Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

21

Wednesday, 18.06.2014, 21:18

Emegine saglık Zenobıa,güzel bir çalışma,güzel paylasım icin tsk.ederim.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ZENoBIA"

• Özel mesaj gönder

22

Wednesday, 18.06.2014, 21:36

Emegine saglık Zenobıa,güzel bir çalışma,güzel paylasım icin tsk.ederim.

Tşk Kerimcan

Ç@KIR

Profesyonel

• "Ç@KIR" bir erkek

• Özel mesaj gönder

23

Wednesday, 18.06.2014, 22:00

ZENO PAYLAŞIM İCİN TSK EDERİM ELİNE EMEGİNE SAGLİK

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Wednesday, 18.06.2014, 23:46

(fcp yi yenileyebilriim.çünki bu sayısı gerçek sayı değildir bana göre

Bu dileği bende onaylıyorum..İndirme yapan kişinin ip nosu bellidir.Benim ip nomda bellidir.Bunu S.Mod görebilir..
Şahsen ben bu ip nonun afişe edilmesini istiyorum..
Burada zan altında kim kalıyor onuda anlamadım sizmi?? benmi??? Kendi temasını ,ndirdi diye düşünülen sizmi ?? benmii??

Ben raporlamamı yapıcam ,belki akıl edilipte raporlanmamıştır.

S.Mod görebilir demişsiniz ama ben cevaplıyayım (malum artık allaturkaa da süper mod diye bir takım rütbesi yok.)

----
Daha önce de bu tarz konular oldu ve cevaplarımız da aşağı yukarı biliniyor ama yinede yazayım.
Temanın indirilme sayısı belli ki kasıtlı o hale getirilmiş sizinde gördüğünüz gibi,
yapılabilecekler ;
1- İsterseniz yeni bir fcp dosyası ekleyin hemen yenileyelim (ama kasıtlı yapan kişi yine yapacaktır buna engel olunamaz )
2- Takmayın diyeceğim ama genelde takılıyor.

ama bana göre gerçekten takılmayın böyle şeylere, yani sayı 500 de olsa kullanan kişiler ve bir allah razı olsun diyenlere bakın siz, ve tabi ki temanız gerekli yerlere çıkıyorsa gerisinin önemi olmamalı.

-----

Bu arada indirilme sayısı tartışma konusu olması da hoş değil, ayrıca indirilme sayısına göre değerlendirme yapılır diye bir kural da yok. jüriliği neye göre yapacaksınız onuda tekrar okuyun isterseniz arkadaşlar !

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Thursday, 19.06.2014, 07:10

S.Mod görebilir demişsiniz ama ben cevaplıyayım (malum artık allaturkaa da süper mod diye bir takım rütbesi yok.)

S.mod demek belkide alışkanlık tan kaynaklı..
Daha önce de bu tarz konular oldu ve cevaplarımız da aşağı yukarı biliniyor ama yinede yazayım.
Temanın indirilme sayısı belli ki kasıtlı o hale getirilmiş sizinde gördüğünüz gibi,

Kasıt olduğu belli.Çünki temalarım bu şekilde bir sayı ile asla indirilmedi.Beğenen 5-10 kişide gerçekten beğendiği için indirmiştir.
1- İsterseniz yeni bir fcp dosyası ekleyin hemen yenileyelim (ama kasıtlı yapan kişi yine yapacaktır buna engel olunamaz )
2- Takmayın diyeceğim ama genelde takılıyor.

Fcp yenilemeyi YETER YETER Artık Bu Haksızlık YETER _Flatcast.Tema.[ ZENoBIA ] bu temamda düşündüm.Ancak ne değişicekti.Yine aynı düşünüyorum..Ne değiştirecek fcp yenileme..İndirilme sayısından rahatsız olanlar rahatlıycak..
ama bana göre gerçekten takılmayın böyle şeylere, yani sayı 500 de olsa kullanan kişiler ve bir allah razı olsun diyenlere bakın siz, ve tabi ki temanız gerekli yerlere çıkıyorsa gerisinin önemi olmamalı.

Beğenen ve indiren kişiler eminim vardır,azdır özdür bunuda biliyorum.Az ve öz beğenen lere çok tşk ediyorum.Çünki bu sayı benim içinde fazla 0 ile belki 14 dür belki 4 dür.
İp nonun afişe edilmesini rica etmiştim.Yönetici olarak bunu sağlayabilirsiniz.
İp nomu ve diğer ip noyu sadece kafasında soru işareti olan arkadaşlar için açıklarsanız.Çok mutlu olucam.Jüri odanız buna uygun yer sanırım.
Bu belki tekrar aynı vaka yaşanırda hakkımda önyargının olmaması içindir..Kendi temalarımı pc me indirmem elimde psd side var fcp side.İndirme sayısı sadece beğenileri gösterir.
Bu arada indirilme sayısı tartışma konusu olması da hoş değil, ayrıca indirilme sayısına göre değerlendirme yapılır diye bir kural da yok. jüriliği neye göre yapacaksınız onuda tekrar okuyun isterseniz arkadaşlar !

