Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Güney K

Profesyonel

• "Güney K" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Güney K"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 24.04.2014, 14:54

Flatcast radyo TEma+ fcp

İlk photoshop denemesi ;)
Öğretmenlerim MELTEML ablama RenksizGazete babaoğluna ve Ruzii kardeşime çok çok teşekkür ederim.Allah razı olsun

:himmmm: :himmmm:
Güney K belirtilen dosyaları ekledi:
  • fcp.fcp (333 Byte - 151 defa indirildi - en son: 13.06.2023, 10:38)

2

Thursday, 24.04.2014, 15:51

Güney Abii ilk başlamana göree harikaa dahada güzelleri gelcek eminim..emeklerine Sağlık çok tsklerr..

Güney K

Profesyonel

• "Güney K" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 24.04.2014, 16:03

Güney Abii ilk başlamana göree harikaa dahada güzelleri gelcek eminim..emeklerine Sağlık çok tsklerr..
Bu ihtiyardan fazla bisey bekleme bacım. Kapasite belli genclerle asık atamam ben :D
Yorum ve desteklerın ıcın cok tesekkur ederım.. Ortaya bisiler cikiyorsa sizlerin sayesinde

• "MELTEML" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 24.04.2014, 17:09

ilk cs6 da çalışmana bayıldım tbr ediyorum çok güzel olmuş emeklerine sağlık
(ayrıca senin yapamıcan bişey yok yeterki iste)

Güney K

Profesyonel

• "Güney K" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 24.04.2014, 17:21

ilk cs6 da çalışmana bayıldım tbr ediyorum çok güzel olmuş emeklerine sağlık
(ayrıca senin yapamıcan bişey yok yeterki iste)
Güzel yorumun ıcın tesekkur ederım ustam Allah razı olsun ne olduysa sızlerın sayesınde oldu tesekkur ederım

HAZARBEY45

Profesyonel

• "HAZARBEY45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 24.04.2014, 17:53

evet güney bey benim naçizane fikrimde ilk denemeye göre çok başarılısın aslında ilk denemende olsa ben onun altında çok güzel bir tasarım ruhunuzun olduguna inaniyorum vede bu çalışmalrınıza yansıyacaktır
bakalım daha neler çıkacak sizden tebrik ediyorum

Güney K

Profesyonel

• "Güney K" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 24.04.2014, 18:11

HAZARBEY45 güzel yorumunuz ıcın cok tesekkur ederım ınsallah dedıgınız gıbı olurda ögretmenlerımın yuzunu kara cıkarmam

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 24.04.2014, 20:30

ilk shop denemesi gayet güzel olmuş hemşerim...Desteklerinden dolayı MELTEM hanım RUZİ ve ATAYADA teşekkürler... :thumbup:

Güney K

Profesyonel

• "Güney K" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 24.04.2014, 20:34

ilk shop denemesi gayet güzel olmuş hemşerim...Desteklerinden dolayı MELTEM hanım RUZİ ve ATAYADA teşekkürler... :thumbup:
Begendıgıne sevındım hemserım cok tesekkuler ..Bakalım zamanla gelıstırmeyı becerebılecekmıyız

• "RenksizGazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 24.04.2014, 20:35

Babaoglu...İlk elin günahı olmaz gayetde hos duruyor Tebrik ederim..Eminimki zamanla dahada iyileri gelecekdir.Güzel paylasım icin tsk.ler... :)

Güney K

Profesyonel

• "Güney K" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 24.04.2014, 20:40

Babaoglu...İlk elin günahı olmaz gayetde hos duruyor Tebrik ederim..Eminimki zamanla dahada iyileri gelecekdir.Güzel paylasım icin tsk.ler... :)
Begendıgınıne cok tesekkur ederım babaoglu ..Ne olduysa sizlerin sayesınde oldu ..Allah razı olsun

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 24.04.2014, 20:51

Emeklerinize sağlık GÜNEY hoş ve kullanışlı bi çalışma olmuş güzel emek ve güzel paylaşım için teşekkürler ...

