Giriş yapmadınız.

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek
  • Konuyu başlatan "wwgenww"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 1.01.2015, 22:30

radyo index si

selam.radyo indexsine felizilla ftp programı ile (daha önceden kaydedilmiş şifre ile otomatik)girip değişiklik yapıyordum. şimdi ise sitenizin bannerini ekleyip,sitenize reklam vermek için girmeye çalıştığımda,kritik hata diyor ve giremiyorum.şifreleride bilmiyorum.size sorum şudur.radyo index sine programsız yada şifre bilmeden başka şekil nasıl girilir.bannerinizi nasıl ekliycem,yada index si nasıl değişecem.bilgi verirseniz memnın olurum.saygılarımla.

• "oguzhan01fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 1.01.2015, 23:13

Merhaba...
Radyonuzun site admin panelinden index e ulaşabilirsiniz tabii site admin panelinin şifresini unutmadıysanız...
Şayet onuda unuttuysanız hostunuzu aldığınız firmadan yardım talebinde bulunabilirsiniz ...
Benim aklımın erdiği bu kadar...
Daha geniş anlatabilecek arkadaşlar vardır ben bildiğim kadarıyla yardımcı olmak istedim....

wwgenww

Stajyer

• "wwgenww" bir erkek
  • Konuyu başlatan "wwgenww"

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 2.01.2015, 08:56

index

Merhaba...
Radyonuzun site admin panelinden index e ulaşabilirsiniz tabii site admin panelinin şifresini unutmadıysanız...
Şayet onuda unuttuysanız hostunuzu aldığınız firmadan yardım talebinde bulunabilirsiniz ...
Benim aklımın erdiği bu kadar...
Daha geniş anlatabilecek arkadaşlar vardır ben bildiğim kadarıyla yardımcı olmak istedim....

radyo ana şifreleri hariç site ile ilgili hiçbir şifre bilgim yoktur.üstelik hostu alan arkadaşada ulaşamıyorum.site admin paneli ile giriş nasıl oluyor.yani bu durumda yapılacak olanlar nelerdir.site hostun süresi dolmak üzere.herhangi bir firmadan host satın alınarak aynı radyo adresi ile devam etmek mümkünmüdür.bu konularda yardımıza ihtiyacım var.saygılarımla.

• "oguzhan01fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 3.01.2015, 13:57

Merhaba...
Site admin Panelinin şi,fresini bilmiyorsanız hiç bir şey yapamazsınız...
Yeni bir host alabilirsiniz fakat aynı isim yani aynı adres olmaz ...
Yeni host allırsanız kurmayı bilen bir arkadaş eski sitenizdeki tüm kodları alıp yeni sitenize uygulaya bilir...
Şimdilik kolay gelsin iyi forumlar...

' Cansın

Moderatör

• "' Cansın" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 4.01.2015, 15:42

Site süresi bitip kapandıktan sonra sitenin boşa düşmesini beklerseniz
aynı isimle siteyi alabilirsiniz

selo1

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 4.01.2015, 19:55

Biraz yanlış Bilgilendirilmiş

Eğer paralı Bir Siteyse Isbat Edebilirse Kedine Ait Oldugunu Host Sahipleri Şifreyi Bulabilirr
Isterse Ismide Baska Bir Hosta Nakledebilir Isimlerle Host Ayni Deyil İspat edebilirse Tabiki

Parasiz Bir Siteyse Email Yoluyla Geri Alma İmkani Var Şifreyi Eger Kendi Emailini Verdiyse Kayit Olurken