Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

41

Wednesday, 19.11.2014, 21:58

onları ekle paylasta cevap tıkla ekle gerekeni yaparız tamer.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

42

Wednesday, 19.11.2014, 22:02

isin kötü yanı iste cevap çıkmıyor du ekle paylasa yüklüm

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

44

Wednesday, 19.11.2014, 22:14

tamer url acılmayan temaların nerede ise orada yapmalısın.. tema ekle paylasta ölü ulr olan varsa onun altında yenı konu olarak degil... eger ölü url olan calısmaların kıtlendıyse o kilitli olan konuları bize özel mesaj yolu ile yolla ona göre gerekeni yapalım.. bir fcp 2 kez paylaşılmamıs olur

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

45

Wednesday, 19.11.2014, 22:22

onların hepsi kilitli konu kilitler acıldı orada paylaşımını duzenleyebilirsin tamer

• "•Ayyildiz Tim•" bir erkek

• Özel mesaj gönder

46

Monday, 29.12.2014, 17:19

adminlerin dikkatineee Paylasimimda ne kötülük varda ilanimi cekiyorsunuz ....!

adminlerin dikkatineee Paylasimimda ne kötülük varda ilanimi cekiyorsunuz ....! 2 kere paylastim 2 sindede aynisini silmissiniz ilan bölümüne ilanimi veriyorum ne kötülük varda siliyorsunuz..! bilgilendirmenizi rica ediyorum!!!

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

47

Monday, 29.12.2014, 21:02

adminlerin dikkatineee Paylasimimda ne kötülük varda ilanimi cekiyorsunuz ....! 2 kere paylastim 2 sindede aynisini silmissiniz ilan bölümüne ilanimi veriyorum ne kötülük varda siliyorsunuz..! bilgilendirmenizi rica ediyorum!!!

Ay yıldıztim.. kimsede bir çekincemiz olamaz.. ancak burası kuralları olan bir forum/blog. ilan verebilmeniz için adresinizde allaturkaa banneri olması gerekıyor. silinme sebeini okusanız ve ilan vermeden önce ilan verebilme şartlarına bakmış olsanız tabıkı ilanınız diğer ilan verenlerle yayınlanır. ilan vermeden önce bu konuyu okumak için TIKLAYINIZ

• "TAMERİCİ" bir erkek

• Özel mesaj gönder

48

Sunday, 25.01.2015, 11:59

Evet arkadaşlar artık sade ve sadece tamerici imzamla aranızda olacam tamer*39 saklı kalan kanlı veda perfect love tamamen ölmüştür bütün temalarımi sildim artık sade ve sadece tamerici olarak aranızdayım oylama konusuna gelirsekte bütün oylamaları tamer*39 nikimle yapacam yanlışlıkla ikinci bir oylama yapmamak için vede paylaşımlarım sade ve sadece artık alaturkada olacak herkese iyi forumlar

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

49

Monday, 26.01.2015, 21:51

Hoşgeldin sefalar getirdin TAMER umarım değerlendirmelerinide adil bir şekilde yaparsın...Güzel forumlar dilerim...

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

50

Monday, 26.01.2015, 21:55

hb tskler Antepli bunun için oylamalarımı tamer*39 nikimle yapıyom yanlışlıkla ikinci kez oylamama yapmamak adına ikinci kez mesaj yazmamak adına tamer*39 nikimle bütün oylamalarımı ve yorumlarımı yapıyorum ana nikim tamer*39 dur tamerici nikimle ne temalara yorum yapılacak nede oylama yapılacak sade ve sadece tamer*39 nikimle olacak hersey yukardada belirttiğim gibi + parantez açayım amacım jüri olmak değil öyle bir düşüncem halada yokk

• "TÜRK DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

51

Monday, 26.01.2015, 21:57

evet kardeşim çok adil 4.8 den 4.33 e düşürmekle adil miş birde allı ballı cümlelerle yorum yazarlar ya :1alkis:

52

Monday, 26.01.2015, 22:43

Tamer 39... Niyetim jürilikde yok diyorsun..

