Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ZENoBIA"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 18.09.2014, 22:49

SEN Beni ÇOK SevİYorSun... Flatcast.Tema... ZENoBIA

Hayalgücümü ve beynimi nadasa bırakmak istiyorum..ZENoBIA temalarını görmekten ben bile usandım...Biraz kenara çekilmek,arkama yaslanmak ve sadece gıcık ^^ yorumlarım ile olmak istiyorum...Sizlere başarılar dliyorum ..

5 Renk Toplam 10 adet Tema 1 Fcp dedir..
ZENoBIA belirtilen dosyaları ekledi:

qupido

Jüri

• "qupido" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 18.09.2014, 23:03

Bi dakka abla ben bıkmadım mesele seni sadece kıskanmam (((((((((: her defasında da dile getiriyorum hayal gücün gerçekten muhteşem !!!
ya çoğu insan bi yere kadar gider sonrası mutlaka fire verir bi şekilde ve fazlasıyla beyin yormaya başlar
yahu sende öyle bişey yok ürettikçe tema üretiyorsun ve hepsi de birbirinden farklı renkler zaten muhteşem
yapma bence (: devam et
üretebildiğin yere kadar ara verme (:
ama yorumlarını da eksik etme tabi :P
temalarına gelince hep aynı cümleler kuruyorum ama ne yapim görünen köy klavuz istermi? hayır! (((:
çok güzeller ablacım verdiğin güzel emek için teşekkür ederim ben :kkiss:

Yoncam

Jüri

• "Yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 19.09.2014, 01:04

süperr süperr yine harika ne olur zenom aldiğin karar dan vazgec bence bu temalardan mahrum etme bizleri
:)

4

Friday, 19.09.2014, 07:20

güzel hoş tasarimlar mavi iiçinde ayrica tsk emekllerinize sağlik

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 19.09.2014, 14:42

Aaaaa bu olmadı işte. Bizi bu güzel temalardan mahrum bırakma lütfen Zenobia. Her teman farklı ve çok hoş. Ayrı ayrı sanat eserleri. Emegine yüregine sağlık.

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 19.09.2014, 15:34

Emegine Yüregine Saglık ZENOBIA ABLAM Klas paylaşımlar olmuş :thumbup: (Ve neden Pes Ettin anlamış degilimm klas paylaşımlarından vaz Geçme derimm) Son Söz Senindir...

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 19.09.2014, 16:04

Emeklerine sağlık Zenobia,herzamanki gibi muhteşem çalişmalar,bayıldım gerçekten, süper,emegine göz nuruna sağlık
paylaşımın için tşkler

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 19.09.2014, 20:55

Bi dakka abla ben bıkmadım mesele seni sadece kıskanmam (((((((((: her defasında da dile getiriyorum hayal gücün gerçekten muhteşem !!!
ya çoğu insan bi yere kadar gider sonrası mutlaka fire verir bi şekilde ve fazlasıyla beyin yormaya başlar
yahu sende öyle bişey yok ürettikçe tema üretiyorsun ve hepsi de birbirinden farklı renkler zaten muhteşem
yapma bence (: devam et
üretebildiğin yere kadar ara verme (:
ama yorumlarını da eksik etme tabi :P
temalarına gelince hep aynı cümleler kuruyorum ama ne yapim görünen köy klavuz istermi? hayır! (((:
çok güzeller ablacım verdiğin güzel emek için teşekkür ederim ben :kkiss:

