Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek
  • Konuyu başlatan "esalet"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 10.06.2014, 20:30

İp Sabitlemede Sorun

selam

portlari açmak için uygun sekilde ip sabitleme yapinca net kesiliyor neden kaynaklaniyor olabilir? ip sabitleme yapamayincada port islemini yapamiyoruz. yardimlarinizi bekliyoruz..

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 10.06.2014, 21:19

ip numarasını yanlıs yazıyorsunuzdur. modem marka modelı ısletım sıstemın hangısı daha detaylı bılgı verırsen yardımcı olabılırız.

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek
  • Konuyu başlatan "esalet"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 11.06.2014, 03:26

ip numarasını yanlıs yazıyorsunuzdur. modem marka modelı ısletım sıstemın hangısı daha detaylı bılgı verırsen yardımcı olabılırız.
ip numarasina cmd ipconfig ile bakiyorum ve orada yazan degerleri giriyorum.normalide bu zaten sanirim

' Cansın

Moderatör

• "' Cansın" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 11.06.2014, 07:20

Bazı kablosuz kullanımlarda ip sabitleme olmuyor onun yerine sabit görünen ip adresine göre port açmayı deneyin
yine de ip sabitlemenizin dogru olup olmadıgını kontrol etmeniz için
--> IP Sabitleme inceleyiniz