:thumbup:

Bu temayı gerçekten beğenen ve indiren arkadaşlar güle güle kullansınlar.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

26

Thursday, 19.06.2014, 12:07

emeğine yüreğine sağlık zenobia bastan sona bütün yorumları okudum zenobia sonuna kadar haklısın arada iste Edit... görmezden gelip yola devam dıyecez indirilme sayısıymış yıldızmıs bunlar hiç önemli değil önemli olan yaptıgın işten zevk alıp almaman içine sinip sinmemesi neyse uzar gider bu böye bence görmemezlilikten gelmekte yarar Edit... tekrardan emeğine yüreğine sağlık zenobia

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (19.06.2014, 13:49) düzenleme sebepleri: yorumlardaki söylemlere dikkat ediniz

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Thursday, 19.06.2014, 20:11

emeğine yüreğine sağlık zenobia bastan sona bütün yorumları okudum zenobia sonuna kadar haklısın arada iste Edit... görmezden gelip yola devam dıyecez indirilme sayısıymış yıldızmıs bunlar hiç önemli değil önemli olan yaptıgın işten zevk alıp almaman içine sinip sinmemesi neyse uzar gider bu böye bence görmemezlilikten gelmekte yarar Edit... tekrardan emeğine yüreğine sağlık zenobia

Bende yorumun için tşk ediyorum Tamer.
Edit kelime var ve anlamaya çalışıyorum.. :himmmm:
3 yılı doldurdum iyi veya kötü,yıldız felan hikaye,ne karnımı doyurdu,nede beni mutlu etti.
Mutluluk ne biliyormusunuz,dost dediklerinizden gelecek güüzel 2 söz.
Mutluluk samimiyettir.(Varmı samimiyet YOKKK)
Burada 2 janjanlı söz yazıp ,yıldız hırsı ile neler yapıldığınıda gördüm.
3 yıldır tenezzül edipte kendi temalarımı indirmemişimde,şimdimi ayağım suya ermişte,akıl etmişimde indirmişim..??? Güzel bir soru bence değilmi..
O yüzden dediğin gibi "kişi kendi gibi bilirmiş" der ve sözümü tşk ederek bitiririm..Sağol Tamer..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

28

Thursday, 19.06.2014, 20:16

Tamer39 un yazdıklarında resmen hakaret vardır acaba arkadaş aynaya bakarakmı yazdı bu kelimeleri...
Lütfen oyukarda yazılanlara müdahale edin ve silim kimse kimseye burada Edit.. deme hakkına sahip değil...
Bana şimdi yanıt vermeye kalkar ve ilk soracağıda ben bunu sizi kastedip yazmadım neden siz atladınız filan diye bilir...
Kendisi Zenobiya ya yazılanlara ne kadar atlama hakkına sahip se Unulmamalıdırki Antepli İbrahim Benim Damadım ve karışma hakkım kendinden fazladır...

Saygınında saygısızlığında bir sınırı vardır ...

İşte böyle zamanlarda keşke benimde bir akrabam olsa idi burada diyorum.. :D
Hoş birde atasözü vardır"akrabanın yaptığınıda akrep yapmaz"derler. :thumbup:
Ben böyle tek başıma iyiyim.. :thumbsup:

Savunma amaçlı değilde keşke temama 2 iyi veya kötü söz yazsa idiniz dedim bir an Oğuzhan bey..(yorum yazmazsınız bilirim,ama keşke bu konuya sizde dahil olmak için yazmasa idiniz,Damadınız yeterince büyük nasılki fikirlerini özgürce beyan edebiliyor savunmasını veya tartışmasınıda göğüsleyebilecek olgunluktadır sanırım..)

Ben tşk ederimm yinede size...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ZENoBIA" (19.06.2014, 20:22)

29

Friday, 20.06.2014, 11:31

Emegine Ogüzel yüreğine sağlık...ABLAMMMM...Harika bir calisma olmuş eee Senin gibi Ustalar yaptıkça bizlerde Görsel sölen izliyoruz.. :1gözkirp:

Ablam sence hic akraban yokmu ?? :( Biz kardeşlerin var . ;)

Ayrica yildiz indirme sayisini sen önemseseydin Bizleri Ögretip yetiştirip kendine rakip cikarmazdin. :1gözkirp: Senin o güzel yüreğini biliyorum ablammm..