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 24.04.2014, 20:53

Öncelikle gerçekten ilk ps çalışmanıza göre başarılı diyeceğim ama üç tanede hocanız var ;)
Ancak belirtmeniz çok güzel bir incelik ve bu güzel açıklamanıza öncelikle not veren biri olarak kendi adıma teşekkür ederim.
Ben açıklayan arkadaşta not kırmam ancak eğer kendisi destek aldıysa (Ki bunu büyük hitimalle anlarım)gizliyorsa notu kırarım :whistling:
Şimdi sizi motive puanımı kullandığımı belirtmekle birlikte önerilere yavaş yavaş başlayayım izninizle.
İlk önerim; Yeni shopa başlamış biri olarak yazılarda çok stil,efekt olaylarına girmeyin.
Öncelikle değişik yazı şekilleri=fontları (Mümkün olduğunca Türkçe karakterli olanlarını) yükleyin.
Sonra onları tema zemini ve resimdeki akışa uygun renk seçiminin yanında okuna bilirllik özelliğine çok dikkat edin.
Diğer efekt,stil,gölgeleme gibi detaylara daha sonra yavaş yavaş shop kullanım bilgisini tam oturtunca girin derim ;)
Emeğini paylaşan yüreğinize teşekkürlerimle, ışık var sizde ve ben devamını bekliyorum ^^

Not :Çok özür harf hataları olmuş düzelttim bir yandandan bir arkadaşada adres tarif ediyordumda :ap:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TürkEce/GnL" (24.04.2014, 21:07)

• "TÜRK DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 24.04.2014, 21:16

.

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM EMEĞİNİZE SAĞLIK

Güney K

Profesyonel

• "Güney K" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 24.04.2014, 21:16

Emeklerinize sağlık GÜNEY hoş ve kullanışlı bi çalışma olmuş güzel emek ve güzel paylaşım için teşekkürler ...
Destek ve elestirileriniz için cok tesekkur ederım
yorum yazan ellerınız dert gormesın

Güney K

Profesyonel

• "Güney K" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Thursday, 24.04.2014, 21:37

Öncelikle gerçekten ilk ps çalışmanıza göre başarılı diyeceğim ama üç tanede hocanız var ;)
Ancak belirtmeniz çok güzel bir incelik ve bu güzel açıklamanıza öncelikle not veren biri olarak kendi adıma teşekkür ederim.
Ben açıklayan arkadaşta not kırmam ancak eğer kendisi destek aldıysa (Ki bunu büyük hitimalle anlarım)gizliyorsa notu kırarım :whistling:
Şimdi sizi motive puanımı kullandığımı belirtmekle birlikte önerilere yavaş yavaş başlayayım izninizle.
İlk önerim; Yeni shopa başlamış biri olarak yazılarda çok stil,efekt olaylarına girmeyin.
Öncelikle değişik yazı şekilleri=fontları (Mümkün olduğunca Türkçe karakterli olanlarını) yükleyin.
Sonra onları tema zemini ve resimdeki akışa uygun renk seçiminin yanında okuna bilirllik özelliğine çok dikkat edin.
Diğer efekt,stil,gölgeleme gibi detaylara daha sonra yavaş yavaş shop kullanım bilgisini tam oturtunca girin derim ;)
Emeğini paylaşan yüreğinize teşekkürlerimle, ışık var sizde ve ben devamını bekliyorum ^^

Not :Çok özür harf hataları olmuş düzelttim bir yandandan bir arkadaşada adres tarif ediyordumda :ap:
Güzel yorum ve desteklerınız ıcın cok tesekkur ederım TürkEce/GnL
Yardımcı olan kımsenın hakkını yıyemem hesabını veremem sonra Allah razı olsun kendılerınden
Tavsıyelerınız ıcın ayrıca tesekkur ederım elımden geldıgınce ustadların onerılerını yerıne getırmeye calısacagım bakalım ne kadar basarılı olabılırım zaman gosterecek

Güney K

Profesyonel

• "Güney K" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Thursday, 24.04.2014, 21:39

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM EMEĞİNİZE SAĞLIK
Destek ve elestirilerin için cok tesekkur ederım Yavuz
Yorum yazan ellerın dert gormesın

18

Thursday, 24.04.2014, 22:05

emegine saglık Güney,güzel paylasım icin tsk.ederim.

Güney K

Profesyonel

• "Güney K" bir erkek

• Özel mesaj gönder

19

Thursday, 24.04.2014, 22:55

Destek ve elestirilerin için cok tesekkur ederım Kerim Can
Yorum yazan ellerın dert gormesın

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek