Giriş yapmadınız.

• "cirkinlerfm" bir kadın
  • Konuyu başlatan "cirkinlerfm"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 13.07.2014, 23:30

Flatcast Radyom açılmıyor THE STREAM IS CURRENTLY NOT AVAILABLE

radyomu kurdum her şey tamam. ama başkası benim radyomu nasıl açacak? html kodumu not defterine yapıştırıp radyo.html diye kaydettim. sonra onu açtım ve THE STREAM IS CURRENTLY NOT AVAILABLE diye hata çıktı. bu ne neden olmuyor? html i başka bir yere mi yazacağım? nereye? ne yapacağım? lütfen yardım edin. SID i yanlış da yazmadım zaten o Broadcaster's area ( yayıncının alanı ) bölümünde aşağıdaki HTML - Code bölümündeki kodu yazmıştım not defterine. :bilmem:

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 14.07.2014, 00:44

THE STREAM IS CURRENTLY NOT AVAILABLE

Bu hata iletisi, ŞUAN RADYO AÇIK DEĞİL, YAYIN YOK demektir.
oluşturduğunuz html dosyasını sitenize yükleyin/kodları yapıştırın.

Radyonuzu oluştururken belirlediğiniz Yayın şifresi ve Radyonuzun SID numarası ile siz veya bu bilgileri verdiğiniz kişibu sayfada Nicki ile giriş yaptıktan sonra yayın açmalıdır.

Siz yayın açarsanız, kendi radyonuza Dinleyici olarak giremezsiniz.
Flatcast sistemi 1 Bilgisayarda sadece 1 girişe izin veriyor.

• "oguzhan01fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 14.07.2014, 12:39

Çirkinlerfm ...
Eklediğiniz resimden anladığım kadarıyla sizin radyonun İFRAME kodunu her hangi bir site adresine eklememişsiniz...
Kendinize cirkinlerfm.blogspot.com veya cirkinlerfm.tr.gg gibi bir adres edinmeniz gerekli ve radyo kodunu İNDEX içerisinde Radyo için ayrılan alana eklemelisiniz...
Şayet yapamasanız yine resim ekleyerekten yardım isterseniz görevli mod arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar mutlaka yardımcı olacaktır...
Kolay gelsin iyi yayinlar hayırlı forumlar olsun...