Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "TÜRK DALGIC" bir erkek
  • Konuyu başlatan "TÜRK DALGIC"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 19.11.2014, 23:57

Siyah Altın Bayan Erkek Sade Flatcast Fcp Tema

TÜRK DALGIC belirtilen dosyaları ekledi:

• "CANCAĞIZIM" bir kadın
  • "CANCAĞIZIM" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 20.11.2014, 00:03

emek icin tskler yanlız bay resmnden sonraki resimleri cözemedim :bilmem:

• "RenksizGazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 20.11.2014, 00:11

Kardesim...Emegine yuregine saglık yine sıradısı tarzınla cok guzel bir calısmaya imza atmissin..Tebrikler.. :1alkis: Bu güzel paylasım icin cok tsk.ler.. :)

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 20.11.2014, 00:18

Paylaşım adına teşekkür ederiz emeginize saglık

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 20.11.2014, 00:24

ÇAKMA NİCKLERLE GELİPDE ÖZELDEN ALACAĞI CEVABA KATLANAMAYANLARA ALLAH ŞİFA VERSİN BÖYLE DERTLİLERE /size]

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TÜRK DALGIC" (20.11.2014, 00:52)

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 20.11.2014, 00:25

Kardesim...Emegine yuregine saglık yine sıradısı tarzınla cok guzel bir calısmaya imza atmissin..Tebrikler.. :1alkis: Bu güzel paylasım icin cok tsk.ler.. :)

ATA YORUMUN ve BEĞENİN İÇİN BEN TEŞEKKÜR EDERİM YORUM YAZAN ELLERİNE SAGLIK ASLAN KARDEŞİM BENİM

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 20.11.2014, 00:26

Paylaşım adına teşekkür ederiz emeginize saglık

YORUMUNUZ İÇİN BEN TEŞEKKÜR EDERİM YORUM YAZAN ELLERİNİZE SAGLIK

• "CANCAĞIZIM" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 20.11.2014, 00:59

ÇAKMA NİCKLERLE GELİPDE ÖZELDEN ALACAĞI CEVABA KATLANAMAYANLARA ALLAH ŞİFA VERSİN BÖYLE DERTLİLERE /size] özelime giren siziniz ayrica tema yapip normal bir yoruma katlanmayanda sizinz ALLAH SİZE AKIL FİKİR VERSİN SAYIN DALGİC

• "CANCAĞIZIM" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 20.11.2014, 01:07

yapmayın gülünc durmua düsüyorsunuz özelime yazan siziniz tema yapiyorsanız yorumada acık olacaksınız
cakma nik diyorsunuz gülerim burası allaturkaa sitesi her kez yorum yapabilir
ayrica benim yorumumda kırıcı br söz göremedim ben
sadece fikrimi söyledim yorumlardan rahatsız olduysanız tema yapmiyacaksınız dalgic allah sizeler gibilerine akıl fikir versin
yoruma katlanmayan sizsiniz :bilmem:

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 20.11.2014, 01:17

ÇAKMA NİCKLERLE GELİPDE ÖZELDEN ALACAĞI CEVABA KATLANAMAYANLARA ALLAH ŞİFA VERSİN BÖYLE DERTLİLERE /size] özelime giren siziniz ayrica tema yapip normal bir yoruma katlanmayanda sizinz ALLAH SİZE AKIL FİKİR VERSİN SAYIN DALGİC

ÇAKMA ARKADAŞ BUZAMANA KADAR BURADA KİMSE İLE TARTIŞMADIM SİZİNLEDE TARTIŞMAYACAGIM SİZE ÖZELDEN YAZDIM Kİ TARTIŞMA ÇIKMASIN DİYE İDİ ANCAK SİZİN VERDİGİNİZ BİR CEVAP KÖTÜYDÜ SORUNLU BİŞR CEVAP YAZDINIZ -POF POFCU ARKADAŞLLARINIZ DİYE POF POFA İHTİYACIM OLSAYDI DEGERLENDİRMELERE AÇIK PAYLAŞIRDIM SİZİN YAZDIGINIZ YAZI KÖTÜYDÜ BEN YORUMUNUZA KIZMADIM SADECE SİZİ YÖNLENDİRDİM EGER RESİMLER AÇILMIYORSA TARAYICINIZDA SORUN VARDIR DİYE AMA SİZ HALA İSRAR ETTİNİZ BAZILARI ÇAKMA OLUR ÇOK ŞÜKÜR BİR RUMUZDAN FAZLASI ZARARLI OLDUGU İÇİN ÇAKMA RUMUZ ALMAM İHTİYACI OLAN ALIR SİZİN GİBİ NEYSE ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN ÇAKMA OLMAYI SEÇMEK KAREKTER MESELESİDİR BİRDAHADA YAZMAYIN KALP KIRGINLIGI OLMASIJN SADECE SİZİ CEVABIMDAN MAHRUM BIRAKMAMAK İÇİN YAZDIM

• "CANCAĞIZIM" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 20.11.2014, 01:33

tabiki karakter meselesi ben size özelime yazmayın dedim bloke etim
yorum herkez yazabilir sizden sonrada bir ustaya yorum yaptım
ne özelime yazdı sizin gibi
bu profesiyonel liktir az örnek alın
yaptığım yorumuda bir daha okuyun

