Giriş yapmadınız.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Friday, 30.01.2015, 22:27

emeğine yüreğine sağlık Berkant gayet güzel kullanışlı çalışmalar güzel paylaşım adına teşekkürler

Begeni Ve içinn Çok Teşekkür ederim TAMER :) böyle bir yorum yaz sonrada 4.32 den 4.07 ye indir Sadece Egonu Tatmin edersin :D :1alkis: :1alkis:

temana 3 yıldız vermişim bu neyin cafrasıdır ben onu anlamış değilim bir veya iki yıldız versem amenna sözüne diyecek lafım yok asıl egosuyla tatmin olanlar sizlersiniz daha ne diyem Berkant kardeşim

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek
  • Konuyu başlatan "By_€x"

• Özel mesaj gönder

22

Saturday, 31.01.2015, 11:05

Emeklerine sağlık BERKANT oldukça başarılı bir çalışma çıkartmışsın...
Begeni Ve Güzel yorumun içinn Çok Teşekkür ederim İBRAHİM ... :)

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

23

Saturday, 31.01.2015, 11:10

emeğine yüreğine sağlık Berkant gayet güzel kullanışlı çalışmalar güzel paylaşım adına teşekkürler

Begeni Ve içinn Çok Teşekkür ederim TAMER :) böyle bir yorum yaz sonrada 4.32 den 4.07 ye indir Sadece Egonu Tatmin edersin :D :1alkis: :1alkis:

temana 3 yıldız vermişim bu neyin cafrasıdır ben onu anlamış değilim bir veya iki yıldız versem amenna sözüne diyecek lafım yok asıl egosuyla tatmin olanlar sizlersiniz daha ne diyem Berkant kardeşim
Tabi ya 3 verdinn :D anlat anlat heyecanlı oluyo görünce gururmu ypatin degistirdin dcegerlendirmeni ben farkındayim nedende ben yorumuna cvp verdim 5 daka sonra tema puanı 4.07 den 4.18 oldu degerlendiren arkdaslarda ayni baksa yeni birde degerlendirme ypamamıs 2 den 3 e mi yükselttin : :D Egonu Tatmin et bakalım nereye kadar olcak polimine girmicem bir kere yazim dedim tek kendini uyanık sanma diye ...

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Saturday, 31.01.2015, 16:30

Ellerine , emeklerine sağlık BERKANT ... Güzel ve kullanışlı çalışmalar olmuş ... Güzel emek ve güzel paylaşımlar için teşekkürler ...

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Saturday, 31.01.2015, 17:43

Tabi ya 3 verdinn :D anlat anlat heyecanlı oluyo görünce gururmu ypatin degistirdin dcegerlendirmeni ben farkındayim nedende ben yorumuna cvp verdim 5 daka sonra tema puanı 4.07 den 4.18 oldu degerlendiren arkdaslarda ayni baksa yeni birde degerlendirme ypamamıs 2 den 3 e mi yükselttin : :D Egonu Tatmin et bakalım nereye kadar olcak polimine girmicem bir kere yazim dedim tek kendini uyanık sanma diye ...

polemik yaratmak isteyen zaten sensin egosunu kimin tatmin ettiği çok açık belli ortada ben temaya 3 verdım 2 veripte 3 yapmadım sitede jürisin benden daha çok iyi tanıyorsun siteyi bak 18 kişi oylamış temanı amaç amaç başka herhalde benim üzerimden olay yaratmak gibi ne diyim çok sükür içim rahat kişiye göre değil temaya göre oylama yapıyorum çok sükür heyecanlı oluyor demi gülüyorum geçiyorum vah haline ne diyemmm

• "RenksizGazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

26

Sunday, 1.02.2015, 05:34

Kardesim...Emegine yüregine saglık harika paylasım icin cok tsk.ler.. tebrikler

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27

Sunday, 1.02.2015, 15:01

Emegine yüregine saglık By_€x güzel harik paylaşım adına tşklr

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Monday, 2.02.2015, 09:25

polemik yaratmak isteyen zaten sensin egosunu kimin tatmin ettiği çok açık belli ortada ben temaya 3 verdım 2 veripte 3 yapmadım sitede jürisin benden daha çok iyi tanıyorsun siteyi bak 18 kişi oylamış temanı amaç amaç başka herhalde benim üzerimden olay yaratmak gibi ne diyim çok sükür içim rahat kişiye göre değil temaya göre oylama yapıyorum çok sükür heyecanlı oluyor demi gülüyorum geçiyorum vah haline ne diyemmm
Ben Yaratmak İstemiyorumda Şunu Demek İstedim Ama Anlayamıoruzsun İlerleme Gösteren kisilere Saygı Göster Sende İlerleme Kaydet Bunu Hissettir Bizde Görelimm ^^ konu Kapanmıştıor...

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

29

Monday, 2.02.2015, 09:26

Ellerine , emeklerine sağlık BERKANT ... Güzel ve kullanışlı çalışmalar olmuş ... Güzel emek ve güzel paylaşımlar için teşekkürler ...
Begeni Ve Güzel yorumun içinn Çok Teşekkür ederim ECE ... :)

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

30

Monday, 2.02.2015, 09:27

Kardesim...Emegine yüregine saglık harika paylasım icin cok tsk.ler.. tebrikler
Begeni Ve Güzel yorumun içinn Çok Teşekkür ederim ATA ABİM ... :)

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

31

Monday, 2.02.2015, 09:28

Emegine yüregine saglık By_€x güzel harik paylaşım adına tşklr
Begeni Ve Güzel yorumun içinn Çok Teşekkür ederim MUSTAFA ... :)

erzurumlugenc

Orta Düzey

• "erzurumlugenc" bir erkek

• Özel mesaj gönder

32

Monday, 17.04.2023, 21:20

Eline sağlık paylaşım için teşekkürler