Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "sahra-cantanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Sunday, 4.01.2015, 01:05

Oguzhan Bey tabiki bilmemek ayıp diil ama ben biliyorum anlattığınız konuyu tşkrler değerler bendemi farklı çıkıyor ona şaşırdım sizin değerlerden farklı..

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Sunday, 4.01.2015, 02:19

Boyutların farklı görünmesi yani bu karışıklık durumu tarayıcılar arasında ki farklılıktan kaynaklanıyor.

Sahra Hanım İnternet Explorerdan tamayı görüntüleyince, resim otomatik olarak küçültüldüğü için resmin üzerine tıklamadan ölçüleri incelemiş.
Yani kendisi de bir nevi doğru ölçüyü görüyor. Ama resim üzerini tıklayınca orijinal boyutun kaç olduğu da belli olacaktır.
Benim gibi sizler de Explorerdan bakarsanız durumu anlayacaksınız arkadaşlar.

Ama resmin orijinal boyutu sizlerin de dediği gibi;
width: 1192px; height: 688px;

Böyle basit bir konudan dolayı, bu kadar sert çıkışlar gereksiz değil mi?
Nihayetinde koskoca aklı selim insanlarız.

Tema çalışması ve paylaşım için teşekkürler.
Bundan sonraki paylaşımlarınızı 800x600 Px boyutlarında yaparsanız tercih edilme olasılığı daha yüksek olur diye de söylemek isterim.
[list=1][/list]

• "oguzhan01fm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

23

Sunday, 4.01.2015, 07:30

Sevgili Oguz kardeşim ...
İlk yazdığım yanıta bakarsanız ben sadece Kralice Sultan hanımefendiye bir ileti yazmış ve gayet güzel bir dille anlatığımı sanıyorum...
Fakat sanırım Sahra hanım üzerine alındı konuyu sanki ben yanlış yazmışım gibi dönüş yaptı ve soru sordu SİZ O DEĞERLERİ NEREDEN ALDINIZ diye bende açıklama gereği duydum...
Tabiki nihayetinde koskaca aklı selim insanlaraız ve kaldıki ben kolay kolay hiç bir temaya yorum yazmam...
Bu temada ölçüler aşırı büyük olmuş bende aklım erdiğince yorum yazmak istedim sanırım yine susmamız gerekiyor...
Sahra hanım yeterince araştırıp gerçek ölçüleri görebilseydi bana o soruyu sorması gerekmiyordu benimde Sahra hanıma yanıt vermemde gerekmiyordu...
Nereden buldunuz o ölçüleri kelimesi bir anlamda suçlayıcı bir kelime olduğuna dikkatinizi çekerim...

Kolay gelsin iyi forumlar ...
En iyisi yine susmak olacak ...

Bizim memlekette bir söz vardır...

SÖZ GÜMÜŞ İSE SUKUT ALTIN DIR diye ...

Ben susuyorum umarım susulur konu kapanır...

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Sunday, 4.01.2015, 11:04

emeklerinize saglik,güzel bir çalisma olmuş, 800-600 ideal boyuttur, ben 802-600 yaptım diye elestirilmistim forumun istediği boyutlara uyulmalı diye,ve aninda düzeltmiştim şimdi bizlerde buna istinaden,büyük olmuş diyorsak,yanlis anlasilmamasi gerekir diye düşünüyorum,kırılacak bir durum yok bunda bence , görüyorumki simdi forum daha esnek bu konuda,

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "süslüü05" (4.01.2015, 11:10)

25

Sunday, 4.01.2015, 16:40

Hepinize çok teşekkürler dostlar...Tema ölçülerini normal ölçülerde de gönderdim.. Hürmetler

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

26

Sunday, 4.01.2015, 17:04

Hepinize çok teşekkürler dostlar...Tema ölçülerini normal ölçülerde de gönderdim.. Hürmetler

isteğiniz üzere gerekli düzenlemeyi yaptık Kraliçe. Tekrar emeğinize sağlık iyi forumlar diliyorum

27

Sunday, 4.01.2015, 17:13

Atilla bey çok teşekkür ederim..Bilgi alışverişi için tüm dostlara adminlere ayrıca teşekkürler... :)

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Sunday, 4.01.2015, 20:14

En iyisi yine susmak olacak ...

Hayır size kimse susun demiyor.

Susmanızı ben de istemedim.
Demek istediğim öyle ya da böyle; insanlar birbirlerine üstünlük sağlamak adına ya da birilerini sindirmek bastırmak adına...
Neden en ufak bir durumu bile kendisine saldırı gibi algılayıp hemen savunmaya geçiyor onu anlamıyorum.

"Aklı selim insanlarız" derken demek istediğim de buydu; paylaşan arkadaşımız farklı boyutlar da paylaşmış olabilir (standart ölçüleri bilmiyordur veya keyfi öyle istemiştir) nihayetinde konuya hakim olan kişiler siz ve diğerler arkadaşlar da işin doğrusunu söylemişler ve çalışma bakın düzenlenip standart hale getirilmiş.

Bu anlayış ve iyi niyeti neden birbirimize tahammül noktasında göstermiyoruz?
Nasil ki tema boyutu yanlış ayarlanmışsa, onun boyutunu okumak, öğrenmekte de yanlışlık yapılabilir değil mi?

İşte mesajımda ben de dikkati bu noktaya çekmek istedim.
Ama gördüm ki;

Alıntı

Neden en ufak bir durumu bile kendisine saldırı gibi algılayıp hemen savunmaya geçiyor onu anlamıyorum.

BOZKURT-03

Profesyonel

• "BOZKURT-03" bir erkek

• Özel mesaj gönder

29

Tuesday, 6.01.2015, 21:47

Ellerinize emeginize saglik güzel paylasim icin tesekkürler

30

Wednesday, 7.01.2015, 09:11

Ellerinize emeginize saglik güzel paylasim icin tesekkürler
Beğenen güzel yüreğinize teşekkür ederim Bozkurt bey sağolun.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

31

Thursday, 29.01.2015, 20:30

emeğine yüreğine sağlık kraliçe sultan güzel paylaşım adına teşekkürler

32

Saturday, 31.01.2015, 08:25

emeğine yüreğine sağlık kraliçe sultan güzel paylaşım adına teşekkürler
Beğenen güzel yüreğine sağlık Tamer.Çok teşekkür ederim.