Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Sunday, 18.01.2015, 14:47

Babush dendiğinde, aklıma başarılı temalarının yanısıra, paylaştığı psd leri aklıma gelir,forumda, babush ve zenobia
dışında usta temacıların psdlerine pek rastlamak mümkün deildir, bir çok kişiye ışık tutuklarını düşünüyor ve
bu paylaşımcı, yürekleri için ben kendilerine tsk ediyorum..

Zenom... heyecanını ve mutluluğunu,ben gayet iyi anlıyorum,çünkü senle çalişirkende ben aynı heyecan ve mutluluk içersindeydim.
evet hayalin gerçekleşti,güzel bir eser çıkardınız ortaya,bende haftalardır merakla bekliyordum nasıl bir sey çıkacak ortaya diye,
ama beklediğime degeceginide biliyordum,
değerlendirme konusunda ben Kaanın ve Nefs in sözlerine yürekten katılıyorum, ZORDA OLSA,kışkançlıkları bir kenara bırakıp,verilen emeğe,
grafik ve işçilik açısından değerlendirme yapilmasını,hatta hatta bu çalışmanın altına alkış ve tebriklerin yağacagını ümid ediyorum.
Sizler zaten unu elemiş elegide duvara asmış insanlar olarak,paunlama derdinde olmadiginizida ben çok iyi bilenlerdenim,
çalışma şevkiniz hiç sönmesin ki bizlere ışık tutasınız :1alkis:
Saygı ve sevgilerimi sunuyorum...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "süslüü05" (18.01.2015, 14:56)

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın
  • Konuyu başlatan "ZENoBIA"

• Özel mesaj gönder

22

Sunday, 18.01.2015, 16:19

vuuuu :D bakmaya doyulmuyooo ... süpsüpersiniz!

Nayanaya cnm çok tşk ederiz,çok güzel şeyler yazmışsın.yüreğine sağlık çok sağol

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Sunday, 18.01.2015, 16:27

Zenobiam Babush gibi bir üstadla çalışmanın ürünü nasıl olabilir ki..)) Bütün güzellikler bu çalışmada toplanmış bence ..işcilik tasarım görsellik bir bütün ..şarkı ilede harika bir sunum olmuş.. efsun ve Melisimede kucak dolusu sevgiler..

Sahram çok tşk ediyorum güzel yazına..Benim için bir üstadın yanında olmak çok daha değerli idi.
Efsun ve Melis kardeşler güzel temaları ve herzaman gösterdikleri kardeş sevgisi ile bende asla unutulmayacak kişilerdir.Biliyorumki onlarda beni unutmamıştır.Bende sevgilerimi göderiyorum iki kardeşe.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Sunday, 18.01.2015, 17:40

Çok beğendiğim temalardan bir :1alkis: tanesi oldu..Temadaki vahşi keskin çizgiler özgürlük ifadesi gibi algıladım..Son derece güzel görsellikleri ile göze hitap eden farklı hoş bir çalışma olmuş..Benden tam puan..Başarılarının ve hayal gücünün her daim bol olması dileğiyle...

Güzel bir bakış açısı ile yaklaşmışsınız :çakçak: Bu güzel yorum ve beğeniize çok tşk ederim Kraliçe ,bakmak ve görmek arasındaki farkı yakalayarak yorumladığınız için ayrıca tşk ediyorum..
yüreğinize sağlık..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Sunday, 18.01.2015, 17:45

güzel paylasim icin tskler

Tşk ler Nehir eline sağlık

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Sunday, 18.01.2015, 18:14

Babush dendiğinde, aklıma başarılı temalarının yanısıra, paylaştığı psd leri aklıma gelir,forumda, babush ve zenobia
dışında usta temacıların psdlerine pek rastlamak mümkün deildir, bir çok kişiye ışık tutuklarını düşünüyor ve
bu paylaşımcı, yürekleri için ben kendilerine tsk ediyorum..

Zenom... heyecanını ve mutluluğunu,ben gayet iyi anlıyorum,çünkü senle çalişirkende ben aynı heyecan ve mutluluk içersindeydim.
evet hayalin gerçekleşti,güzel bir eser çıkardınız ortaya,bende haftalardır merakla bekliyordum nasıl bir sey çıkacak ortaya diye,
ama beklediğime degeceginide biliyordum,
değerlendirme konusunda ben Kaanın ve Nefs in sözlerine yürekten katılıyorum, ZORDA OLSA,kışkançlıkları bir kenara bırakıp,verilen emeğe,
grafik ve işçilik açısından değerlendirme yapilmasını,hatta hatta bu çalışmanın altına alkış ve tebriklerin yağacagını ümid ediyorum.
Sizler zaten unu elemiş elegide duvara asmış insanlar olarak,paunlama derdinde olmadiginizida ben çok iyi bilenlerdenim,
çalışma şevkiniz hiç sönmesin ki bizlere ışık tutasınız :1alkis:
Saygı ve sevgilerimi sunuyorum...

Sedef cim sen öyle güzel özetlemişsinki benim bir şey ilave etmeme gerek kalmamış.
İfade etmiştim daha önce..
Babush tan efektler ile ve stiller ile oynamayı öğrendim kendimce..
Boran55 ten hayalgücünün sonsuz olduğunu.. (temalarına bir göz atın lütfen)
Kaan dan dizayn ve simetri ..
Her 3 ustada bu bahsettiklerim fazlası ile var eksikleri yok fazlası ile öğrenilecek detayları var bakmayı bilebilirsek.
Ayrıca Babush PSD lerinden stiller ile nasıl oynadığını öğrendim ve kendisinin yolundan gittim..Kendimce bende belki faydam dokunabilir diyerek PSD paylaştım.Ne mutlu bize eminim çok kişi faydalanmıştır..
Kişisel hırs ve düşünceler ile sadece kendi egomuzu törpüleriz.
Öyle bir egomuz olsa idi zaten PSD ve tema paylaşımlarımızda olmazdı..
Ne yıldız ne puan önemli olan bir ustanın yanında olmaktı benim için..
Sedef cim çok iyi biliyorsunki ,son paylaştığım Alew Alew temasını taşınma arasında bitirdim.İnşallah evimde pc kurulunca ve hayalgücüm yeniden canlanınca devam edicem temaya..Şu an kafamda bambaşka düşünceler ve önemli başka şeyler var..İlham perisi yeni taşındığım için beni Çanakkalede sanıyor sanırım..İzmir deki evimin yolunu öğrenemedi :rolleyes: zamannnn sadece zaman..

Çkk tşk ler canımm senin sayende bende biraz çiziktirdim galiba... :whistling:

ByCesur

Orta Düzey

• "ByCesur" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27

Monday, 19.01.2015, 00:06

Söze Nerden Baslayacagimi Bilemiyorum ZENoBIA Ablacim Ve Fatih Gerçekten Mükemmel Ötesi Bir Calişma Cikarmisiniz
Görünüm Harika Olmuş Renkler Zaten Bir Güzel Olmuş Buttonlarida Cok Begendim Yani Kisacasi Ne Diyecegimi Bilemiyorum Harikasiniz Emeginize Ve Göz Nugrunuza Saglik ...

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

28

Wednesday, 21.01.2015, 17:01

Cesur tsk ederiz ablam..
Guzel sozlerin ile tema biraz temizlenmis oldu.sagol ablam