Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, 20.06.2014, 12:14

HayırLı cumaLar Gif Grafik ÇaLısmaLarım,Cuma günü kutLama mesajLarı

YÜCE RAB’BİM..! Omuzumuzdɑ oncɑ GÜNAH yüküyle, sɑnɑ ɑçtık ELLERİMİZİ..! Derinden bir OF değil, yürekten bir AF diliyoruz..! -Hɑyırlı Nurlu Cumɑlɑr.

Bir duɑ gönderiyorum hepinize, sɑğlık, mutluluk, huzur olsun, sevdikleriniz yɑnınızdɑ, dünyɑnız bɑrış dolsun, Allɑh’ın selɑmı üzerinize olsun hɑyırlı cumɑlɑr dilerim.

Cennet bɑhçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nɑğmeleri diline, Allɑh sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine olsun. Hɑyırlı nurlu cumɑlɑr

Ya Rabbi! Her Yerde Haddini Bilen, Gönül Aynasını Silen, Mahşerde Beraat Edip Yüzü Gülen Kullarından Eyle Bizleri..!! (Amin) Hayırlı Nurlu Cumalar…

Yüce Allɑh mübɑrek Cumɑ-ı şerif hürmetine hɑyɑtın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhɑtlisini, ɑhlɑkın fɑziletlisini, evlɑdın edeplisini nɑsip ve müesser eylesin.Hɑyırlı Cumɑlɑr…

Yüce Allɑh mübɑrek Cumɑ-ı şerif hürmetine hɑyɑtın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhɑtlisini, ɑhlɑkın fɑziletlisini, evlɑdın edeplisini nɑsip ve müesser eylesin.Hɑyırlı Cumɑlɑr…

Yɑ Rɑbbim; bu mübɑrek cumɑ günün yüzü suyu hürmetine biz ɑciz kullɑrın ne derdi vɑrsɑ, ne sıkıntısı vɑrsɑ; dertlilere devɑ, hɑstɑlɑrɑ şifɑ, borçlu kullɑrınɑ edɑlɑr nɑsip et Yɑ Rɑbbim. Biz kullɑrın duɑlɑrını kɑbul et… Hɑyırlı nurlu cumɑlɑr…

• "MELTEML" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 20.06.2014, 12:42

çok güzel paylaşımlar olmuş emeklerine saglık

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 20.06.2014, 12:58

Cuma günleri google da didinmeme gerek yok artık...hepsi ayrı ayrı çok güzeller.
Emeklerine Sağlık :nazar:

Alıntı

Amin...Hayırlı cumalar..

4

Friday, 20.06.2014, 13:00

çok güzel paylaşımlar olmuş emeklerine saglık

Begeni ve yorum için tesekkür ederim MeLtem..

5

Friday, 20.06.2014, 13:02

Cuma günleri google da didinmeme gerek yok artık...hepsi ayrı ayrı çok güzeller.
Emeklerine Sağlık :nazar:

Alıntı

Amin...Hayırlı cumalar..

Bu güzeL yorum için tesekkür ederim sevgiLi MeLye..Nasip oLursa her cuma yeni çaLısmaLarla bu sayfada oLurum ..

' Cansın

Moderatör

• "' Cansın" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 20.06.2014, 13:26

Ben her cumayı ve her çalışmanızı şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum
emeklerinize sağlık her biri ayrı ayrı güzeller
Hayırlı cumalar

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 20.06.2014, 13:40

Ellerine sağlık, hepsi çok güzel :aro:
Hayırlı Cumalar,ibadetler kabul olsun inşallah ^^

8

Friday, 20.06.2014, 13:59

Ben her cumayı ve her çalışmanızı şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum
emeklerinize sağlık her biri ayrı ayrı güzeller
Hayırlı cumalar

yorumunuz için çok Teşekkür ederim ..bende elimden geLdigince çaLısmaLarımLa sizLerLe oLmaya caLısacam begendiginize sevindim
HayırLı CumaLar

9

Friday, 20.06.2014, 14:01

Ellerine sağlık, hepsi çok güzel :aro:
Hayırlı Cumalar,ibadetler kabul olsun inşallah ^^

Beğendigine sevindim abLam ^^ yorum için çok teşekkür ederim CümLemizdende ALLAH Razı oLsun ...Aminnn inşLh abLam..

• "RenksizGazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 20.06.2014, 14:44

Menekse...Emegine yüregine saglık ....Amin hayırlı cumalar..

• "Harbi Kız" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 20.06.2014, 15:17

Menekse Emegine yüregine saglık hepsi çok güzel :aro: hayırlı cumalar sanada

12

Friday, 20.06.2014, 15:21

Menekse...Emegine yüregine saglık ....Amin hayırlı cumalar..

yorum için çok tesekkür ederim Ata Amin CümLemizede HayırLı CumaLar

13

Friday, 20.06.2014, 15:23

Menekse Emegine yüregine saglık hepsi çok güzel :aro: hayırlı cumalar sanada

begendigine sevindim yorum için çok teşekkür ederim CümLemizden ALLAH Razı oLsun sizede HayırLı CumaLar

• "TÜRK DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 20.06.2014, 15:26

.

EL EMEĞİNİZE NURUNUZA SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

15

Friday, 20.06.2014, 15:33

yorumunuz için ben tesekkür ederim..

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek
  • "imageman" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

16

Saturday, 21.06.2014, 12:46

Emegine ve güzel yüregine saglik Allah Razi olsun cooook cok tesekkürler Asi-Menekse devamini beklerim güzel tasarimlar yapmissin harikalar. :aro: :ck:

17

Saturday, 21.06.2014, 14:57

Yorumun ve begeni için çok tesekkür ederim ..Aminn CümLemizdende ALLAH Razı oLsun eLimden geLdikce yapar ve ekLerim

18

Friday, 27.06.2014, 09:36

Cuma günü kısa,ResimLi mesajLar,cuma günü kutLama gif ve resimLeri,DuaLarınız KabuL oLsun,asi menekse grafik gif ve cuma günü çaLısmaLarı

Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Asi~Menekse" (27.06.2014, 09:53)

19

Friday, 27.06.2014, 09:51

Cuma günü kısa,ResimLi mesajLar,cuma günü kutLama gif ve resimLeri,DuaLarınız KabuL oLsun,asi menekse grafik gif ve cuma günü çaLısmaLarı

Yɑ Rɑbbim; bu mübɑrek cumɑ günün yüzü suyu hürmetine biz ɑciz kullɑrın ne derdi vɑrsɑ, ne sıkıntısı vɑrsɑ; dertlilere devɑ, hɑstɑlɑrɑ şifɑ, borçlu kullɑrınɑ edɑlɑr nɑsip et Yɑ Rɑbbim. Biz kullɑrın duɑlɑrını kɑbul et… Hɑyırlı nurlu cumɑlɑr…

20

Friday, 4.07.2014, 12:01

KaLbiniz iman iLe
GönLümüz İsLam iLe
DiLimiz
Kur'an iLe KuLagımız ezan iLe
Gözümüz Nur iLe DoLsun...
Evimiz huzurLu ve neşeLi oLsun
HayırLı CumaLar...