Benimde puanda gözüm yok..Yillarca Burda paylasim yapiyoruz ve ister inan ister inanma simdiye Kadar jüri olayim diye bir caba göstermedim.. Burda herkez kendini Bilir sanirdim.
Ama dengesizde cok geliyor ortaligi karistiriyor. Emege hic saygisi olmuyor. Öyle emek veren arkadaslarimiz varki onlar en yüksek puani hakiyla aliyor benim gözümde. Adil sekilde olmak ne zor geliyor bazi insanlara..Kiskanclik fesatlik görüyorum. Kisisel sorun yapip puanlari adil sekilde veremiyorlar. Emegi görüyor ve sirf puani düsürmek icin düsük puanlar veriyor. Ve kesin seviniyordur kendince indirim puanini diye. Oysa Adil sekilde Gercekden hak etmis diyip veremiyor. ne yazikkkiiii

Ve sunu gördüm bugün hic puana bakmam ama tesadüf paunlar yüksekken o kisi bir puan vererek temanin hakkini yiyor... Burda fesatlik kiskanclik var..... !!!!! Ben takip etmem ama arkadaslar bugün bana gösterdiler olani..
5e yakin 1 puan vererek indirmek.. Adil olmak ne zor! kiskanclik göstermeden hakkini vermekdir. Hakedene kisisel sorunu olsa bile hakkini vermekdir. Fesatlik kiskanclikla birsey elde edilmiyor yani daha iyi olamiyorsun.. Emege saygisi olmayanin kendisine saygisi yokdur.. cünkü kendini kandiriyor. Ne diyelim.. Umarim sende Emegin ne oldugunu anlarsin...

Ben burdaki paylasimlarin hepsinin degerli olduguna inaniyorum .. Ama sunuda ekleyim ..

Buradaki arkadaslar biliyor kaliteli paylasimlar varsa herzaman kislanclik vardir, ve bu demek sayiliyorki siz bu isi biliyorsunuz onun icin
kalitenin taklitleri cokdur.. iciniz rahat olsun....

Umarim Tamer 39 sende Adil olmakdan yanasin...

Nehir ( türkcemde kusur varsa af ola yurtdisinda yasiyorum ve eksiklerim var)

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "karakedi75" (26.01.2015, 23:46)

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

53

Monday, 26.01.2015, 23:14

evet kardeşim çok adil 4.8 den 4.33 e düşürmekle adil miş birde allı ballı cümlelerle yorum yazarlar ya :1alkis:

Alev Topu Bayan - Gün Batımı Manzaralı - Erkek Teması Fcp Tema DALGIC☆ evet bir daha baktım temanıza türk dalgıç 3 yıldız vermişim burda niye bu kadar sorun yaptınız anlamış değilim önemli olan hakkaniyetle oylama yapmak demi benim temalar sürekli 2 yıldız ben sizler bana bir iki yıldız verdiniz diye aynı seyi benmi yapacam 3 yıldız vermişim sorun başka galiba he 4-5 yıldız ıstıyorsaniz onu bilemem emeğinize sağlık tekrardan

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

54

Monday, 26.01.2015, 23:22

Tamer 39... Niyetim jürilikde yok diyorsun..

Benimde puanda gözüm yok..Yillarca Burda paylasim yapiyoruz ve ister inan ister inanma simdiye Kadar jüri olayim diye bir caba göstermedim.. Burda herkez kendini Bilir sanirdim.
Ama dengesizde cok geliyor ortaligi karistiriyor. Emege hic saygisi olmuyor. Öyle emek veren arkadaslarimiz varki onlar en yüksek puani hakiyla aliyor benim gözümde. Adil sekilde olmak ne zor geliyor bazi insanlara..Kiskanclik fesatlik görüyorum. Kisisel sorun yapip puanlari adil sekilde veremiyorlar. Emegi görüyor ve sirf puani düsürmek icin düsük puanlar veriyor. Ve kesin seviniyordur kendince indirim puanini diye. Oysa Adil sekilde Gercekden hak etmis diyip veremiyor. ne yazikkkiiii

Ve sunu gördüm bugün hic puana bakmam ama tesadüf paunlar yüksekken o kisi bir puan vererek temanin hakkini yiyor... Burda fesatlik kiskanclik var..... !!!!! Ben takip etmem ama arkadaslar bugün bana gösterdiler olani..
5e yakin 1 puan vererek indirmek.. Adil olmak ne zor! kiskanclik göstermeden hakkini vermekdir. Hakedene kisisel sorunu olsa bile hakkini vermekdir. Fesatlik kiskanclikla birsey elde edilmiyor yani daha iyi olamiyorsun.. Emege saygisi olmayanin kendisine saygisi yokdur.. cünkü kendini kandiriyor. Ne diyelim.. Umarim sende Emegin ne oldugunu anlarsin...

