Giriş yapmadınız.

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek
  • Konuyu başlatan "wwgenww"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 20.11.2014, 10:17

mikserin masaüstünü göstermesi

selam.flatcast radyoda şarkı almak için add ye tıklandığında acılan sayfada masaüstü tam olarak gelmiyor.belgeler kitaplıklar resimler vs geliyor.vindows7 de,masaüstündeki,şarkılarım adlı klasörümü nasıl getirtebilirim.saygılarımla.

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 20.11.2014, 10:33

Çıkan pencerede Şarkılarım Klasörü neredeyse sol kısımdan ilgili bölümü seçerek klasörünüze ulaşıp orta alanda görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yani masaüstünde diyorsunuz klasör o zaman soldan benim kırmızı ile işaretlediğim gibi Masaüstü yazan sekmeyi tıklayıp, dosyalarınızı orta bölümde görebilir oradan da seçtiğiniz müzik dosyalarını mixere aktarabilirsiniz.

---------------------------

Yanlış anlamadıysam siz galiba, sol bölümde Masaüstü diye bir seçenek görünmüyor diyorsunuz. O ihtimali de düşünerek bir resim daha veriyorum.
Alt esimde işaretlediğim alanı bir kez tıklayın ve o kısımdaki yazıları silip Desktop yazıp entera basarsanız masaüstünüzdeki dosya ve klasörleri görüntüleyebilirsiniz.

------------------------

Bu sefer de olmaz ise, yayın yaptığınız pencereyi küçültün biraz, şarkı klasörünüzü tutup-sürükleyerek direkt olarak mixerin içerisine bırakın.
Şarkılar Mixere girecektir.

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek
  • Konuyu başlatan "wwgenww"

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 20.11.2014, 11:03

tşk ederim efendim anladım.saygılarımla