Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek
  • Konuyu başlatan "HAZARBEY"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 11.12.2014, 18:30

flatcast hatası

Arkadaşlar google crome den radyolara girdiğimde yada yayaın almak istediğimde karşıma aşağıdaki hata çıkıyor benim anladığım kadarıyla flatcsat kayıtlı üyeliğimi okuyamıyo yada f53 aktivsyon kodunu istiyo tüklüyorum pce geliyo kuruyorum aynı hata devam ediyor flatcast sitesine giriyorum nikim tekrar şifremle birlikte yazıyorum lagaout yapiyorum yeniden nik ve şifremi giriyorum kabull ediyo sid ve yayaın şifresi hanesi açılıyo yayaın almak istedigimde aktivasyon kodu nu etkin kılınız diyor tekrar aktive ediyorum ama bu uyarı sürekli beni terketmiyo bir radyoya girdigimde önce eklentiye izin vermemi sitiyo veriyorum sonra yayaın sayfasi açılıyo bu konu nedir nasıl çözebilirim

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek
  • Konuyu başlatan "HAZARBEY"

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 12.12.2014, 11:46

Flatcast Hatasi

BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞ YOKMU...? :himmmm:

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 12.12.2014, 13:04

hatanin üyelikle bir alakasi yok, nedeni herneyse internet tarayicin flatcast viewer plugininde (active X) sorun yapiyor.
baska bir tarayiciyla denemekte fayda var, benim gözümde flatcastta en az sorun yapan tarayici Mozilla Firefox.

Edit//
yalninz ekledigin ekran görüntüsü bana chrom'u degilde Internet Explorer'i andiriyor

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "NuRiye" (12.12.2014, 13:09)

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 12.12.2014, 14:16

Arkadaşlar google crome den radyolara girdiğimde yada yayaın almak istediğimde karşıma aşağıdaki hata çıkıyor benim anladığım kadarıyla flatcsat kayıtlı üyeliğimi okuyamıyo yada f53 aktivsyon kodunu istiyo tüklüyorum pce geliyo kuruyorum aynı hata devam ediyor flatcast sitesine giriyorum nikim tekrar şifremle birlikte yazıyorum lagaout yapiyorum yeniden nik ve şifremi giriyorum kabull ediyo sid ve yayaın şifresi hanesi açılıyo yayaın almak istedigimde aktivasyon kodu nu etkin kılınız diyor tekrar aktive ediyorum ama bu uyarı sürekli beni terketmiyo bir radyoya girdigimde önce eklentiye izin vermemi sitiyo veriyorum sonra yayaın sayfasi açılıyo bu konu nedir nasıl çözebilirim
öncelikle selam HAZAR Bey bu sorun sizin tarayıcınızın güncellenmemesinden kaynaklanıyo ilk önce choromeyi pc nizden kaldırmanızı tavsiye ederim sonrada FLATCAST VİEWER PLuGİNLERİ Sonra İnTERNET eXPLORER den radyo ya giriş saglayın sonra FlatCast Viewer plugin yüklenmesi isteyecektir yükleyin sonra choromeyi tekrar indirdiginizde pcnizdeki hata sorunu ortadan kalkacaktir Ama şuda var chorome poputlar yüzünden bazen kısıtlıyo hata veriyo radyolarda her girdiginde poputları izin ver demeniz bu sorunu ortadan kaldiracaktir ..Hayırlı forumlar İnşallah yardımcı olmuşumdur Saygılar...

• "mercanizmir" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 21.12.2014, 12:14

explorerdan kendi radyom öncelikli olarak birçok radyoya giriş yapamıyorum.bu sayfa görüntülenemiyor ekranı karşıma çıkıyor sürekli.mozilladada tüm yan uygulamaları yüklememe rağmen yan uygulama eksiktir diye çıkıyor.ancak sayfada herhangi bir aktifleştirme linkide açılmıyor.cromeda da sayfa görüntülenemiyor diye çıkıyor.yardım edin lütfen.

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 21.12.2014, 12:57

Sayfa görüntülenmiyorla, Radyoya giremiyorum farklı şeyler.
Websayfaları görüntülenmiyorsa, Flatcast Radyo da doğal olarak açılmaz.
Yani sorun Radyoda değil, Web sayfasındadır.

Sizin radyonuzun site adresi nedir? Yazarsanız bakar ona göre bir yanıt veririz.

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 21.12.2014, 20:10

http://ask-iksiri-fm.tr.gg/
bu flatcast radyo işinde yeniyim.yeni pc aldım.önceki pc de hiç bu tarz bir sorun yaşamamıştım.explorerda sayfa görüntülenemiyor derken.mozillada tüm eklentilerini yüklememe ragmen halen yan uygulama eksiktir diyor.
lütfen yardım edinnnn

ZenNube

Orta Düzey

• "ZenNube" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 22.12.2014, 00:03

sayfaniza eklediginiz radyo sürümü flatcast F5,2 , internet tarayicilari bu sürümde sorun yapiyor, güncel olan F5.3 kullanirsaniz sorununuz cözülür

9

Monday, 22.12.2014, 10:56

aynı hata bende çıkıyor hazrbey kardesım en ıyısı pc kaptıp acmak ben oyle yapıyorum yada sıstemı gerı yukluyorum pc kapatıp actımı sorun yok saygılarımla .

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 27.12.2014, 14:43

Explorer dan hiç bir radyoyu görüntüleyemiyorum.mozilladan da bazı radyolara girebiliyorum.bazıllarına halen daha giremiyorum.ay lütfen biri bana yardım etsin.pc yi değiştirdiğimden beri bu sorunla karşılaştım.önceden hiç böyle bir sorun yoktu...lütfennnnnnnnnnnn

• "oguzhan01fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 27.12.2014, 15:42

Bilgisayarınızdan program ekle kaldırdan flatcastla ilgili olan activexleri silin...
Mümkünse PC nizi teniden başlatın ve sonrasında güncel Activex leri indirin yeniden kurun...
Sanırım düzelecektir...

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 27.12.2014, 15:44

Explorer dan hiç bir radyoyu görüntüleyemiyorum.mozilladan da bazı radyolara girebiliyorum.bazıllarına halen daha giremiyorum.ay lütfen biri bana yardım etsin.pc yi değiştirdiğimden beri bu sorunla karşılaştım.önceden hiç böyle bir sorun yoktu...lütfennnnnnnnnnnn

sayfaniza eklediginiz radyo sürümü flatcast F5,2 , internet tarayicilari bu sürümde sorun yapiyor, güncel olan F5.3 kullanirsaniz sorununuz cözülür

bazı radyolara girip bir kısmına girmıyorsa tarayıcınızı değiştirin. ayrıca http://www.flatcast.net/Download.aspx?con=u&version=530 linkinden flatcast puliginlerini yükleyip deneyin umuyorum kı sorunsuz girş yapacaksınız flatcast radyolara

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 28.12.2014, 03:47

Merhaba Hazarbey Arkadaşım Crome tarayıcıda bu eklenti karşınıza çıktığında arama motorunun sağ kösesinde bir çarpı işareti çıkacaktır ona tıkladıgınızda
girmek istediginiz site için aktivasyon gerekli gibi bi makale olması lazım onu isaretleyip tamam dediginizde sayfa otomatikman açılacaktır bide bu şekilde
denemenizi tavsiye ederim ama bence en güzeli exporler tarayıcı kullanman yinede yardımcı olabildimse ne mutlu iyi forumlar dilerim saygılar