Ben burdaki paylasimlarin hepsinin degerli olduguna inaniyorum .. Ama sunuda ekleyim ..

Buradaki arkadaslar biliyor kaliteli paylasimlar varsa herzaman kislanclik vardir, ve bu demek sayiliyorki siz bu isi biliyorsunuz onun icin
kalitenin taklitleri cokdur.. iciniz rahat olsun.... Umarim Tamer 39 sende Adil olmakdan yanasin...

Nehir ( türkcemde kusur varsa af ola yurtdisinda yasiyorum ve eksiklerim var)

tabiki emek ayrı bir konu söylenen temaya 3 yıldız vermişim 1-2 yıldız versem haklısınızdırda çok büyük bir gruplaşma var zaten sitede bu apaçık belli ortada bu gruplaşmanın içerisinede girmeyecem kıskançlık fesatlık iki grubun arasında olan bir olay benim bütün temalarım iki yıldızdır ıkı yıldız olarak ta kalacak onun için hiçmi hiç üzerime alınmıyom bunu verenlerede neden benim iki yıldız dıye sorma gereği bile duymam çünkü hersey ortada oylama olayına gelirsek çerçeveli tema yapanlardan örnek vereyim mesala ben erayın, kaanın , Anteplinin,sahranın, senin, temasına bile 4-5 yıldız verdim he iki yıldızda verdiklerim yokmu var önemli olan beğenip beğenmeme çok sükür sitede bir kişi hariç kimseyle sorunum yok oda kendini biliyor zaten ha birde su var mesala su an 5 yıldız verdim MELODİ GÜL Temaları 3 farklı hareketli sade temalar bu temaya ben çok ama çok beğendim önemli olan zatende bizim beğenmemiz değil mi
emin olunki içim çok rahat çok sükür herkes kendini bilir burda adil oylama yapmayan gruplaşmanın içerisnde olanlar var ve bu çok belil oluyor kimseyi töhmet altında bırakmak ıstemiyorum ve burda konuyu kapatmak ıstıyorum herkese iyi forumlar

• "TÜRK DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

55

Monday, 26.01.2015, 23:39

monitöre nasıl baktıgınla alakalı konu o tamerici ya çaprazdan bakıyorsun yada baş aşagı bakarak degerlendiriyorsun baş aşagı bakarken 2 yi 4 gibi görüp degerlendirme yapıyorsun aslında baş aşagı bakmana gerek yok vijdan ve adaetle degerlendirsen hasetlenmeden degerlendirsen sorun yokda ayrıca yıldızlarla işimiz yok adaletsiz ve hasetle bakan kişillerle sorun hakkaniyetle davran ki haklı olabilesin savunmalarında ama bu kez haklı degilsin

56

Monday, 26.01.2015, 23:46

Türk insanını zaman zaman anlamakta zorluk çekiyorum. Meyve veren agaç taslanır diyorlar ve böylece sorumluluktan kurtuluyorlar. Neden meyve veren agacı taslıyoruz anlayamıyorum. Hani bir sarkı vardır ya:

Ben güzele güzel demem
Güzel benim olmayınca

Bence bu sadece kıskançlıktır. Güzel benim olmasa da ben güzele güzel derim.

57

Tuesday, 27.01.2015, 00:00

sadece 4 kelime gerek duydum yazmaya

emege karsi saygili olalim !!!!!!!

58

Tuesday, 27.01.2015, 00:57

Normalde böyle konulara yazmam , girmem !!!
Cünkü ne yazsaniz bos ve hep bos kalacaktir , bu yillardir böyledir ve hep böyle kalacaktir .
Ama sunu belirtmeden gecemeycem . Herkes kalitenin ve emeginin ne oldugunun farkinda !!
Diyelim süper bir dizaynla yapilmis olan bir Tema paylasilmis , normalde herkesin gözü kapali 5 yildiz verdigi bir calisma , 20 Degerlendirmeden sonra 3.80 degerlendirme orani aliyorsa , bunun adil olmadigini ve haksizlik
yapildigini herkes görür.Bunu anlamak ve görmek icin Kahin olmak gerekmiyor .
Ve temanin dizayn sahibi ister istemez , bana hasizlik yapildi diye üzülüyor , ve tema yapmaktan ve paylasmakdan soguyor .Bir kac arkadasimiz zaten bu yüzden forumu terketti ve tema yapmayi birakti .
Korkuyorum bu böyle devam ederse , millet Tema paylasimlarindan uzak durar ve Tema yapmayi birakir.
Ben kendi adima degerlendirmeleri fazla takmiyorum , cünkü ne ürettigimin farkindayim .
Bu cok basit , 5 font bir resimle tema paylasirim , 1 ile 2 arasi degerlendirme alirim , süper bir Tema paylasirim , 4 ile 5 arasi bir degerlendirme alirim .
Ben herkese adil olmaya davet ediyorum ve kim ne hak ediyorsa onun verilmesine . Yoksa bu isin icinden cikilmaz maalesef . :(
Herkese iyi geceler dilerim !!

