Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

21

Mittwoch, 11. Februar 2015, 22:09

Eline saglikKaan Yine Süpersin :1alkis: :1alkis:

Güzel düsüncelerin ve yorumun icin coq tesekkürler imageman , yüregine saglik !!

MUSTAFA ÇİLEK

Erleuchteter

• »MUSTAFA ÇİLEK« ist männlich

Registrierungsdatum: 5. März 2011

• Nachricht senden

22

Mittwoch, 11. Februar 2015, 23:44

Güzel paylaşım adına teşekkür ederim ..::KaaN::.. emegine yüregine saglık

23

Mittwoch, 11. Februar 2015, 23:51

Güzel paylaşım adına teşekkür ederim ..::KaaN::.. emegine yüregine saglık

[
b]Yorumuna coq tesekkürler Mustafa , yüregine saglik !![/b]

Atilla_Ky

Moderator

• »Atilla_Ky« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. Dezember 2010

• Nachricht senden

24

Mittwoch, 11. Februar 2015, 23:57

Emeğine sağlık, paylaşımın için teşekkür ederim Kaan. Temanın ismi Aşkın öyküsü ama sen tam anlamıyla temanın öyküsünü meydana getirmişsin abisi. Gölgeden tut kullanılan malzemelere resimden dizayna kısaca hersey abisi gerçekten yürekten kutlarım seni bu ders niteliğindeki çalışman için abim :1alkis:

By.Eray

Jüri

• »By.Eray« ist männlich

Registrierungsdatum: 15. Februar 2011

• Nachricht senden

25

Donnerstag, 12. Februar 2015, 01:38

Emeğine sağlık, paylaşımın için teşekkür ederim Kaan. Temanın ismi Aşkın öyküsü ama sen tam anlamıyla temanın öyküsünü meydana getirmişsin abisi. Gölgeden tut kullanılan malzemelere resimden dizayna kısaca hersey abisi gerçekten yürekten kutlarım seni bu ders niteliğindeki çalışman için abim :1alkis:

aMa Ama çok kıskandım ben şimdi bu yorumu gerçi haksızda degilsin kaan kardesim döktürüyo maşallahı var valla seni efesle kınım kınım kınıyom Atilla_Ky beyler bilmem anlatabildimmi :))) :gelgel: :gelgel: :gelgel: :gelgel: :gelgel:

26

Donnerstag, 12. Februar 2015, 03:04

aMa Ama çok kıskandım ben şimdi bu yorumu gerçi haksızda degilsin kaan kardesim döktürüyo maşallahı var valla seni efesle kınım kınım kınıyom Atilla_Ky beyler bilmem anlatabildimmi :))) :gelgel: :gelgel: :gelgel: :gelgel: :gelgel:

Coq teseür ederim atilla abi yorumuna , yüregne saglik !!

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich

Registrierungsdatum: 18. Mai 2013

• Nachricht senden

27

Donnerstag, 12. Februar 2015, 09:02

Emegine Yüregine Saglık KAAN HARİKA Çalışmalar olmuş Paylaşım Adına TEŞEKKÜRLER.. :1alkis:

Atilla_Ky

Moderator

• »Atilla_Ky« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. Dezember 2010

• Nachricht senden

28

Donnerstag, 12. Februar 2015, 09:38

:dusunmek:

• »TAMER*39« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. Oktober 2013

• Nachricht senden

29

Donnerstag, 12. Februar 2015, 11:44

emeğine yüreğine sağlık kaan herbiri ayri bir güzellikte sade güzel ve kullanışlı çalışmalar kesinlikle birinciliği hakkediyor benden tam puan güzel paylaşımlar adına teşekkürler

30

Donnerstag, 12. Februar 2015, 11:57

emeğine yüreğine sağlık kaan herbiri ayri bir güzellikte sade güzel ve kullanışlı çalışmalar kesinlikle birinciliği hakkediyor benden tam puan güzel paylaşımlar adına teşekkürler

Yorumuna coq tesekkürler tamer , yüregine saglik !!

sahra-cantanem

Erleuchteter

• »sahra-cantanem« ist weiblich

Registrierungsdatum: 9. März 2010

• Nachricht senden

31

Donnerstag, 12. Februar 2015, 11:58

Bu çalışmanın karşısında ancak susulur.. ve izlenir tşkrler.. :thumbup:

32

Donnerstag, 12. Februar 2015, 11:59

Emegine Yüregine Saglık KAAN HARİKA Çalışmalar olmuş Paylaşım Adına TEŞEKKÜRLER.. :1alkis:

Yorumuna coq tesekkürler By €X , yüregine saglik !!

33

Donnerstag, 12. Februar 2015, 12:05

Bu çalışmanın karşısında ancak susulur.. ve izlenir tşkrler.. :thumbup:

Yorumuna coq tesekkürler sarah , yüregine saglik !!

Roselind@

Schüler

• »Roselind@« ist weiblich

Registrierungsdatum: 16. Oktober 2014

• Nachricht senden

34

Donnerstag, 12. Februar 2015, 17:14

Kaan.Emegine sağlık cok güzel paylaşımlar olmuş çok teşkr.ler

35

Donnerstag, 12. Februar 2015, 17:17

Kaan.Emegine sağlık cok güzel paylaşımlar olmuş çok teşkr.ler

Yorumuna coq tesekürler Roselind@ , yüregine saglik !!

36

Montag, 16. Februar 2015, 13:22

sözün bittiği yer diye buna denir heralde,yutkunduktan sonra yazacam :kizgulme:

Harikaaa olmuşşş bu nasıll duygu nasıl sabır, nasıll hayal gücü,nasıl işçilik, hayran olmamak elde deil
renkler harika, resimler ayrı ayrı seçilmiş ayrı ayrı emek valla ben sizi yürekten TEBRIK EDİYORUMM :1alkis:

Temalara bakarken aklımdan geçenleri görünce<süslü> hnm izninizle kopyaladım...

:1alkis:

37

Montag, 16. Februar 2015, 13:29

sözün bittiği yer diye buna denir heralde,yutkunduktan sonra yazacam :kizgulme:

Harikaaa olmuşşş bu nasıll duygu nasıl sabır, nasıll hayal gücü,nasıl işçilik, hayran olmamak elde deil
renkler harika, resimler ayrı ayrı seçilmiş ayrı ayrı emek valla ben sizi yürekten TEBRIK EDİYORUMM :1alkis:

Temalara bakarken aklımdan geçenleri görünce<süslü> hnm izninizle kopyaladım...

:1alkis:

Yorumunuza coq tesekürler kemal atalay , yüreginize sagliq !!

erzurumlugenc

Fortgeschrittener

• »erzurumlugenc« ist männlich

Registrierungsdatum: 27. Juni 2015

• Nachricht senden

38

Freitag, 7. August 2015, 07:52

emeğine sağlik paylaşim için tşk :thumbup:

39

Montag, 25. April 2016, 21:17

Emeğinize sağlık güzel çalışma için teşekkürler

erzurumlugenc