Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

bahar06

Stajyer

• Konuyu başlatan "bahar06"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 18.02.2008, 20:31

edit [ Allaturkaa'ya Nasıl Tema eklenir ]

Mrhba ben tema yüklemek istiyorum siteye nasil eklicem diğer üyelerin indirebilmesi için yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

edit Başlikta düzeltilme yapilmistir ;)

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 18.02.2008, 20:40

bahar06, selam

Verecegim adres size yardimci olacaktir ;)
:burda:
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=2536

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 18.02.2008, 20:41

slm bahar oncelikle aramiza hosgeldin,
tema yuklemek istiyorsun fcp mi yoksa sadece arka planmi, ve bunlarin cevaplarini arama buttonundan bulabilirsin,
sadece arkaplansa yapman gereken su;
temanin URL sini su kodlarin arasina ekliyceksin [img] buraya link [/img]
vede uygun bolume eklemen gerekli temani, simdiden kolay gelsin, eger baska bir istegin olursa cekinmeden sorabilirsin...

bahar06

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 18.02.2008, 21:24

Alıntı sahibi ""Masum Masum""

slm bahar oncelikle aramiza hosgeldin,
tema yuklemek istiyorsun fcp mi yoksa sadece arka planmi, ve bunlarin cevaplarini arama buttonundan bulabilirsin,
sadece arkaplansa yapman gereken su;
temanin URL sini su kodlarin arasina ekliyceksin [img] buraya link [/img]
vede uygun bolume eklemen gerekli temani, simdiden kolay gelsin, eger baska bir istegin olursa cekinmeden sorabilirsin...

Hosbuldum canim
Ben normal yapilmiş bir temayi siteme eklemek istiyorum ..Hani burdaki arkasaşlarimin yaptigi gibi hani temalarin altinda indir btonu varya onu yapmak istiyorum ama nasil yapacagimi bilmiyorum onu ögrenmek istiyorum ..

[b]Slowcu

Arkadaşim yardim etmek istemis ama ben bunu beceremedim :cry:

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 18.02.2008, 21:33

tamam senin dedigin fcp yapimi oluyor, bak bu linkden gereken bilgiye ulasabilirsin...

http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=3

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 18.02.2008, 21:36

bahar06, onu bilmiyorum ama sana söyle bir alternatif sunayim
Ekledigin ön izlemeli temalarin altina herhangi bir host üzerinden upload edip link olarak ekliyebilirsin ;)

Örnek

Dowland
:burda:
Tıkla

Ben sana Bir host önerim...
www.fileden.com

bahar06

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 18.02.2008, 21:38

Tamam saolun arkadaşlar denemeye çalişayim bi :roll:

WHYNOT

Stajyer

• "WHYNOT" bir erkek
  • "WHYNOT" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 21.03.2013, 19:59

Ben Foruma Nasil Yazi Yazcam

SAYIN EDITÖRLERIMIZ ADMINSÖRLERIMIZ ESKIDEN KONU BASLIKALRINA TIKLAR YAZARDIK. ONU ZATEN ZOR ÖGRENMISTIM. SIMDIK BAYA BI DEGISMIS KIME NASIL ULASIP NELER NASIL YAZCAM NERDEN YAZCAM BANA KIMSE BISI YAZMIYOO BEN YAZANA NASIL CEVAP YAZCAM KONU BASLIGI ACCAM NASIL ACCAM FORUMU BANA OGRETINN RICA EDERIM YAWSS. OKUDUMU ANLAMIYORUM ACABA ÇOK MU GERİYİM KITIM YA ŞÜPHE ETMEYE BASLADIM KENDIMDEN . :(((

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 21.03.2013, 20:18

WHYNOT,

gayet güzel şekilde foruma yazı yazıyorsunuz zaten...daha paniğiniz niçindir efendim :)
aynı bu konuya yazdığın gibi istediğin konuyu başlığı tıklayıp açabilir ve okuyabilirsin...ve buraya yazdığın gibi cevapla butonuna basıp cevap verebilirsin...
ama rica ediyorum büyük harf kullanmamaya özen gösterelim...
başlık açmak içinde herhangi bir ana başlığa gidip en üstte sağda yeni konu butonunu görünce onu tıklayıp konu oluşturabilirsiniz...
alttaki link i inceleyin isterseniz...tema eklemek olarak görünüyor ama içerikte yeni başlık nasıl açılır resim ve ek dosyalar nasıl eklenir net şekilde anlatılıyor...inceleyin lütfen....
Tema Paylaşım Sorularınız

WHYNOT

Stajyer

• "WHYNOT" bir erkek
  • "WHYNOT" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 21.03.2013, 20:48

Teşekkür Ederimmm

Tamam adminsörüm çok teşekkürler ögreniyorum yavaştan.Küçğk harflerede alıştırcam kendimi.Büyük harf olayı radyodan alışkanlık.Malumunuz orda bazı küçük harfleerle yazılan kelimler yanlış anlamalrda anlaşılabiliyor.Aslında bunada bi çözüm bulmak lazım.Malum Alman sitesi ve alfabelerinde küçük I BÜYÜK KÜÇÜK Ş Ğ gibi harfler yok.Neyse en kisa zamanda szler sayesinde su benim profildeki acemi ayzisini kaldircam :)) saygilar efendim..