem diyede azarlamak değil sitemiz kurallarını belirttim.
Karar sizindir saygı duyarız tabiki kurallarımız çerçevesinde ;)