Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "by okannn" bir erkek
  • Konuyu başlatan "by okannn"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 28.09.2014, 23:50

Flatcast Fcp Tema [ ''Sana Yine Cok Muhtacim '' ] Desing By Okannn

Flatcast Fcp Tema ..Sana Yine Cok Muhtacim .....Toplam 17 Tane 12 Adet Resimli 5 Adet Sade Kullanmak isteyenler icin 3 Ayri Bölüm Yaptim Güle Güle Kullanınız...

......5 Adet Sade Fcp Temalar Burda......

by okannn belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (30.09.2014, 09:41) düzenleme sebepleri: Flash düzenlendi

• "RenksizGazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 29.09.2014, 01:37

Okan...Emegine yuregine saglık cok şık bir calisma olmus,tebrikler..Paylasım icin cok tsk.ler..:)

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 29.09.2014, 01:48

Yorumun icin cok tsk ediyorum ATA....

Güney K

Profesyonel

• "Güney K" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 29.09.2014, 04:30

Eline emeğine sağlık
Güzel paylaşımın için teşekkür ederim

5

Monday, 29.09.2014, 07:53

keske yatak olmasaymış emeğinize sağlik

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 29.09.2014, 08:14

Emegine Yüregine Sağlık OKAN abi Klas Paylasımlar Olmuş :1alkis: Başarılarının Devamnı Dilerimm..

AysemGül

Stajyer

• "AysemGül" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 29.09.2014, 09:03

üstaddd masallah yinee ustalığını konusturmuşsunnn

hasanyöndem

Profesyonel

• "hasanyöndem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 29.09.2014, 09:25

Her renkten süper bir işçilik ve emek var. Ellerine sağlık Okan. Bende biraz becerebilsem siizn gibi. Ben daha çok çalışmam lazım.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 29.09.2014, 10:14

evet işte tema bu kesinlikle ve kesinlikle 5 yıldızı hakeden bir çalısma olmus emeğine yüreğine sağlık okan şarkı seçimide 10 numara çokkkkkkkk beğendim bu temayı aldım bile

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 29.09.2014, 16:25

GÜNEY.K Tsk ederim ...ALYA yatak bu isin benim fikrimce Görseli sizin fikrinizede saygı duyuyorum....By Ex kardesim tsklr....Aysegül Cırak cok tsklr..Hasan Yöndem cok tsklr insallah sizde yaparsınız ama bende ilk zamnlarim öyle idi bol bol arastırmacı olun.....Tamer39 güle güle kulllan güzel yorumun icin ayrıca tsklr....

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 29.09.2014, 16:53

OKAN KARDEŞİM EMEĞİNE SAĞLIK RENGARENK SEÇİME TERCİHE AÇIK TEMALAR OLMUŞ İNŞALLAH BEĞENİSİ BOL OLUR TEMA TEKNİĞİNE SÖZ YOK ZATEN O MÜKEMMEL RESİM SEÇİMLERİNDE GÜZEL YANLIZ ALYA ARKADAŞIMIZ HERZAMAN OLDUĞU GİBİ CESURCA DÜŞÜNCESİNİ YORUMUNA KATMIŞ ASLINDA BU CESARETİNİ ÇOK TAKDİR EDİYORUM YANLIZ BİKEZ DAHA BELİRMİŞTİM KENDİSİNE KEŞKE TEMA PAYLAŞIMLARINI BİZE SUNDUKTAN SONRA BU YORUMLARINI YAPSA DİYE DÜŞÜNDÜM HEP BAKTİM HİÇ TEMASI YOK YAKIN ZAMANDA TEMA İŞİNEDE BAŞLAYACAĞINI BELİRTMİŞTİ BİRAZ DAHA PİŞMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM ONUNDA TEMALARINI BEN DÜŞÜNCESİNE BİRAZ KATILDIM AMA ÖYLE KATI OLARAK DEĞİL YATAK OLMASI BELKİ 1-2 TEMA İÇİN KULLANICI KİŞİNİN ÖZELLİĞİNE GÖRE ANLAM BAKIMINDAN NORMAL AMA KEŞKE DİĞERLERİNDE YATAK YERİNE BAŞKA BİR RESİM KULLANILSAYDI SANIRIM TERCİH AÇISINDAN SÜPER OLURDU EMEKLERİNE SAĞLIK ARKADAŞIM

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 29.09.2014, 17:03

Fikrine saygım var HAZAYBEY ama tercıhlerde bitmez Gül koysam keske Gül olasaydı denir Kitap koysam Kitap Olmasaydı denir fikrler uyusmayabilir her türli fikre saygılıyım tsklr yorum icin

