Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

..KIVILCIM..

Orta Düzey

• "..KIVILCIM.." bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Thursday, 17.04.2014, 17:15

emeğinize sağlık harika olmuş paylaşım için tşkler

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

22

Thursday, 17.04.2014, 18:27

Emeklerine sağlık ablam görsel anlamda tarzında güzel çalışmalar olmuş ama nacizane fikrimi yazmam gerekirse çalışmana bakar bakmaz benimde ilk gözüme çarpan butonlar ve buton altı zemin oldu ... Buton altı zeminin olması ve butonlarında olması gerekenden biraz daha büyük olmasının o bölümde göze çarpan bi görüntü oluşturduğunu düşündüm ^^ ... Belki sende tekrar bakınca farkedeceksindir ablam güzel emeklerin ve güzel paylaşımların için çok teşekkürler ...

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ZENoBIA"

• Özel mesaj gönder

23

Thursday, 17.04.2014, 19:03

Güney Tşk ederim yorum yazan yüreğinize sağlık..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Thursday, 17.04.2014, 19:19

Cizim yada font ben butonlar daha kücük olsaydı daha güzel durudu diye düsünmüsdüm.. Demekki herkesde senin kafana takılan tema yapıyor. o zaman bir daha düsüncemizi yazmayalım böyle düsündügün icin..

Önce bir DESTURRRRRR diyeyim..

Renksiz gazete kısaca ve mümkün oldukçada anlaşılır şekilde yazmaya gayret göstericem.İlk cevaplarım yeterli derecede anlaşılamıyor sanırım..
Temanın oluşumu temacının zevkine hayalgücüne kalmıştır.
Gerek resim gerek fon,gerek buton ve çerçeve dizaynı tamamen hayalgücü ve isteğidir.
Butonları bu şekilde yakıştırdım ve bencede yakıştı çünki bu benim hayalgücümdü,Renksiz gazete gözü ile bakmadım temayı yaparken yada ,Ali Veli diye de bakmadım..
Ewet eleştiriye hep varım.Olmalıyımda çünki bende temacıyım..
Denilseki butonlar büyük ve misafir alanı ve chat alanını daraltmış kullanım 0..
Denilseki fontlar butonlardan taşmış.Eyvallahhhh
Denilseki Butonların orantılı değil,simetrisi kaymış,büyüklük farklı.Eyvallahhhh
Denilseki renk akımı buton rengin öldürmüş ..Eyvallahhh..
Bir sürü eleştiri seçeneği sunarım..
Ama eğerki sadece büyük deniliyorsa bana o zaman seçenekte sunmalısınız.Yada temanın kullanımını yok etmişsem eleştiri cuk demiş yerine oturmuştur..
Temanın kullanımı yerindemi bence ewet..
Butonlar chat alanı ve misafir alanını daraltmışmı?? hayır..
O zaman müsaade edin temacının hayalgücüne müdahale etmeyin..Bırakın eleştiriyi yol gösterici amaçla yapın kendi zevkinize uygun olmadığı için değil.

benim kafama takılan hiç bir tema yoktur.Kişisel bakmam hiç bir temaya..yanlı ve taraflı olamam,kimse kusura bakmasın..
Çünki buradaki her temacı bir emek veriyor.Bu emeğe saygım olmazsa bende saygı bulamam..
yaptığım eleştirileri ,yersiz ve sadece eleştiri amaçlı yapsa idim sanırım buradaki bir çok temacı beni bulurdu girtlağima çökerdi.
Haklı ve yerinde eleştirilerim varki baktıklarında ;haklı denilebiliyorki bir sonraki temada bu dizeltilebiliyor.
Eleştirlerim seçeneklidir,şöyle yaparsan daha iyi olur diyerek.
Aradaki minik farkta bu olsa gerek..
Bakmak ve görmek arasındaki fark diyebilirim.
Eleştiri sevmeze çıktım adım ,ama eğerki eleştiri yerinde ise ve bana bir şeyler kazandıracaksa ben o eleştiren kişinin elini bile öperim..
Umarım yeterli bir cevap olmuştur.Başkada cevap yazmam ,yazarken yoruldum.. :whistling:
Saygılar tekrar

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Thursday, 17.04.2014, 19:26

Roy tşk ederim güzel sözlerine.Eline sağlık..
I'm so glad you feel that way.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Thursday, 17.04.2014, 19:27

Kıvılcım sağolasın,gönlüne sağlık.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Thursday, 17.04.2014, 19:35

Buton altı zeminin olması ve butonlarında olması gerekenden biraz daha büyük olmasının o bölümde göze çarpan bi görüntü oluşturduğunu düşündüm ... Belki sende tekrar bakınca farkedeceksindir