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 20.11.2014, 01:40

ARKADAŞIM KARDEŞİM ÖZELİNE YAZMASAYDIM TARTIŞMA GİBİ ALGIILANMASIN DİYE İDİ SİZE İZAH ETTİM TARAYICINIZDA SORUN VAR DİYE AMA SİZ DENGESİZ BİR LAFI YAZDINIZ POF POFCU ARKADAŞLARINIZ DİYE O DEDİGİNĞİZ ARKADAŞIM KARDEŞLİGİM VE ÇAKMA DA DEGİL SÖZDE DEGİL ÖZDE KARDEŞLİGİM SİZE KIZDIGIM NOKTA O VE HALA KAFANIZ BASMADI DEMEKKİ ÖZELİNİZE YAZIDIGIM İZAHI DEMEKKİ CANINIZ SIKKIN SİZİN BAŞKA UĞRAŞLAR BULUN KENDİNİZE VE UZATMAYIN TEKRARDA YAZMAYIN KALP KIRGINLIGI OLMASIN CEVAPLARINIZ DENGESİZ ÇÜNKÜ DİNLENİN SİZ BİRDAHA D A ARKADAŞLARIMADA POF POF CU DEMEYİN VE İHTİYACIMDA YOK ÖYLE ÖVÜLMEYE ALLAH YTARDIM ETSİN SİZE VE ÇAKMA RUMUZLULARA

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 20.11.2014, 06:39

Ellerine , emeklerine sağlık DALGIÇ ... Bu teman alışılmışın dışında bir çalışma olmuş gerek görsel gerekse dizayn olarak ... Paylaşıma çok teşekkürler ...

Ama zavallının biri sırf eleştiri olsun diye kendini nasılda ele vermiş ... Birde ben hiç kul hakkı yemedim derler :D Aslında ne kadar çok psikolojik tedaviye ihtiyacları olduğunun farkında değiller ... Şimdiden ALLAH ailesine , yakınlarına ve özellikle kendine acil şifalar versin ne hale geldiler :D ...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "06**ECE**" (20.11.2014, 06:57)

14

Thursday, 20.11.2014, 07:10

emeğine sağlık Dalgıc..Güzel paylaşım adına tsk.ederim.

BOZKURT-03

Profesyonel

• "BOZKURT-03" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 20.11.2014, 08:08

Emeginize saglik paylasim icin tesekkürler kullnisli bir calisma olmus elleriniz dert görmesin

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Thursday, 20.11.2014, 08:16

Emegine Yüregine Saglık DALGIÇ Paylaşım Adına Teşekkürler..KLAS Temlar olmuş kutlarım :thumbup:

• Özel mesaj gönder

17

Thursday, 20.11.2014, 19:10

Ellerine , emeklerine sağlık DALGIÇ ... Bu teman alışılmışın dışında bir çalışma olmuş gerek görsel gerekse dizayn olarak ... Paylaşıma çok teşekkürler ...

Ama zavallının biri sırf eleştiri olsun diye kendini nasılda ele vermiş ... Birde ben hiç kul hakkı yemedim derler :D Aslında ne kadar çok psikolojik tedaviye ihtiyacları olduğunun farkında değiller ... Şimdiden ALLAH ailesine , yakınlarına ve özellikle kendine acil şifalar versin ne hale geldiler :D ...

06ECE YORUMUN ve BEĞENİN İÇİN BEN TEŞEKKÜR EDERİM YORUM YAZAN ELLERİNE SAGLIK
BURAYI EĞLENCE YERİ DEGİLDE İHTİRAS ENTRİKA YERİ GİBİ GÖREN KİŞİLER ÇAKMA SAHTE YÜZLERİYLE GELİP HUZUR BOZMAYI MARİFET SANIP EGOLARINI TATMİN EDİYORLAR GERÇEK YAŞAMLARINDAKİ MUTSUZLUKLARINI BURAYA YANSITIYORLAR İŞTE YAZIK ÇOK YAZIK HEMDE BİLİNEN ŞAHISLARDAN ASLINDA AMA ÇAKMA RUMUZ ALIPDA EHEHE HEHE DİYE OTORDUGU KOLTUKDA ZIPLAYIP MUTLU OLANLARDAN ONLAR ŞİMDİYE KADAR KİMSE İLE TARTIŞMADIM AMA SİLKELEYİP KENDİNE GELMESİNİ SAĞLAMAK LAZIMMIŞ BİR BEN KALMIŞIM DEMEKKİ TARTIŞMADIGI AMA YANILGIYA DÜŞTÜ HESABINI İYİ YAPMASI LAZIM ALLAH BİZLERİ ÇAMUR ÇUKURLARINDAN UZAK TUTSUN AMİN

• Özel mesaj gönder

18

Thursday, 20.11.2014, 19:11

emeğine sağlık Dalgıc..Güzel paylaşım adına tsk.ederim.

KERİMCAN YORUMUN ve BEĞENİN İÇİN BEN TEŞEKKÜR EDERİM YORUM YAZAN ELLERİNE SAGLIK KARDEŞLİK

• Özel mesaj gönder

19

Thursday, 20.11.2014, 19:13

Emeginize saglik paylasim icin tesekkürler kullnisli bir calisma olmus elleriniz dert görmesin

BOZKURT-03 YORUMUN ve BEĞENİN İÇİN BEN TEŞEKKÜR EDERİM YORUM YAZAN ELLERİNE SAGLIK ALLAH RAZI OLSUN SENİNDE ELLERİN DERT GÖRMESİN KARDEŞİM

• Özel mesaj gönder

20

Thursday, 20.11.2014, 19:14

Emegine Yüregine Saglık DALGIÇ Paylaşım Adına Teşekkürler..KLAS Temlar olmuş kutlarım :thumbup:

By £X YORUMUN ve BEĞENİN İÇİN BEN TEŞEKKÜR EDERİM YORUM YAZAN ELLERİNE SAGLIK