Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

21

Monday, 29.09.2014, 10:54

TEMALARIN AÇILIP AÇILMAMASI SORUN DEĞİL MESAJ YAZILMASIDA NE KADAR ÇOK PAYLAŞIM OLURSA O KADAR ÇOK TALEP OLUR PAYLAŞIM YAPANLAR BELLİ MESAJ YAZANDA DEĞERLENDİRENDE OLACAK AMA ŞU AÇIK NE KADAR ÇOK PAYLAŞIM OLURSA SİTEYE TALEP ARTAR BENİM ŞAHSİ GÖRÜŞÜM BU YETKİLİLERİN ALDIĞI KARARLARADA SAYGIMIZ SONSUZ YETKİLİ BİR YERE GELDİYSE HAK EDEREK GELMİŞTİR VERİLEN KARARLAR BANA GÖRE TARTIŞILMAZ UYULUR

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Friday, 17.10.2014, 10:04

slm arkadaslar bu zamana kadar bütün temalarımı tek bir url adresinden aldım resimağacı.com ama bu sabah gördüm ki site çökmüs veya site içerisinde sorun var hiçbir temam gözükmüyor bugün bekleyecem belki site içinde sorun vardır eğer ki yarında aynı sekilde devam ederse temalarımın urllerini tek tek baska bir url adresinden alıp yenilerini ekleyecem bilginiz olsun 1 gün bekleyim yarın da düzelmezse yarın hepsini tek tek yenileyecem bigl vereyim dedim saklı kalan kanlı veda ve perfect love temalarıda buna dahil
herkese iyi forumlar
http://www.resimagaci.com/

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Friday, 17.10.2014, 10:18

evet kpss sınavınıda atlatttık artık aralıka kadar bos kalacam bu demek oluyor ki aralığa kadar fulll temalar gelmeye devam edecek jüri ddeğerlendirme islemini dikkate almadığım ıçın yeni gelişmelere hiç sasırmadım hayırlısı artık herkese iyi forumlar

sevgili tamer arkadasşımız, jürilerin değerlendirmelerini dikkate almıyorsanız, biz sizin çalismalarınızla zaman harcayıp yorum yazmayalım.

Jüri arkadaşlarımız, sizin 3 nikle aralıksız yaptigimiz çalışmalara saatlerce zaman harcayıp değerlendiriyorsa, bence tsk etmeniz gerekir.

Kimseyi dikkate almıyorum umursamıyorum gibi bir algılama oluştu bende, ?( sizde kusura bakmayın ben size yorum yazmayım tek tek puanlama yapmayım ozaman :ed:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "süslüü05" (17.10.2014, 10:23)

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

24

Saturday, 18.10.2014, 11:05

evet kpss sınavınıda atlatttık artık aralıka kadar bos kalacam bu demek oluyor ki aralığa kadar fulll temalar gelmeye devam edecek jüri ddeğerlendirme islemini dikkate almadığım ıçın yeni gelişmelere hiç sasırmadım hayırlısı artık herkese iyi forumlar

sevgili tamer arkadasşımız, jürilerin değerlendirmelerini dikkate almıyorsanız, biz sizin çalismalarınızla zaman harcayıp yorum yazmayalım.

Jüri arkadaşlarımız, sizin 3 nikle aralıksız yaptigimiz çalışmalara saatlerce zaman harcayıp değerlendiriyorsa, bence tsk etmeniz gerekir.

Kimseyi dikkate almıyorum umursamıyorum gibi bir algılama oluştu bende, ?( sizde kusura bakmayın ben size yorum yazmayım tek tek puanlama yapmayım ozaman :ed:

Süslü jüri değerlendirmelerini dikkate almıyom dikkate alsaydım bu zamana kadar paylasımlarımı devam ettirmezdim gelelim senin yorumlarına ve jüriliğine senin jüri olmana en basta ben sevindim ben inanıyom ki sen jüri görevini layıkıyle yerine getiren jüri arkadaslarımızdan birisin onun için kendi üzerine alınmana üzüldüm yorum yazma konusuna gelince ister yazarsın süslü ister yazmazsın değerlendirme olayına gelincede senin tek tek değerlendirme yaptığına eminim bunları değerlendirmle yap yorum yaz diye söylemiyom önceki mesajlarımdada bu sekilde yazmısımdır jüri olmana en çok sevinenlerden biriyimdir diye yazmısımdır da
17 ekim 2014 cuma günü zaten benim tema isim bitmistir bütün temalarımın urlleri silinmis çok moralim bozuk onun için burda bu muhabbeti kapatıyom pazartesi kesin bir karar vermek üzere görüşmek üzere arkadaslar herkese iyi forumlar
not bu zamana kadar gerek melye admin gerek okupus gerek türk ece gül ve atilla yöneticimlerinden en ufak bir uyarı almadım anlayış ve desteğiniz için teşekkürler adminlerim

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Saturday, 18.10.2014, 11:53

okupus
türk ece gül
:dusunmek: Bunlar kim acep ?