Temaya tekrar tekrar baktım ve o boşluğu bildiğim için butonlar bana göre normal ölçüde geliyor.
Bahsettiğiniz alt zemin yok,chat alanı ve misafir alanına bakarsanız eksiksiz ve kesintisiz bir devamlılık var yani parça parça bir görüntü yok.
Dolayısıyla şudurki chat alanı ve misafir alanı nı kendim o şekilde çizdim ve simetrik yerleştirdim.Aradaki boşluğada butonlarımı çizdim .Butonlar altında aynı butonların çiziminde bir parça yoktur.
Analşılmak için yazıyorum bunu ,PSd var ken bunları açıklamak birazda garip geliyor aslında.
Ben psd indirip bakardım.gerçekten acaba üst üste butonlarmı yoksa sadece oratada butonmu var diye.
Geçen bir arkadaşımız tema eklemişti,bir yerde takıldım ve eleştirimi yazmadan önce temasını indirdim ve baktım kafamdaki soru konusunda haklımıyım diye.Haklı olduğumu gördüm ve yorumumu yazdım.Cevabende butonların sığmadığını komutu misafir yazısının üstüne koyduğunu söyledi.
Kısa bir örnekti.
tekrar tşk ler güzel yorum ve eleştirine Ece m.. yüreğine sağlık..

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

28

Thursday, 17.04.2014, 20:05

Ablam çalışmandaki chat alanı , misafirler alanı ,üst alanda herhangi bi problem yok zaten ... Diğer yerlerdeki çizimlerindede herhangi bir problem yok ... Bahsettiğim konu butonların üst üste olup olmaması veya çizim olup olmaması değil ayrıca psd ni indirmemle incelememle ilgiside yok bende çizim yaptığım için anlayabiliyorum sadece ben çalışmanı açar açmaz gözüme çarpan butonlar ve butonların altıdaki çizimin gerektiğinden fazla büyük ve geniş olması oldu ... Bu çizim eğri veya yalnış çizilmiş anlamı taşımıyo sadece oradaki bölümün iri olması direk olarak göze çarpıyo anlayacağını düşünerekten fikrimi yazmak istemiştim sadece ^^ ... Tekrardan teşekkürler ablam güzel emek ve paylaşımların için ...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "06**ECE**" (17.04.2014, 20:10)

• "RenksizGazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

29

Thursday, 17.04.2014, 20:06

Benim ki elestiri degil düsünceydi...Görünüm olarak butonlar ilk bakısda göze buyuk geliyor indekslerde bile bu kadar buyuk buton olmuyor..Bizde tema indeks yapıyoruz..asıl sen konuyu büyüttün ne kadar düsünce kabul ettigin belli oldu..Butonlar daha kücük olsaydi dedim konuyu hocalığa döktün.Bundan sonra bende yazmam.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

30

Thursday, 17.04.2014, 20:17

Ben sizleri iyi anladımda,benim Türkçem yetmedi burada derdimi anlatmaya..
tamam sizler haklısınız butonlarım çok büyük,ve kaba,olağan üstü sakil bir görüntü oluşturmuş...

Sizlerden övgüyü hak edersem almayı seçerim,eleştiriye de aynı..

Ama şu an yazılanlar ile shopu pc den silip temanın T sini bile yapasım yok..
Övgü manyağı gibi görülmekten açıkçası bende yıldım.

Hoca olamadım,yazanada sağolsun derim yazmayanada.

Burda nokta koydum.Temama yorum yazılıyorsa cevap verme hakkım var sanıyordum,ama hocalıkla sonlanınca,nokta koymalı diorum..

qupido

Jüri

• "qupido" bir kadın

• Özel mesaj gönder

31

Thursday, 17.04.2014, 20:46

Ablacım emeğine sağlık güzel paylaşım için teşekkür ederim (:

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek
  • "imageman" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

32

Thursday, 17.04.2014, 20:55

Tesekkürler eline saglik Zenobia Harika bir tema yapmissin psdsini indirdim incelyecem ilham gelir belki banada senin temaya bakinca

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

33

Thursday, 17.04.2014, 21:27

Gupim ben tşk ederim sana.çok sağol.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

34

Thursday, 17.04.2014, 21:30

psdsini indirdim incelyecem ilham gelir belki banada senin temaya bakinca

Bende sana tşk ederim İmageman,psd yi güle güle kullan.
İnşallah elinde olmayan bir kaç malzeme bulabilirsin ps de.Çünki shopta malzemeler hazine gibidir.
tekrar çok tşk ederim gönlüne sağlık..