Paylasim için tsk.ederim .. ^^

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

30

Friday, 20.06.2014, 12:30

Forumun eski üyeleridenim. Son zamanlarda temalarımı paylaşmaya başladım. Tabiki bu arada bazı gözlemlerim oldu. Üzülerek söylüyorumki buradada bazı kişilerin başarıyı hazmedemediklerinin farkına vardım. Forumda moderatörlerin bu olayı ortaya çıkarıp kimseyi zan altında bırakmamaları gerektiğine inanıyorum. Benim tema paylaşımımda sona ermiştir artık. Kendim yapar ve kullanırım. Zenobia bu zamana kadarki yaklaşımına verdiğin desteğe ve yakınlığa teşekkür ederim. Sanırım bundan sonra forumu arada ziyaret ederim. Kimlerin hakkı varsa hakkınızı helal edin lütfen.

Günce

Stajyer

• "Günce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

31

Friday, 20.06.2014, 14:47

Zenobia sade güzel calisma olmus emegine saglik tesekkürler

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

32

Friday, 20.06.2014, 20:46

Emegine Ogüzel yüreğine sağlık...ABLAMMMM...Harika bir calisma olmuş eee Senin gibi Ustalar yaptıkça bizlerde Görsel sölen izliyoruz.. :1gözkirp:

Ablam sence hic akraban yokmu ?? :( Biz kardeşlerin var . ;)

Ayrica yildiz indirme sayisini sen önemseseydin Bizleri Ögretip yetiştirip kendine rakip cikarmazdin. :1gözkirp: Senin o güzel yüreğini biliyorum ablammm..

Paylasim için tsk.ederim .. ^^

Desteğin ve güzel yorumuna tşk ederim Nurum..
Benim yarışım hep kendim ile oldu,ustalardan feyz aldım örnekler aldım kendime..Kimseyi taklit etmeden kendi tarzım ile eğri de olsa bir şeyler yapmaya çalıştım..
bayrak sizlere geçmeli,ben burada baki değilim canım..Gün gelicek toz olucam ..Sizler devam ediceksiniz..
Biliyprumki sevenim olduğu kadar sevmeyenim burada olmamdan rahatsız olanlarda vardır.Sevenlerde başımla sevmeyenlerde başımla birdir.
Çoks ağol Nur um Zeno ablan pes etmek üzere ..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

33

Friday, 20.06.2014, 20:55

Forumun eski üyeleridenim. Son zamanlarda temalarımı paylaşmaya başladım. Tabiki bu arada bazı gözlemlerim oldu. Üzülerek söylüyorumki buradada bazı kişilerin başarıyı hazmedemediklerinin farkına vardım. Forumda moderatörlerin bu olayı ortaya çıkarıp kimseyi zan altında bırakmamaları gerektiğine inanıyorum. Benim tema paylaşımımda sona ermiştir artık. Kendim yapar ve kullanırım. Zenobia bu zamana kadarki yaklaşımına verdiğin desteğe ve yakınlığa teşekkür ederim. Sanırım bundan sonra forumu arada ziyaret ederim. Kimlerin hakkı varsa hakkınızı helal edin lütfen.

Müge benden bile eski bir üyesin bu forumda.
Düşüncelerin hakkında tek bir yorum dahi yazmayacağım..Bazen sessizlik büyük cevaptır..

Bir sözüm vardı sana ,temalarını beğeni ile takip ediyorum,ve merakla açıyorum her temanı diye..
Ben şahsen bu güzel emeklerini paylaşmanı dilerim..
Neden dersen..
Bu forumdan bilmem kaç kez gittim ben bile hatırlamıyorum..
Ama elim durmadı can sıkıntısına tema yaptım ,paylaşmak için benim ilk kayıt olduğum forum burası olduğu için gene gene tilki misali geri döndüm..Bu yüzden bile çok laf sokuldu ama çokta takmadım..Burada kimse için bulunmuyorum sadece ve sadece kendim için varım..
Kendimden örnek verdim istemeyerek ama başka izah edemezdim düşüncelerimi..
Kendin için en iyisi ne ise onu yap..Kimse için değil.sadece ve sadece kendin için..
Ben sana tşk ederim esas ,güzel emekler sundun ve becerini gösterdin..Dilerimki devamı gelir..
Bende desteğine tşke diyorum Müge..Kal sağlıcakla

