Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "ataspinar53" bir erkek
  • Konuyu başlatan "ataspinar53"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 2.11.2014, 13:15

Virtual dj.mikserle flatcast radyolarda yayın

Merhaba Arkadaşlar, Virtual Dj. mikserle flatcast radyo yayını olurmu bilen varmı. ?(

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 2.11.2014, 13:24

Konuyla ilgili yardım aşağıda verdiğim linkte daha önce anlatılmıştır.
Virtual dj prg vista ses ayarı ?

İnceleyerek faydalanabilirsiniz.

• "ataspinar53" bir erkek
  • Konuyu başlatan "ataspinar53"

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 2.11.2014, 14:31

virtual dj hakkında

Benin leptop windovs 7 kurulumlu ,dediğiniz bölümler yok,ayarlayamadım.

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 2.11.2014, 15:47

Alıntı

Raporlayan ataspinar53 (Bugün, 15:16)
Benim leptop windovs 7 yazdiğınız gibi olmuyor.Amacım flatcast radyoda virtual dj mikserle video veya m3 yayını yapmaktı. teşekkürler.

Video oynatımı farklı, mp3 yayını farklı konular.

Video - klip oynatmak için bu linki inceleyin...
Flatcast mixer yerine Virtual Dj Mixeri kullanmak istiyorsanız da üst mesajım da verdiğim konu linkinde bunu nasıl yapacağınız anlatılmış.
Ayrıca Virtual Dj Mixerin normal bir DJ Mixer olarak kullanılmayacağı sadece şarkıların birbirine karıştırılıp efektlendirilebileceği bir program olduğu da vurgulanmış.
Tabi siz konuyu incelemeden, başlığa bakıp Vista kelimesini görünce bu benim istediğim değil diyerek incelememişiniz bile!

Vista veya Windows 7 - 8 arasında görsel ve ayarlar açısından pek fazla bir fark yok. Windows Vista için yapılmış bir anlatımı Windows 7 veya 8 içinde uygulayabilirsiniz.

Virtual Dj Programı Bir Prodüksiyon Programı Değildir . İlk Önce Bunu Belirtiyim . Bu Programla Neler Yapabiliriz ??

- 2 Şarkıyı birbirine karıştırabilir , kolay geçiş sağlayabilirsiniz
- Sanal Plak lar üzerinde scratch atabilirsinz
- Şarkıya efect verebilir , şık bi görünüm verebilirsiniz
- Ekolayzır sayesinde baz - tiz ayarı yapabilir ve kayıt yapma imkanına sahip olabilirsiniz .
- Çeşitli Dj Konsollarına bu program sayesinde kolayca hükmedebilirsiniz

Virtural DJ veya SAM veya herhangi bir harici Mixer programını Flatcast Radyoya entegre edebilmek için bilgisayarınızın Stereo Mix ayarlarını yapmanız gerekiyor.
Sam 2 mix ile flatcast e ses verme?

Bu ayarları yaptıktan sonra istediğiniz programı kullanarak elde ettiğiniz sesleri Flatcast radyonuza aktarabilirsiniz. İsterseni Media Player veya Winamp gibi programları dahi kullanabilirsiniz.
Omadı Youtubeden izlediğiniz videoların sesleri de direkt olarak yayına aktarılacaktır.