Giriş yapmadınız.

• "VuslatGülleri" bir erkek
  • Konuyu başlatan "VuslatGülleri"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 19.05.2014, 23:38

Flatcastta Kayıt Oldum Ama Aktivasyon Maili Gelmiyor

Es-Selamu Aleykum Canlar ! Ya Kardeşlerim 12 Saattir 10 Tane Hotmail Hesabı İle Flatcastta Kayıt Oluyorum , Ama Hiç Birisine Aktivasyon Kodu Gelmiyor , Hangi Hotmail Hesabımla Kayıt Olduysam Bir Türlü Aktivasyon Kodu Gelmedi. Radyo Açacaktım Ama Bir Türlü Nasip Olmuyor , İnanın Moralim Öyle Bir Kötü Oldu ki , Saaatlerdir Flatcastta Kayıt Olmakla Zaman Geçiriyorum , Bütün Yolları Denedim Ama Bir Türlü Olmuyor , Kayıt Olduktan Sonra Tekrar Aktivasyon Gönder Kısmına Basıyorum Ve Bekliyorum ki Bir Mail Gelsin Ama Nafile , Ya Allah Aşkına Biriniz Yardımcı Olsun , Bir Zamanlar Flatcastta Kayıt Olurken Aktivasyon Maili Gelirdi , Ama Kayıt Olduğum Hesapları Unutmuşum , Baya Zaman Geçti , Tekrar Üye Olayım Dedim , Radyo Açacayım Dedim , Bütün Forumlarda , Bütün Konuları Araştırdım Okudum , Ama Ne Yaptıysam Olmuyor Kardeşimya , Flatcastta Sorun mu Var , Üye Alımları Kapatılmış mı , Radyo Açtırmak Engellenmiş mi , İnanın Bilmiyorum , Bilgisi Olan Bana Bir Yol Gösterebilir mi , Keşke Araştırmadan Evvel Bu Konuyu Paylaşsaydım , En Azından Baya Zamanımı Almazdı Mesajlarınızı Bekliyorum.

by.tutsak

Stajyer

• "by.tutsak" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 19.05.2014, 23:55

Kayit Olurken Flatcast tan Assada aKtivasyon Mailini isaretliyormsnz ?

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 20.05.2014, 02:51

Vuslat gülleri flatcastta herhangibi sorun yok. yeni uyelikle alakalı sorun yok. flatcast uye olmak videolu anlatım için tıklayın buradan yeniden deneyiz. muhtemelen mail adresi girdikten sonra kucuk kutucuk key register tıklamamış olabilirsiniz. kımı zaman onemsiz postalar bölümünede düsmektedir.

ayrıca almış oldugunuz nicki http://www.flatcast.com/ sayfasında sol taraftaki bölümü girip login tıkladıktan sonra aynı yerin hemen altındaki modify user record tıklayıp acılan pencerekı gereklı simgeleri girerek nickinize mail adresi girip register yapabilirsiniz

• "VuslatGülleri" bir erkek
  • Konuyu başlatan "VuslatGülleri"

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 3.06.2014, 01:17

Gmail İle Flatcast Hesabımı Onaylandı !

Değerli Canlar ! Hotmail İle Flatcastta Kaydolmaya Çalışırken , Bir Türlü Aktivasyon Maili Gelmiyordu. Bende Bir Gmail Kurayım Dedim , Gmail Hesabımla Flatcastta Tekrar Kayıt Oldum , Aktivasyon Maili Geldi. Üyeliğimi Açtım , İlginizden Ve Yardımınızdan Dolayı Teşekkür Ederim , Konu Kapanabilir Kardeşlerim .