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

59

Tuesday, 27.01.2015, 18:47

türk dalgıç 2yi 4 görüp değerlendirme yapıyorsun demişsin sana 2 yıldızlık gelen tema bana 4 yıldızlık gelır illa bende 2 yıldız verecek halim yok sana 4 yıldızlık gelen sey bana 2 yıldızlık gelebilir kimseye göre hareket edecek değilim
arkadaşlar artık bu konuyu fazla uzatmamak adına tartışma yaratmamak adına artık hiçbir sey yazmayacam çok sükür içim rahat oylamalarımda gayet yerinde kimseyle sorunum yok çok sükür beğenmediğim temayada 4-5 yıldız verecek halim yok önemli olan benim beğenip beğenmemem yeterki adil olsun kişiye göre değil herkese iyi forumlar

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

60

Friday, 30.01.2015, 10:56

Normalde böyle konulara yazmam , girmem !!!
Cünkü ne yazsaniz bos ve hep bos kalacaktir , bu yillardir böyledir ve hep böyle kalacaktir .
Ama sunu belirtmeden gecemeycem . Herkes kalitenin ve emeginin ne oldugunun farkinda !!
Diyelim süper bir dizaynla yapilmis olan bir Tema paylasilmis , normalde herkesin gözü kapali 5 yildiz verdigi bir calisma , 20 Degerlendirmeden sonra 3.80 degerlendirme orani aliyorsa , bunun adil olmadigini ve haksizlik
yapildigini herkes görür.Bunu anlamak ve görmek icin Kahin olmak gerekmiyor .
Ve temanin dizayn sahibi ister istemez , bana hasizlik yapildi diye üzülüyor , ve tema yapmaktan ve paylasmakdan soguyor .Bir kac arkadasimiz zaten bu yüzden forumu terketti ve tema yapmayi birakti .
Korkuyorum bu böyle devam ederse , millet Tema paylasimlarindan uzak durar ve Tema yapmayi birakir.
Ben kendi adima degerlendirmeleri fazla takmiyorum , cünkü ne ürettigimin farkindayim .
Bu cok basit , 5 font bir resimle tema paylasirim , 1 ile 2 arasi degerlendirme alirim , süper bir Tema paylasirim , 4 ile 5 arasi bir degerlendirme alirim .
Ben herkese adil olmaya davet ediyorum ve kim ne hak ediyorsa onun verilmesine . Yoksa bu isin icinden cikilmaz maalesef . :(
Herkese iyi geceler dilerim !!

Kaan Kardeşime hARFİ HARFiNE Katılıyorum ve tebrik ediyorum kaan seni çizginden dolayı burda önemli olan adil olsun dediğiniz puanlamamı ?
Puanlama için burada tasarım yapıyosanız bence hiç yapmayın hepimiz burda paylaşım amaçlı bişeyler yapıyoruz yapıyoruzki insanlara katkılarımızdan faydalansın diye bu yıldız veya degerlendirme amaçlı olmamamlı diye düşünüyorum tmm hepimiz yeri geliyo belki 1 paylasım icin saatlerimiz veriyoruz buraya
ama bunun puan yada bişeylerin çıkarı için yapılması bunun paylaşım degil çıkar savaşı oldugu anlamına gelir benim gözümde oy yüzden bazı kullandıgınız kelimelere katılmıyorum arkadaslar hepiniz bu catının altında aynı amaç için duruyosunuz bizim amacımız bu forumu yüceltmekse bu tarz polemiklerden uzaklasıp bi ekip olmamız lazım burada ... puanlama konusuna gelince Herkes hakettiği puanı alsın herkes adil davransın diyoruz haklıyız belki ama bunu yaparken o paylaşımı yapan arkadaşımızın harcadığı zamanı verdiği emeği ve bunu yaparken nekadar düşündüğünü sakın olaki unutmayalım degerlendirme yapacaksanızda buna göre yapın bence Hepinize iyi forumlar Hayırlı CumaLar....