Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

61

Monday, 27.06.2016, 23:49

Alıntı

Raporlayan serpil_35 (Bugün, 16:23)
elinize ve emeğinize salik. cok güzel temalar.teşekkür ediyorm .Alla Turkaa bugün üye oldum yeni dj.sayilirim temalarimi alla turkaa .dan alcam. adım serpil / izmirden teskür ediyorm abi ve ablalarimiza emeği gecen herkeze

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

62

Tuesday, 28.06.2016, 08:48

Alıntı

Raporlayan serpil_35 (Bugün, 16:23)
elinize ve emeğinize salik. cok güzel temalar.teşekkür ediyorm .Alla Turkaa bugün üye oldum yeni dj.sayilirim temalarimi alla turkaa .dan alcam. adım serpil / izmirden teskür ediyorm abi ve ablalarimiza emeği gecen herkeze

Serpil_35 Hoşgeldin aramıza sana güzel forumlar dilerim.
Dediğiniz gibi forumda tasarımci arkadaşlarımızın birbirinden güzel çalışmaları mevcut, hepsi birer emek,
bunun farkında olup, beğenini sunup tşk etmen büyük incelik, asıl bizler tşk ederiz sana, :gulver:
indirdigin çalışmaları iyi günlerde, güzel yayınlarda kullan.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

63

Wednesday, 6.07.2016, 23:25

Alıntı

Raporlayan serpil_35 (Bugün, 21:47)
temaları arkadaslarımız ayni sayfadanmı indiriyor. indirdikleri temaya offfffffffffff cok süper elinize emenize salik diyorlar.ama ben bir saatir tema ariyorm hep bos tema yok nasil tema indiriliyor veya nerden indiriliyo

Öncelikle hosgeldiniz serpil_35, tema indirmek için temanın hemen altındaki ataç seklındekı simgeye tıklamanız yeterli olacaktır..

Dip not; üye olurken verdiğiniz mail adresine gelen bilgiler dogrultusunda veya gelen link tıklayara üyeliğnizi aktif hale getirmeniz gerekmektedir

• "OLYMPLUS" bir erkek

• Özel mesaj gönder

64

Saturday, 6.08.2016, 19:16

Slm tekrardan olymplus olarak şimdi üye oldum artık yeni temalarım OLYMPLUS olarak imza olacaktır bilginize OLYMPLUS BEN TAMER*39 sade ve sadece tema eklenecektir OLYMPLUS NİKİMLE herkese iyi forumlar

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

65

Saturday, 6.08.2016, 19:19

çok şükür hiçbir zaman kendimi saklamadım başka nickler altına evet simdide OLYMPLUS olarak temalarım gelmeye edecektir OLYMPLUS olarak şimdi üye oldum bilginize arkadaşlar OLYMPLUS BEN TAMER*39 DUR bundan sonraki çalışmalarım OLYMPLUS VE TAMERİCİ imzalı olarak gelecektir gene aynı şekilde hiç bir şekilde oylama yapılmayacaktır bu nicklerle sadece tema ekleme olacaktır bilginize ana nikim TAMER*39 dur Herkese iyi forumlar