Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek
  • Konuyu başlatan "HAZARBEY"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 12.08.2014, 04:03

Hazarbey Hareketli Temalari Parkta Maviye Yolculuk

HAZARBEY belirtilen dosyaları ekledi:

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 12.08.2014, 12:34

emeğine yüreğine sağlık hazarbey harika bir tema olmus hiçbir temanda elestiri yapmadım yapacak bisey yoktu çünkü ama bu temanda ufakta olsa bi elestri yapmak istiyorum hazarbey yandaki söze hiç gerek yoktu zaten okunması bile zor bi fontla olmus üstteki temaya baktığımda üst temanın albenisi daha çokkkkk tema harika kurtarıyor genede

Güney K

Profesyonel

• "Güney K" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 12.08.2014, 12:56

Eline emegine saglik cok guzel olmus paylaşım için teşekkürler

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 12.08.2014, 13:22

Emeginize saglik paylasım adına cok tsklr..............tÜRKÜ de guzel uymus ....................bu arada TAMER kardesim ustteki tema resminden FALSH yapılmıstir

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 12.08.2014, 15:08

Tamer kardeşim zaten paylaşımlarıma en güzel yorumları bırakan arkadaşlarımdan birisin teşekkür ederim herzaman övgü olmaz gerektiğinde eleştriyide getireceksiniz hepimiz insanız kusurlarımız tabiki olacak herkes çalışmasını yaparken şunu düşünür işte bu kadar bu çalışmam olay yaratır harika oldu çok begendim dersiniz ama onu yayınladığınızda bazen umduğunuz ilgiyi bulamazsınız bu ne demektir sana göre güzel olan başkalarına hoş gelmemiştir önemli olan yapığın bir çalışmanın kişi üzerindeki etkileri onuda yapılan eleştrilerden anlarsınız bazıları kızar bu işe ama ben bilakis memnun olurum evet ben o temayı çalışırken söz kullanmak istemedim zaten genelde çok az temamda söz yazmışımdır ama temadaki mavinin hakim olması o anda elimde olan bu sözü hatırlattı bana koyayaım dedim aslında şiir sözü için o fond çok karmaşık yazı karakterini büyüttüğümde çok net okunuyo ama temada fazla yer tutmasın diye küçülttüm öyle oluncada okunması zor biraz evet haklısın ama ben ihtiyar oldugum için )) gencler okur dedim ama genclerde demekki okuyamıyo neyse bidahaki temalarımda düz fond kullanırım teşekkürler yorum ve eleştrin için sagol arkadaşım ilk tema by okan arkadaşımın dediği gibi flash çalışması tema değil yani

6

Tuesday, 12.08.2014, 15:20

güzel bi sarki secim yapmisin hazar ayrica mavi ton temasi güzel gözüküyor romantik pur ....bi tek ben mavi hayrani degilmisim ama benim mavi baskadir :) emegine saglik paylasim icin tskler

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 12.08.2014, 15:36

ya dag kızı senin şu mavi rengi birtürlü tuturamadım gitti teşekkür ederim yorumun için begendiğine sevindim ayrıca profilinde kullandiğin resimde heçte dağ kızına benzemiyo son derece asortik şöyle peçeli allı güllü bir bayan koyda dağ kızı oldugunu anlayalım :))))

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "HAZARBEY" (12.08.2014, 15:41)

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 12.08.2014, 16:00

Emeginize saglik paylasım adına cok tsklr..............tÜRKÜ de guzel uymus ....................bu arada TAMER kardesim ustteki tema resminden FALSH yapılmıstir

üst taraftakinin tema resminden flash olduğunu biliyoruz sayın okan benim demek istediğim üst taraftaki temada söz yok üst taraftaki daha güzel olmus idi tekrardan emeğine sağlık hazarbey

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 12.08.2014, 17:12

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Hazar bey. flaşh ve ön izleme url'niz açılmıyor. sanırım aldığınız siteden kaynaklabilir. eğer sorun devam ederse yeni url alırsanız ekleyebiliriz.

10

Tuesday, 12.08.2014, 17:39

bi gün gelir de tutara bilirsin hazar :) calismalarin devami beklerim kolay gelsin sana basarilar dilerim tekrar bu arada profil resim... dokunma resime dagkizina benzer ^^ tema ve flash bende aciliyor sorun yok [/ b]

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Tuesday, 12.08.2014, 18:20

ATİLLA BEY BENDE DE AÇILMAMIŞTI DİĞER ARKADSLAR YORUM BIRAKINCA SORUN BANA AİT OLDUGUNU DÜŞÜNMÜŞTÜM AMA ŞİMDİ GİRDİĞİMDE SORUNSUZ AÇILDIURL Yİ DIRECUPLOAD NET SİTESİNDEN ALİYORUM GUVENİLİR BİR SİTEDİR BU GÜNE KADAR YANILTMADI BENI TSK EDERİM UYARINIZ İÇİN

• "TÜRK DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Tuesday, 12.08.2014, 19:45

HAZARBEY45 EL EMEĞİNE NURUNA SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 13.08.2014, 00:55

ÇOK TEŞEKKÜRLER YORUMUNUZ ICIN BY OKAN BEY

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Wednesday, 13.08.2014, 12:55

güney k çok teşekkürler arkadaşım

' Cansın

Moderatör

• "' Cansın" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Wednesday, 13.08.2014, 16:59

emeklerinize sağlık Hazarbey
Renk tonlaması cok güzel olmus
Paylaşım adına tskler

AYBER

Orta Düzey

• "AYBER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Wednesday, 13.08.2014, 19:01

yine güzel bir eser ortaya çıkarmışın hazarbey ellerine yüreğine sağlık

• "Gizem06" bir kadın

• Özel mesaj gönder

17

Wednesday, 13.08.2014, 19:59

emegnize yüreginize saglık hazarbey herzaman oldugu gibi harika efektle güzel calısmalarınızdan biri olmus
her ne kadar yorumlarda görunmesemde temalarınızı ilgi ile takip ediyorum
mavi olan ve mavinin icindede mavi gul olan temalara hic dayanamam bunun icindirki sessiz kalmayada dayanamadim :)
basarılarınız daim olsun insallah

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Wednesday, 13.08.2014, 20:01

Tek kelime ile süper olmus Hazar Bey. Ellerinize emeginize sağlık. Çokk begendim. :1alkis:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Wednesday, 13.08.2014, 21:44

Yorum yazmaktan ziyade ,oturdum önce Türkü yü dinledim :thumbup:
Temaya ne yazayımki, :himmmm: kendimi tekrar ediyormuşum gibi geliyor..
Hazarbey tarzı ile yine harika görsel şölen diyebilirim kısaca..
hazarbey ellerinize sağlık,bu güzel paylaşımınıza tşk ederim..

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Thursday, 14.08.2014, 15:53

çok teşekkürler yorumunuz için sayın dalgıç