Foruma üye olduğum günden bu yana durmadan tema ürettim..
Hayalgücüm genişmiş bu güne kadar eksildiğini his etmemiştim.Ama artık kendimi tekrar ediyorum ve yenilenemiyorum diye düşünmeye başladım..
Belkide beynimde sadece tema harici çok daha fazla şeylerin yer etmesi ve kafamı meşgul etmesinden kaynaklıdır.Shopta tema yapmak benim için terapi anlamı taşıdı her zaman.
Anladımki biraz beyni boş bırakmak ve hayalgücünü depolamak gerek..Beynimdeki diğer sorunları daha çok düşünürken üretimim olmayacak gibi.Yeterli zaten bunca yıldır üret üret nereye kadar..
Hadi ürettik birde bir ton laf yedik yinede pes etmedim.Pes ettiğimi düşünmeyin.BEN ASLA PES ETMEM: Sadece kenara çekilir güç toplarım. :1gözkirp:
Bak bir dediğine katılıyorum temalarıma bazen şöyle bir göz atıyorum,ya biride birine benzese yaaa,,nerde hepsi ayrı telden senfoni çalıyor ve buda benim hoşuma gidiyor.kendimi taklit etmemişim diorum..
Öyle güzel şeyler yazmışsınki gülüm ,bak bende durmadan yazdım,buradayım gitmiyorumki,sadece şu tema işi için beynimi yormak istemiyorum ..Düşünmem gereken çokk şeyler var..
Ben müsaadenizle birazcık kenarda uslu uslu oturayım ..(becerebilirsem uslu durmayı) :kkahkaha:
Gülüm her güzel sözüne yürekten tşk ediyorum..sağ yanaktan kocaman öpücükler :kkiss:

hasanyöndem

Profesyonel

• "hasanyöndem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 19.09.2014, 20:59

Temaların tam bir sanat eseri. Ellerine sağlık. Bence tema yapmadan duramazsın. Bir kaç gün geçince insanı dürter hadi hadi diye. Yani çok sevdiğin bir konuda bir fikir yada tasarım aklına gelir başlarsın yapmaya. Ben şu kanaatteyim. Çok tema yapaıyacaksın haftada 1 tema ama tam senin ve senin dengin olan başarılı temacıların yaptığı gibi güzel sanat eserleri ortaya çıkarmak gerekir.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 19.09.2014, 21:02

süperr süperr yine harika ne olur zenom aldiğin karar dan vazgec bence bu temalardan mahrum etme bizleri

Yoncam hiç tanımadan sadece bir kaç kez sohbet ile ARKADAŞIM dediğim insansın.Çünki uzakta olsa yürekten sözlerin ile nasıl güzel bir kişi olduğunu anladım..
tema yapmaktan biraz uzak kalmam gerek can arkadaşım..Oğlumun yokluğu na alışana kadar yapamayacağımı anladım ..
Birazda mecburiyetten kaynaklı olucak ,pc oğluma gidecek..Diğer pc ye Yeniden programı kurmak v.s zaman alıcak ve bu zamanda bana kendimle olma şansı tanıyacak..
Güzel desteğine ve sözlerine yürekten tşk ler arkadaşım..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 19.09.2014, 21:06

güzel hoş tasarimlar mavi iiçinde ayrica tsk emekllerinize sağlik

Ben tşk ederim ALYA ,Mavi renk bilhassa senin için düzenleniyor bilesin..
Ne güzel tek renk ile kıvırıyordum işi,şimdi 10 temaya fcp al dur,İş çıkardın başıma :D Şaka elbet .. :thumbsup:
Güzel yorumun için tşk ederim..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 19.09.2014, 21:11

Aaaaa bu olmadı işte. Bizi bu güzel temalardan mahrum bırakma lütfen Zenobia. Her teman farklı ve çok hoş. Ayrı ayrı sanat eserleri. Emegine yüregine sağlık.

Çok sağol Müge her sözün için çok tşk ediyorum..
Gitmiyorumki ;Buralarda yine senin temalarını merakla beklicem..İş zamanımı çok alıyor.Sabah çıkıp akşam eve geliyorum..Yorgun ve bitkin..Oğlum İzmir de .Ben ise Çanakkale de..İşte bu aralar ben bu tema işinde şimdilik yokum..Dinlenicem ve kullandığım Pc yi oğluma göndericem,fırsat bu fırsat uzun bir süre diğer pc ye shop kurmayacağım.Kuramayacağım..Kısaca 2 uçu ...... değnek..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 19.09.2014, 21:15

Emegine Yüregine Saglık ZENOBIA ABLAM Klas paylaşımlar olmuş :thumbup: (Ve neden Pes Ettin anlamış degilimm klas paylaşımlarından vaz Geçme derimm) Son Söz Senindir...

