Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

21

Tuesday, 14.10.2014, 11:44

İkinizde emeğinize yüreğinize sağlık çok güzel çalışma olmuş fazla söze gerek yok HARİKA görünüyor teşekkürler paylaşımınız için :1alkis:

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

22

Tuesday, 14.10.2014, 14:46

Süslü her zaman böyle bir birlikteliğe açığım, birlikte güzel şeyler üreteceğimiz çok temacı arkadaş var....

Bir elin nesi var iki elin sesi var..
Ortak temaların birliktelikleri sağlamlaştıracağına inanarak,herkese yürekten tşk ediyorum..[/quote]

Güzel yüreğine sağlık,güzel düşüncelerine sağlık, kıskanmadan bilgisini baskalariyla paylaşmak büyüklüktür. :aro:
Düşüncelerine bende yürekten katılıyorum.
Ortak karma çalismalar, yani düet beni herzaman heyecanlandirmiştir. Zaman zaman böyle çalişmalar yapmak lazim,ben herzaman hazırım

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "süslüü05" (14.10.2014, 14:52)

qupido

Jüri

• "qupido" bir kadın
  • Konuyu başlatan "qupido"

• Özel mesaj gönder

23

Tuesday, 14.10.2014, 19:26

Güzel yorumlarınızdan dolayı hepinize çooook teşekkür ederimmm (:
Ablamda beni epey pofpofladı teşekkür ederim ablacım tüm güzel düşüncelerin için seni çıldırtacağımdan korkmuştum açıkçası ama korkulan olmadı çok şükür ((:

ben yaptım ablam eksiklerimi tamamladı, bir rüzgar olup temada esti esmekle birlikte ortaya böyle birşey çıktı :love:
ve çok uzun zamandır onunla birlikte tema yapma isteğim vardı kısmet bugüneymiş ^^
arkadaşlar gerçkten birileriyle ortak bir tema yapıp paylaşmak heyecan veriyor insana ama ortağınız illa ki mutlaka usta denilecek bir boyutta olmalı yoksa o tadı alamazsınız kesin ve net diyorum (:

bugüne kadar toplam 3 kişiyle ortak çalıştım (: biri kenan ikinci karakedi75 ikisiylede çok zevkiliydi ve ikisiylede harika şeyler çıkartmıştık bulabilirmisiniz bilmiyorum ama onları yeniden görmenizi göz atmanızı isterim (: sonra Efsun ile çok istedim kısmet olmadı araya tatil ıvır zıvır bir sürü şey çıktı kaldı kısmet olmadı diyelim... Ablamla da çok istedim ama bir türlü dile getiremedim denkte gelmedik birgün radyoya geldi dile getirdim 2 gün sonra temaya başla dedi başladım ve bitti :love:

evet o beni tavsiye ediyor bende onu hani çok yazdım abartıyor gibi görünsemde değil arkadaşlar abartı filan aynen yazdığım gibi herşey (:
ayrıca son olarak ben usta değilim ablam bana kızssada değilim yani henüz o pozisyonda kendimi görmüyorum çünkü çok eksiklerim var!

uzun yazdım biraz PARDONNN (:
tekrar teşekkür ederim
özellikle sana ablacım !

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Tuesday, 14.10.2014, 21:46

Birbirimizi poh pohlamış gibi görünüyoruzdur kesin :1gözkirp: bende çok samimi duygularımı yazdım.Abartı olmadan,içimden geldiği gibi..
Aynen dediği gibi oldu valla ^^ .Başla sen, ben akşama yetişirim dedim ,başlamış baktım 3.psd değişiminde hadi tamam dedik..Çünki biz çok keyifle yaptık ve yaptığımız temayada bu yansısın istedik belkide.
Önemli olan birlikte zamanı ve emeği paylaşmak olduğunu düşündük.
Bende yazdıkça yazıyormuyum ne? :D
Güzel bir şey ortaya çıktı; Temamı?? Hayırr (Temayı herkes yapıyor sonuçta.)
Güzel olan dostluk ,kardeşlik, birlikte paylaşım idi .Ortaya güzel olan çıktı.

Bende çok tşk ediyorumm sana ve emek verip zaman ayırıp yorum yazan tüm arkadaşlara,yüreğinize sağlık arkadaşlar..

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Wednesday, 15.10.2014, 01:19

İki Usta temacıdan böyle harika tema çıkar. Emeginize saglık Zenobia ve qupido. Size kocaman :1alkis: :1alkis:

AysemGül

Stajyer

• "AysemGül" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Wednesday, 15.10.2014, 06:24

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Wednesday, 15.10.2014, 20:09

İki Usta temacıdan böyle harika tema çıkar. Emeginize saglık Zenobia ve qupido. Size kocaman :1alkis: :1alkis:

Müge çok tşk ler güzel sözlerine ve beğenine,çok sağolasın
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Kısa ve net ama çok güzel bir yorum çok sağol Aysemgül. :thumbup:

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Wednesday, 15.10.2014, 21:18

İki büyük ustadan harika bir çaLişmaaaaa... ELLerinize sağLik:) tşkLer verdiğiniz emek v payLaşim için!!!

qupido

Jüri

• "qupido" bir kadın
  • Konuyu başlatan "qupido"

• Özel mesaj gönder

29

Sunday, 19.10.2014, 20:00

Güzel yorum ve beğeniniz için çok teşekkür ederim ^^

30

Monday, 27.10.2014, 10:40

emeğinize sağlik

Vildan_