Giriş yapmadınız.

• "01antepli27" bir erkek
  • Konuyu başlatan "01antepli27"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 29.04.2014, 18:42

Minik GİZEM Toprağa verildi zanlı Tutuklandı...

S.A. aile ile arama çalışmalarına da katıldığını söyledi.
Polis ekipleri, iki aile arasında istenmeyen olaylar yaşanmaması için acı haberi gözaltından sonra aileye verdi.
Adana’da 27 Nisan’da annesi pazardayken oynamak için parka giden ve bir daha haber alınmayan 6 yaşındaki Gizem Akdeniz’in cansız bedeni bulundu. Ailenin akrabası olan katil zanlısı S.A. (25), nöbetçi mahkemece tutuklandı. Zanlının savunması için yapılan talebi 41 avukatın reddettiği öğrenildi. Yapılan otopsinin ardından minik Gizem de, toprağa verildi.

Adana Emniyeti ve Ankara’dan gelen özel ekibin hassas çalışması sonucu Gizem’in cesedi saat 01.30 sularında Karaisalı yolundaki Rüzgarlıtepe bölgesinde ağaçlık alanda bulundu. Koli bandıyla ayakları bağlanan ve bıçaklanarak öldürüldükten sonra kısmen yakıldığı tespit edilen küçük kızın cesedi, otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Morgdan küçük kızın cenazesini alan Akdeniz ailesi sinir krizi geçirdi. Evinin önünden Kabasakal Mezarlığı’na götürülen Gizem’in cenazesi, burada kılınan namazın ardından gözyaşları içerisinde defnedildi.

Gizem’in katil zanlısının, baba Mustafa Akdeniz’in amcasının oğlu olan S.A. (25) olduğu ortaya çıktı. S.A’nın, emniyetteki ilk sorgusunda Gizem’in ablasıyla evlenmek istediği ancak ailenin buna karşı çıkması üzerine intikam duygusuyla Gizem’i kaçırdığını anlattığı öğrenildi. Ardından S.A.’nın şüphe çekmemek için aileyle birlikte arama çalışmalarına da katıldığı ortaya çıktı.

Ailesine ve yakınlarına ALLAH sabırlar versin...Mekanın cennet olsun GİZEM...

• "Harbi Kız" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 29.04.2014, 18:48

ufacık bir çoçuk daha melekdi o Rabbim Ailesine Sabır versim Mekanı Cennet olsun :(

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 29.04.2014, 18:49

Bu gün sesle ağladığım haber.Altı yaşında ve amcasının oğlu...Gizem zaten melekti asıl yerine cennetine kavuştu.
Biz kime güveneceğiz? Ne zaman insanlığımızı kaybettik? Müslümanmıyız yoksa sadece kayıttamı öyle yazıyor?
Allah ailesine sabır versin dayanılmaz bir acı :( Çocuk taciz ve ölümlerinede kesin idam cezası istiyorum...

• "Harbi Kız" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 29.04.2014, 18:53

Hani bir söz var bu devirde Babana bile güvenmicen Abla insanlık bitmiş yazıkki :(

• "01antepli27" bir erkek
  • Konuyu başlatan "01antepli27"

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 29.04.2014, 18:57

Oturduğumuz mahallenin üst tarafında olmuş olay duyunca bizde şok olduk...Allah tekrar sabırlar versin...

• "MELTEML" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 29.04.2014, 20:05

çocuk ölümlerinin ve tacizlerinin çoğaldığı bu devirde anne ve babalara çok is düşüyo.
ama allah kimseye evlat acısı vermesin ve evlatla sınamasın ailesine çok sabır versin.

• "RenksizGazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 29.04.2014, 20:21

Allah rahmet eylesin..Mekanı cennet olsun...

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 29.04.2014, 20:23

Okurken bile tüylerim diken diken oldu.
Nasıl bir insan,çok özür insan demeye dilim dahi varmıyor,(hayvan larada hakaret etmek istemiyorum) Bu vahşeti yapabilir.
Ne mantığım alıyor nede insanlığım,6 yaşında bir çocuk minicik bir beden .
Kelimelerim yetmiyor,aslında yetiyor,sesli olarak söylediklerimi duymadığınız için şükür ediyorum..
Küfür ağzımıza yakışmıyor ama,bazılarının üstünde fevkalade güzel duruyor..
İdam kurtuluşları olur.O minicik bedenin çektiği acıları çekmeden asla hesabını verememiş sayarım.
Allahım ailesine sabrın en büyüğünü versin,Nasıl bir sabır bu acıyı unutturur oda bilinmez ,aslada unutmayacaklar evlat acısını ,ölene dek bebeklerinin acısını yaşayacaklar.
En büyük kötülük hep en yakından gelir.,
Sağ gözünden sol gözüne inanma derler idi,o devri yaşıyoruz..
Son yılda yaşanan kadın ve çocuk ölümlerini şiddet ile kınıyorum..
Mekanı cennet olucak guzunun.Zaten bir melek idi.

Çok üzüldüm çokkkkkkkkkkkkkkkk ;(

canyaren01

Stajyer

• "canyaren01" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 29.04.2014, 20:45

küçük gizeme çok üzüldümmm haberin hepsini dinleyemedim banada çok yakın bir semtteydi dün sabah face paylaştım ama ne yazıkki ailesine sabır diliyorummm vahşett söylenecek başka söz bulamıyorum

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 29.04.2014, 21:01

Sinirimden ve üzüntümden yazamıyorum...... sözün bittiği yer içimden geçenleri buraya yazmak uygun olmaz siz anlayın artık. İdam deniyor, idam az kurtuluş onu cesaret edip yapan herseyi gözü almiş zaten, işkenceyle geberecekki yavrunun çektiği acilari anlasin. Allah ailesine sabır versin o zaten melek mekanı cennetin baş köşesi

"Ezgi"

Stajyer

• ""Ezgi"" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 3.05.2014, 14:21

o pisligi içerde .......... :box:

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 12.05.2014, 10:55

Dün basında, zanlıyla ilgili haber vardı, 9 gündür yani tutuklandigi günden buyana yemek yiyemiyor, içemiyor, beni öldürün diye yalvarıyormuş gardiyanlara...

Hep idam edilsin diye feryat ettik, o anki acımız öfkemiz söyletti bunu, şimdi ise idamin kurtuluş olduğuna bir kez daha inandım.Vicdan azabımıdır, belki içerde yaşadigi sartlarmıdır, o caniye bunları söylettiren ? fakat azap şimdiden başlamış şükürler olsun. Habere konu olmasıda bu yüzdendi zaten, Rabbim ailesine sabırlar versin, kül olmayacak bir yara Allah yardımcıları olsun...