Temaların urlleri silinmemesi için free hostinglere yüklerken hesap oluşturarak dosyalarınızı yüklemenizi öneririm. Misafir olarak resim upload etmek risklidir. Ama hesap oluşturur yükleme yaparsanız daha garanti olmuş olur ve silinme ihtimali daha düşüktür.
Pes etme yok, güzel tema paylaşımlarının devamını bekliyoruz.

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Saturday, 18.10.2014, 12:29

Süslü jüri değerlendirmelerini dikkate almıyom dikkate alsaydım bu zamana kadar paylasımlarımı devam ettirmezdim gelelim senin yorumlarına ve jüriliğine senin jüri olmana en basta ben sevindim ben inanıyom ki sen jüri görevini layıkıyle yerine getiren jüri arkadaslarımızdan birisin onun için kendi üzerine alınmana üzüldüm yorum yazma konusuna gelince ister yazarsın süslü ister yazmazsın değerlendirme olayına gelincede senin tek tek değerlendirme yaptığına eminim bunları değerlendirmle yap yorum yaz diye söylemiyom önceki mesajlarımdada bu sekilde yazmısımdır jüri olmana en çok sevinenlerden biriyimdir diye yazmısımdır da
17 ekim 2014 cuma günü zaten benim tema isim bitmistir bütün temalarımın urlleri silinmis çok moralim bozuk onun için burda bu muhabbeti kapatıyom pazartesi kesin bir karar vermek üzere görüşmek üzere arkadaslar herkese iyi forumlar
not bu zamana kadar gerek melye admin gerek okupus gerek türk ece gül ve atilla yöneticimlerinden en ufak bir uyarı almadım anlayış ve desteğiniz için teşekkürler adminlerim

Benim hakkımdaki güzel düşünceleriniz ve sözleriniz için çok tsk ederim,Tamer saolasın.

Evet urllerin silinmesi çok tatsız bir durum,ilk temalarıma bakacak olursanız benimde basıma geldi aynı durum.

Çözülmeyecek bir durum deil moralinizi bozmayın.

Jürilik konusuna gelince, yeri geldiği için söylemek istiyorum.Saolsunlar layık gördüler verdiler,ama ben yorum yazarken hiç jüri olduğum aklıma bile gelmiyor.

Stajyerkende fikrimi hisettigimi yazardım.Güzel çalisma gördüğüm zaman kendim basarmısım gibi mutlu oluyorum,eksiklik gördüğümde kendi eksiğimmiş gibi algılayarak yazıyorum

keşke şuda olsaydı diyorum.

sizde çalismalarimiza devam edin,ben yinee yorumumu yazayım,çünkü bilgi düşünce paylaşılırsa güzelleşir.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27

Monday, 20.10.2014, 10:20

evet arkadaslar çok zorda olsa bir karar almıs bulunmaktayım çok fazla uzatmayacam konusmamı çünkü kesme yapıstırma olayını istemiyorum montajlanacak kelime bulamayacaksın :)))))))) bugün itibarıyle tema yapmayı bırakıyorum tamer*39 saklı kalan kanlı veda ve perfect love temaları nın hiçbir temam çalısmıyor aldığım url adresi resimağacı.com çökmüs olduğundan dolayı hiç bir temam göstermiyor yenilerini düzenleyip yapma konusuda fcplerini tek tek tekrardan alıp paylasmam lazım su an benim paylasım yapmıs olduğum 11 site daha var bu 11 sitedede bütün temalarım aynı ve göstermiyor NET ORTAMINI TAMAMEN BIRAKIYORUM bu zamana kadar temalarıma yorum yazan begenen alıp kullanan oylayan arkadaslarıma teşekkürler
adminlerim isterlerse bana ait olan temaları siteden kaldırabilirler çünkü hiç bir temamın urlsi göstermiyor fcpsi çalısmıyor genede kendileri bilirler bu zamana kadar olan destekleriniz için teşekkürler herkese iyi forumlar iyi eğienceler
oqus pokus adminim siteye kayıt olup paylassanda gene aynı sey çünkü site çökmüs site içinde bir sorun değil yani resimağacı.com üzerinden kim tema paylasımı yaptıysa aynı sey onun içinde geçerli ister kayıtlı olsun ister kayıtsız çünkü site çökmüs süslü arkadasım sevindim küs ayrrılmadığımıza herkese iyi forumlar

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Monday, 20.10.2014, 17:19

Öncelikle olan olmuş Sanki öyle bir Yazmıssın Hayat Devam Ediyor Neden Hemen Pesettin Anlamış Değilim Belki Sende Haklısın bu zamana Kdar olan Emeklerin Gitti Ama HeRŞEYDEN vAZGECMEK Düşündürücü Karar Yİne Senindir..