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Monday, 29.09.2014, 17:12

DOSTUM HAKLISIN HERKES BİŞEY İSTER MUTLAKA AMA BENİM KONUYA DIKKAT CEKMEMİN NEDENİ ŞUYDU SANIRIM ALYA DA ONU DÜŞÜNEREK KEŞKE YATAK OLMASAYDI DEMİŞ ŞİMDİ BENDE TEMAYA BAKARKEN ŞUNU DÜŞÜNDÜM TEMAYA BAKTIM TEMADAKİ ERKEK FİGÜRÜ VE KADIN FİGÜRÜNE BAKTIM VE BİRDE BOŞ YATAĞA BAKTIM VE YATAK ÜSTÜNDE BIRAKILMIŞ GÜZEL BİR MESAJ DEDİMKİ KENDİ KENDİME OKAN BUNU TASARLARKEN İÇİNDEKİ DÜŞÜNCE NEYDİ TEMA NEYİ ANLATMAK İSTİYO TABİKİ BEN KENDİME GÖRE BİR ANLAM ÇIKARDIM BENİM VURGULADIĞIM ŞEY ORAYA KADAR TAMAM ORDA SORUN YOK TEMALAR HEP AYNI ŞABLON KALIBINDA YA DİĞERLERİNDEDE KEŞKE FARKLI RESİM SEÇENEKLERİNİ KULLANSAYDIN BUNU ANLATMAK İSTEDİM UMARIM ŞİMDİ DAHA İYİ ANLATMIŞ OLDUM DÜŞÜNCEMİ SAYGILAR SEVGİLER... KARDEŞİM

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Monday, 29.09.2014, 19:47

Üstteki yazılan yorumlara göz atınca,sadece şunu belirtmek istedim,buda benim şahsi fikrimdir..
Temaya bakarken işçiliğine bakarım,simetrisine,orantısına..Fontların orantısı ve büyüklüğü butonlara uyumu..
resim ve Renk;
Her ikiside temacının hayalgücü ve zevkidir,İster Mavi yapar ister kırmızı,ister bayan resmi ister bay ister başka obje koyar,bu materyaller sadece süsleme içindir.
Ben resme bakmam ,ancak resim kurallara uygun değilse yazmam raporlarım.yada kesimleri bellidir dikkat edilmesi açısından belirtirim bunuda.
Bu resim ,şu renk,neden gölge,neden bu font demek Temacının hayalgücünü hükmetmeye girer.Haddimizi aşar bence.

Kısaca Okan eğerki puanlama şansım olsa idi hiç düşünmeden 5 yıldızı vereceğim bir temadır teman.Çok klas ve işçilik açısından mükemmel benim gözümde.
17 adet tema için alınan fcp için bile öyle emek veriliyorki.bu bile benim için çok değerli bir emektir.
Ben bu güzel emeğin için çok tşk ederim..
Ellerine yüreğine sağlık Okan..

(taşınması için bekleyelim 5 yıldız için) :1gözkirp:

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Monday, 29.09.2014, 21:54

ZENoBIA öncelikle cok tsk ederim sana...HAZARBEY abim veya kardesim yasinizi bilmedigim dolayı fikirlerinize saygım vardır tabiki vede sizi cok iyi anladım benide anladıgınızı dusunuyorum ....ZENoBIA nın dedıgı gibi önemli olanları yazmıs zaten ...birde hayal gücü var benim hayalimden geceni temaya yansıtmaya calıstım o tema mesela konu acılmısken yazayım burayada...iki asik diyelim ikiside ayrılmıslar ama pismanlik duymuslar ikisde bir evdeler yatak temsilidr,yani görselidir kitaptada seni sviyorum askim diye not bırakmıs her ikisi icinde gecerli vede pismanlik duymuslar yalnızlıklar icinde aci cekiyorlar bu benim hayal gücüm tabıkıde...bunuda herm sarkı secımı ıle hemde resimlerle anlatmak uygulamak istedim olay bundan ibaret yoksa oraya bir cicek koyar veya digerlerine cicek veya oto koyar farklı farklı yapabilirdim fikirlerede saygım vardır herkesin beyndigi bir temayi yapmak bayaa zordur sen kirmizi seversin ben ise mavi bu budur.....herkse cok tsk ediyorum .....

• "*CANKIZ*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 29.09.2014, 21:57

Elinize emeğinize sağlık güzel paylaşımlarınız için teşekkürler..

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Monday, 29.09.2014, 21:59

CANKIZ cok tsklr....

18

Monday, 29.09.2014, 22:55

Okan..emegine saglık renga renk çok güzel tasarımlar olmus,paylasım icin tsk.ederim.

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

19

Monday, 29.09.2014, 23:48

Tsklr Kerem Can....

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Tuesday, 30.09.2014, 00:32

Eline emeklerine sağlık abi gerçekten hem işçilik hem dizayn hemde kullanım açısından gayet başarılı bir çalışma çıkartmışsın...