35

Thursday, 17.04.2014, 22:58

zenom emegine saglik kendine göre tabiki tarzin güzel bi paylasim ^^ p.s....... cnm kendin begenmen lazim basklari icin degil acik acik yaziyorum bende emegine saglik paylasim icin tskler

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

36

Thursday, 17.04.2014, 23:13

ZENOBIA ÖNCELIKLE ÇALIŞMALARINDA ŞUNU ANALIİZ ETTİM BURAYA İLK ÜYE OLDUĞUM TARİHLE BU GÜN ARASINDA İNANILMAZ BİR TEKNİK YÜKSELİŞ VAR SİZDE BUNU KENDİ ÇALIŞMALARINIZZLAMI ELDE ETTİNİZ YOKSA TİYO VEREN HOCALARINIZ VARMI :P AMA SONUC NE OLURSA OLSUN EMEK SİZİN BU YÜZDEN BU KLAS AŞAMA İÇİN TEBRİK EDERİM AYRICA ARKADAŞIMA BİRAZ DAHA SAKİN VE ARKADAŞLARIN GÖRÜŞLERİNE DAHA ILIMAN YAKLAŞMANIZI TAVSİYE EDERİM BIRAKIN HERKES RAHATCA DÜŞÜNCESİNİ SÖYLESİN SİZ SADECE TASARIMINIZI YAPARKEN DÜŞÜNCE TARZINIZ NEYDİ ONU AÇIKLARSANIZ BENCE DAHA YAKLAŞIMCI OLURSUNUZ HERZAMAN DİYORUM ELEŞTİRELİM ELEŞTRİLELİM AMA YAPICI OLARAK YIKICI OLARAK DEĞİL HERKESE KOLAYLIKLR İLİYORUM...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "HAZARBEY45" (17.04.2014, 23:21)

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

37

Thursday, 17.04.2014, 23:31

Reyhan tşk ederim canım.
İçime sinmeyen bir şey kimsenin içine sinmez zaten.
açık sözlü yorumuna tşk ederim.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

38

Thursday, 17.04.2014, 23:47

Hazarbey görüş ve düşüncelerinize çok tşk ederim..
Photo Shopa ilk başlarken butonları bilmezken Melye hanımdan yardım aldım.tema ölçü ayarı,çizim butonları,Font v.s
Sonra kendim kurcalayarak ,Babush psd lerini indirip neyi nasıl yapmış araştırarak,çoğunlukla deneme yanılma yöntemi ile kendi keşiflerimdir.
Usta bir Temacı asla olamam,çünki kendi kendinize yaparken çok yavaş bilgilere ulaşıp ilerliyorsunuz.Shopta bitmek bilmez bir detay var.
Malesef bana şu an shopta yardım eden kimse yok.Bildiğim ve keşfettiğim bilgiler ile yapıyorum temaları..

Eleştiriler elbet olucak ,olmalıda,yoksa yanlış ve eksik görünmez.
Zaten burada da yapılan yoruma benim açıklama yapmış olmam.
Aslında parça olmadığını,bir bütün olduğunu ortada sadece buton olduğunu izah ettim.
Fikir söylenmeli ve cevapta verilmeli diye düşünüyorum..
Ama malesef cevap verdiğinde eleştiriyi sevmeyen cadı oluyorum :D
Aslında melek gibi biriyim,sadece kanatlarım kırılınca süpürgeme biniyorum :D :D :D
temaları kendim için yapıyorum.Terapim benim.Kafamı dağıtan tek şeydir.

temalarım indirilmesede,beğenilmesede,eleştirilmesede,yıldızlanmasada,ben yine tema yapıcam,çünki kendimi dağıttığımdan vazgeçemem..
Güzel yorum ve düşüncelerinize tekrar çok tşk ederim. çok sağolun..

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

39

Friday, 18.04.2014, 13:09

Emeklerine sağlık abla görsel anlamda ve işçilik anlamında bol emekli bir çalışma olmuş...Butonların olduğu bölüm evet sanki biraz geniş kalmış bencede o bölüme kendine has çizimlerin ile o bölümü daha küçük boyutta bir çizim ile doldurabilirmiydin acaba diye düşündüm...Tabiki senin düşüncen bu yönde olmuş saygı duymak lazım...Emeklerin için tekrar teşekkürler...

aranılanadam

Profesyonel

• "aranılanadam" bir erkek

• Özel mesaj gönder

40

Friday, 18.04.2014, 19:58

Emeginize saglık,paylasım için tesekkürler...