Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek
  • "imageman" adlı kullanıcı yasaklandı
  • Konuyu başlatan "imageman"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 31.07.2014, 14:40

Lütfen vaazimi yayinlarimisiniz

sayin yönetici ve mod arkadaslar vaazi ekledim fakat acele ettgimi icin kendi sayfamda oldugu gibi orjinal kopyeldim fakat gerekli yerleri sansür ve edit emteye calsidm ve fakat gözümden kacanlar olduysa özür dilerim . bir foruma üye olurken bile robot bile diyorki bak suralaari yanlis yazmisin düzet tekrar dene diyor varsa bir hatamiz özür dilerim lütfen ya bana hatalari gösteren bir pm atin yahut rica etsem birisi editlesede eklese ben aceleettim ve sayfamdan kopye yaptim sanirim bsalngicda bir yeri editlemeye unutum amma robot kadardami hak tanimaycaksiniz lütfen düzeteyimde öyle bari yayinlayayim. müsade ediniz.bizim öyle telvizyona cikipda para kazanan derdimiz yok, dünya menfeati drdimiz yok, bir müslüman bir bilgi ögrense hatta yalnisimiz varsa bile eger arastiripda dogrusunu bulduysa bile bir nimettir sebeb olan yapan gibidir yardim eden yardimci olan da yapan gibidir lütfen yardimci olalalim
simdiden tesekkürler ilgielenen yönetici ve mod arkadaaslara

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 31.07.2014, 15:01

Vaaz başlığı altında tartışma odasında açtığınız konuyu devam ettirmişsiniz.Sitemizde islami bir bölüm olsada vaaz başlığı altında uç noktalara taşan, siyasi içerik taşıyan paylaşımları yayınlamıyoruz.Ne siyasi bir siteyiz, nede dini.Her konu içeriğimizde olsa da sınırlardadır, aşana izin vermiyoruz.Tartışma odasında da iyi niyetle konunuz yayınlandı, siz uzattınız.Sizin her yazınızı okuyup, düzenlemek kurallara uygun hale getirmek gibi kişiye özel bir görevimizde yok.Defalarca uyarılmanıza rağmen devam ediyorsunuz.Özelliklede site yönetimine emir veren cümleleriniz ve uyarır gibi yazılımlarınız sınırı aştı.Böyle giderse diğer rumuzunuz gibi bu rumuzunuzda ceza alacaktır ki buda son hoşgörülü uyarımızdır...Lütfen sizde sitemiz kurallarına uyup, bizi cezaya zorlamayın...