Giriş yapmadınız.

• "izmirli2014" bir kadın
  • Konuyu başlatan "izmirli2014"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 27.06.2014, 19:53

Rulette Radyo Isminin Yazilmasi

SLMLAR .ÖNCELİKLE BİZLERE BU KONULARDA YARDIMCI OLDUGUNUZ İÇİN ÇOK TŞK. İZMİRLİ FM AİLESİ OLARAK İSMİMİZİN RULETTE YAYINLANMASINI RİCA EDİYORUZ.. SİD NUMARAMIZ : 1441443 SİD 1441443 TSK EMEGİNİZE YÜREGİNİZE SAGLIK ..

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 28.06.2014, 08:14

İsminizin rulette yer alabilmesi için belirli kriterlerimiz var ve maalesef sizin radyonuz bu kriterlerin çok altında görünüyor.
İlerleyen zamanlarda online dinleyici sayınız ve yayın saatleriniz değiştiğinde yeniden başvuru yapabilirsiniz.
Kolay gelsin.

istatistikleriniz-->> http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1441443
Kriterlerimiz --->> [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar]

• "izmirli2014" bir kadın
  • Konuyu başlatan "izmirli2014"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 30.06.2014, 08:04

ALATURKA BARNERİM OLDUGU HALDE DİGER KONUM ALATURKA BARNERİM OLMADIGI GEREKCESİYLE YAYINLANMADI LÜTFEN KONU İLE İLGİLENMENİZİ RİCA EDİYORUM SAYGILARIMLA .

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 30.06.2014, 08:42

Birşey soracağım, siz rulette ismim çıksın derken neyi kastediyorsunuz?

İlan olarak Rulet sayfalarında radyonuzun reklamının görünmesini mi istiyorsunuz?
yoksa
Rulet'e SID gönderdiğiniz de SID Listesinde Radyonuzun SID numarası değil de Adının mı görünmesini istiyorsunuz.

Daha net olarak ne istediğinizi çözmüş değilim ben.

Üst mesajda yetkilimiz İsminizin yerine adınızın görünebilmesi için gerekli şartları radyonuzun taşımadığını söylemiş. Ve bu şartlar nedir, neyi yaparsak adımız eklenir diyeceğinizi tahmin ederekte Kriterlerimizin linkini atmış.

Banner eklerseniz SID numaranızın yerine Radyonuzun adı görünmez. İsim görünebilmesi için Kriterlere uygun olmanız gerekiyor.
Banner şartı sadece İlanlar da mecburidir. Dj ilanı, Radyo tanıtım ilanı, Radyo davet ilanı gibi durumlarda.

Umarım net olarak durumu anlatabildim.