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

34

Friday, 20.06.2014, 20:56

Zenobia sade güzel calisma olmus emegine saglik tesekkürler

Günce tşk ederim güzel yorumuna ,sağolasın..

hasanyöndem

Profesyonel

• "hasanyöndem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

35

Friday, 20.06.2014, 21:52

KİMİN NE DEDİĞİ DEĞİL, DURUŞ YERİ DOĞRUYSA, İNANDIĞI YOLDA DOSDOĞRU YÜRÜMELİ İNSAN

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek

• Özel mesaj gönder

36

Friday, 20.06.2014, 22:17

SevgiLi Zenobia, eLLerine v beynine sağLik herzamanki gibi yine harikaLar yaratmişsin!!!

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

37

Friday, 20.06.2014, 22:25

KİMİN NE DEDİĞİ DEĞİL, DURUŞ YERİ DOĞRUYSA, İNANDIĞI YOLDA DOSDOĞRU YÜRÜMELİ İNSAN

Tşk ederim Hasan bey

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

38

Friday, 20.06.2014, 22:26

SevgiLi Zenobia, eLLerine v beynine sağLik herzamanki gibi yine harikaLar yaratmişsin!!!

Roy tşk ederim,Hoşgeldiniz..

' Cansın

Moderatör

• "' Cansın" bir kadın

• Özel mesaj gönder

39

Friday, 20.06.2014, 22:41

Emeğinize sağlık zenobia çok şık ve güzel bir çalışma olmuş
Paylaşım adına tskler..

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

40

Saturday, 21.06.2014, 09:25

Her defasında aynı şeyleri yapmaktan ve yazmaktan siz evet arkadaşlar bu paylaşım konusunda bu emek verilmiş çalışmanın vitrini olan konu başlığın da aynı şeyleri yazmaktan, söylemekten, çekip çekiştirmekten usanmadınız mı? Ben şahsen aynı şeyleri her yeni tema paylaşımında okumaktan, mesaj editlemekten, kişileri ve tarafları sukunete-ahlak-edep ve terbiyeye davet etmekten bıktım usandım.

Yıldız ve puanlama benim için önemli değil diyerek her temada aynı tartışma konusunu ısıtarak tekrar masaya getiren arkadaşlar! Hangi çalışmanın kaç yıldız aldığı sistem tarafından denetleniyor bunu bilmeyeniniz var mı acaba? Haksız puanlama yapılmışsa zaten sizlerin söylemesine, belirtmesine dahi gerek olmadan bunlar denetlenerek BETA BOT tarafından ayıklanıyor. Her defasında aynı lafları tekrarlayıp, paylaşımın altında bu tür tartışmalara girmekten zevkmi alıyorsunuz anlamıyorum!

Birilerinin örgüt suçlamalarına kızarak, gereksiz yere uzun zamandır yazmaktan kaçınıyorum diyen zat-ı muhterem... Az önce temizlediğim en uzun mesajlar yine size ait bilmem farkında mısınız?
Herzaman aynı şeyleri söyleyip yine de her zaman yine aynı şeyleri yapıyorsunuz ve hiçbirşey yapmamış gibi davranıyorsunuz! Buna ben de bizzat ve kerelerce şahitim!

Tartışma odası diye bir bölüm var biliyorsunuz ve ÖZEL MESAJ diye de bir bölüm var. Bunun haricin de (ki çoğu kişinin birbirinde) facebook,Skype,MSN gibi kişisel mesajlaşma hesapları var. Bu bölüm TEMA EKLE-PAYLAŞ bölümü. Bşalığa bakarsanız sizler de bunu rahat bir şekilde görürsünüz. Kişisel sorunlarınızı ve kısır çekişmelerinizi lütfen yukarıda belirttiğim alternatif kanallardan yapınız. Beğendiyseniz temaya yorumunuzu yazar, beğenmediyseniz de kurallar çerçevesinde eleştirinizi sunar konuyu kapatırsınız.

Bu forum da yaklaşık olarak şuan itibariye 76556 üye var.3-5 kişinin bu yıldız ve puanlama çekişmesinin bu kadar insana izletilmesi ve huzurunun kaçırılması kimsenin hakkı da değil haddi de değildir. Lütfen bu uyarıyı herkes dikkate alsın ve bu konu burada kapansın. Bu ve benzeri tartışmaların da bundan sonra yaşanmamasını temenni ediyorum.

Tartışma odamızda kurallar çerçevesinde içinize sinmeyen her türlü konuyu ve durumu tartışıp, münazara edebilirsiniz.