• "TAMERİCİ" bir erkek

• Özel mesaj gönder

29

Tuesday, 21.10.2014, 12:27

evet pes etmek yok artık bütün temalarım TAMERİCİ olarak kaldığım yerden devam ediyorum TAMER*39 SAKLI KALAN KANLI VEDA VE PERFECT LOVE TEMALARI ÖLMÜSTÜR duyanlar duymayanlara iletebilirler kaldığım yerden devam ediyorum TAMERİCİ olarak herkese iyi forumlar

çirkin melek

Orta Düzey

• "çirkin melek" bir kadın

• Özel mesaj gönder

30

Thursday, 23.10.2014, 15:14

evet pes etmek yok artık bütün temalarım TAMERİCİ olarak kaldığım yerden devam ediyorum TAMER*39 SAKLI KALAN KANLI VEDA VE PERFECT LOVE TEMALARI ÖLMÜSTÜR duyanlar duymayanlara iletebilirler kaldığım yerden devam ediyorum TAMERİCİ olarak herkese iyi forumlar

AÇIKLAMA İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM http://photobucket.com url almak için güzel ve kullanışlı bir adres 7 yıldır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim yeni çalışmalarında başarılar dilerim bilmeden yaptıgım yorum içinde özür dilerim

• "TAMERİCİ" bir erkek

• Özel mesaj gönder

31

Friday, 24.10.2014, 13:42

AÇIKLAMA İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM http://photobucket.com url almak için güzel ve kullanışlı bir adres 7 yıldır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim yeni çalışmalarında başarılar dilerim bilmeden yaptıgım yorum içinde özür dilerim

tesekkürler çirkin melek özür dilemene gerek yok arkadasım çünkü çogu kisi bilmiyor ve halende bilmeyenler çok bu konuyu sıfırdan tekrardan baslıyorum verdiğin adres içinde ayrıca tesekkürler

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

32

Sunday, 9.11.2014, 16:39

bütün yüklemiş olduğum temaların url ve fcplerini yenileme kararı aldım arkadaşlar benle birlikte raporladığım temaları düzenleyecek olan moderatör arkadaşada simdiden ayrıcana teşekkürler herkese iyi forumlar

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

33

Sunday, 9.11.2014, 17:13

Düzenledikleriniz yenilendi.
Düzenledikçe aynı şekilde rapor ile bize bildirin, gereken yapılacaktır.

• "PERFECT LOVE" bir erkek

• Özel mesaj gönder

34

Wednesday, 19.11.2014, 21:30

yapmış olduğum temalara tekrardan url alıp fcplerini ekliyorum buraya eklediğim temaların kendi sayfalarında düzenlemem için yerleri yok bazı temalarda böyle nedense onun için düzenleme seçeneği olmayan temaları buraya attım admin ve moderatör arkadaşlar taşır ben yapamadım bazı temalarda düzenle seçeneği çıkmıyor onun için buraya attım admin ve moderatör arkadaslarada simdiden teşekkürler onlarda benimle birlikte düzenliyor çünkü herkese iyi forumlar

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

35

Wednesday, 19.11.2014, 21:41

yapmış olduğum temalara tekrardan url alıp fcplerini ekliyorum buraya eklediğim temaların kendi sayfalarında düzenlemem için yerleri yok bazı temalarda böyle nedense onun için düzenleme seçeneği olmayan temaları buraya attım admin ve moderatör arkadaşlar taşır ben yapamadım bazı temalarda düzenle seçeneği çıkmıyor onun için buraya attım admin ve moderatör arkadaslarada simdiden teşekkürler onlarda benimle birlikte düzenliyor çünkü herkese iyi forumlar

tamer duzenleme yaptıgın temaları,, url'leri ölmus calısmalarının altına eklersen biz gerekeni yaparız.. burası bu duzeltemenın yapılacagı konu degil

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

36

Wednesday, 19.11.2014, 21:44

Tamer senin temalarının çoğunda bu problem malesef var buda url sini aldığın siteden kaynaklıdır muhtemelen...

http://s1283.photobucket.com/ url konusunda bu siteyi önerebilirim...

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

37

Wednesday, 19.11.2014, 21:48

düzenledim atilla ve Antepli yalnız kımı temaların çıkmıyor nedense onun için buraya ekledim niye silindi ki ya doğru olanı yaptım açıkladımda bu temalarda yeniden düzenlemem için o ekran çıkmıyor ne yapayım ben ya niye silindi ki simdi düzenleme yerim yokkk
direcupload kullanıyom artık resimağacı.com kulandığım için böyle oldu hepsi öldü yeniliyom artık

• Özel mesaj gönder

38

Wednesday, 19.11.2014, 21:52

Ekle paylaş derken temaları sıfırdan eklediğimiz yeremi diyorsunuz atilla modaratörüm

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

39

Wednesday, 19.11.2014, 21:53

silinme sebebi yazılı taner.. dogru yerde yapsan silinmezdi.. yaptıgın tüm düzenlemeleri acılmayan temaların oldugu konuda yaparsan dogru yapmıs olursun. düzenleme yaptıktan sonra raporlarsan gerekeni yaparız

• Özel mesaj gönder

40

Wednesday, 19.11.2014, 21:54

iyi hoşta şimdi 21 tema düzenledim bunlardan 17 tanesinin ekranında çıktı düzenledim raporladım ama bu 4 tema da diğerleri gibi çıkmıyor o ekran onun için buraya attımdı ekle paylaş dediğiniz yer burası http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=135 burayamı ekleyim anlamadım ki