Berkant Bak bakim ablam bende pes edecek göz varmı?? :hayret: hoş saçlar tek gözü kapatmış avatarda ama sen yine bi bak olurmu.. ^^
Ben pes etmem ablam.Pes ettiğimi düşünen yanılır valla :D .Pes etmedim, biraz mecburiyet biraz dinlenmeye vesile olması bu mecburiyetin..
Çok sağol Ablam eline yüreğine sağlık,,heeee sakın kaytarma sen ,biz yaşlılar biraz gençleri destek için kenarda duralım artık .. :çakçak:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 19.09.2014, 21:18

Emeklerine sağlık Zenobia,herzamanki gibi muhteşem çalişmalar,bayıldım gerçekten, süper,emegine göz nuruna sağlık
paylaşımın için tşkler

Ben tşk ederim sana Süslü,seninde eline yüreğine sağlık.Beğenine çok ama çok tşk ediyorum..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Friday, 19.09.2014, 21:24

Temaların tam bir sanat eseri. Ellerine sağlık. Bence tema yapmadan duramazsın. Bir kaç gün geçince insanı dürter hadi hadi diye. Yani çok sevdiğin bir konuda bir fikir yada tasarım aklına gelir başlarsın yapmaya. Ben şu kanaatteyim. Çok tema yapaıyacaksın haftada 1 tema ama tam senin ve senin dengin olan başarılı temacıların yaptığı gibi güzel sanat eserleri ortaya çıkarmak gerekir.

Hasan bey size katılıyorum,elbette elim durmaycak,belki 1 hafta belki 10 gün sonra pc gidecek ve format atılacak.Elim mecburiyetten durması gerekiyor..Bende tema yapmam örgü örerim kış geliyor kazak lazım ^^
Zaten bir tema en erken 4 günde bitiyor bende,Valla ne kadar uğraşırsan uğraş indirenler 1 yıl aynı temayı kullanmaz..
Yorumunuz ve desteğenize çok tşk ediyorum çok sağolun..

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Friday, 19.09.2014, 21:52

Çok sağol Müge her sözün için çok tşk ediyorum..
Gitmiyorumki ;Buralarda yine senin temalarını merakla beklicem..İş zamanımı çok alıyor.Sabah çıkıp akşam eve geliyorum..Yorgun ve bitkin..Oğlum İzmir de .Ben ise Çanakkale de..İşte bu aralar ben bu tema işinde şimdilik yokum..Dinlenicem ve kullandığım Pc yi oğluma göndericem,fırsat bu fırsat uzun bir süre diğer pc ye shop kurmayacağım.Kuramayacağım..Kısaca 2 uçu ...... değnek..

Biz yorumları yaparken insanların özel hayatını düşünmeden yazıyoruz Zenobia. Haklısın biraz dinlenmiş olursun. Her zamanki gibi güzel yorumlarını bekliyoruz. Kendine iyi bak. :gulver:

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Saturday, 20.09.2014, 11:31

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Zenobia. Hepsi birbirinden güzel hatika çalışmalar kutlarım :thumbup:

Sadece kenara çekilir güç toplarım.

:thumbup:

18

Saturday, 20.09.2014, 20:53

eline,emegine saglık Zenobıa..Ren Renk,çok güzel tasarımlar,güzel paylasım icin tsk.ederim.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Saturday, 20.09.2014, 23:21

Biz yorumları yaparken insanların özel hayatını düşünmeden yazıyoruz Zenobia. Haklısın biraz dinlenmiş olursun. Her zamanki gibi güzel yorumlarını bekliyoruz. Kendine iyi bak. :gulver:

Tşk ederim Müge,hiç bir şey göründüğü olmaz.Gülerken ağladığınızı fark eden olmaz.Palyaço gibidir bu hayat.
Desteğin için tşk ederim çok sağolasın.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Saturday, 20.09.2014, 23:23

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Zenobia. Hepsi birbirinden güzel hatika çalışmalar kutlarım

Yorumunuza ve beğeninize çok tşk ederim Atilla bey.Sağolun.