Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

21

Wednesday, 11.02.2015, 22:09

Eline saglikKaan Yine Süpersin :1alkis: :1alkis:

Güzel düsüncelerin ve yorumun icin coq tesekkürler imageman , yüregine saglik !!

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Wednesday, 11.02.2015, 23:44

Güzel paylaşım adına teşekkür ederim ..::KaaN::.. emegine yüregine saglık

23

Wednesday, 11.02.2015, 23:51

Güzel paylaşım adına teşekkür ederim ..::KaaN::.. emegine yüregine saglık

[
b]Yorumuna coq tesekkürler Mustafa , yüregine saglik !![/b]

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

24

Wednesday, 11.02.2015, 23:57

Emeğine sağlık, paylaşımın için teşekkür ederim Kaan. Temanın ismi Aşkın öyküsü ama sen tam anlamıyla temanın öyküsünü meydana getirmişsin abisi. Gölgeden tut kullanılan malzemelere resimden dizayna kısaca hersey abisi gerçekten yürekten kutlarım seni bu ders niteliğindeki çalışman için abim :1alkis:

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Thursday, 12.02.2015, 01:38

Emeğine sağlık, paylaşımın için teşekkür ederim Kaan. Temanın ismi Aşkın öyküsü ama sen tam anlamıyla temanın öyküsünü meydana getirmişsin abisi. Gölgeden tut kullanılan malzemelere resimden dizayna kısaca hersey abisi gerçekten yürekten kutlarım seni bu ders niteliğindeki çalışman için abim :1alkis:

aMa Ama çok kıskandım ben şimdi bu yorumu gerçi haksızda degilsin kaan kardesim döktürüyo maşallahı var valla seni efesle kınım kınım kınıyom Atilla_Ky beyler bilmem anlatabildimmi :))) :gelgel: :gelgel: :gelgel: :gelgel: :gelgel:

26

Thursday, 12.02.2015, 03:04

aMa Ama çok kıskandım ben şimdi bu yorumu gerçi haksızda degilsin kaan kardesim döktürüyo maşallahı var valla seni efesle kınım kınım kınıyom Atilla_Ky beyler bilmem anlatabildimmi :))) :gelgel: :gelgel: :gelgel: :gelgel: :gelgel:

Coq teseür ederim atilla abi yorumuna , yüregne saglik !!

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27

Thursday, 12.02.2015, 09:02

Emegine Yüregine Saglık KAAN HARİKA Çalışmalar olmuş Paylaşım Adına TEŞEKKÜRLER.. :1alkis:

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Thursday, 12.02.2015, 09:38

:dusunmek:

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

29

Thursday, 12.02.2015, 11:44

emeğine yüreğine sağlık kaan herbiri ayri bir güzellikte sade güzel ve kullanışlı çalışmalar kesinlikle birinciliği hakkediyor benden tam puan güzel paylaşımlar adına teşekkürler

30

Thursday, 12.02.2015, 11:57

emeğine yüreğine sağlık kaan herbiri ayri bir güzellikte sade güzel ve kullanışlı çalışmalar kesinlikle birinciliği hakkediyor benden tam puan güzel paylaşımlar adına teşekkürler

Yorumuna coq tesekkürler tamer , yüregine saglik !!

• "sahra-cantanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

31

Thursday, 12.02.2015, 11:58

Bu çalışmanın karşısında ancak susulur.. ve izlenir tşkrler.. :thumbup:

32

Thursday, 12.02.2015, 11:59

Emegine Yüregine Saglık KAAN HARİKA Çalışmalar olmuş Paylaşım Adına TEŞEKKÜRLER.. :1alkis:

Yorumuna coq tesekkürler By €X , yüregine saglik !!

33

Thursday, 12.02.2015, 12:05

Bu çalışmanın karşısında ancak susulur.. ve izlenir tşkrler.. :thumbup:

Yorumuna coq tesekkürler sarah , yüregine saglik !!

Roselind@

Stajyer

• "Roselind@" bir kadın

• Özel mesaj gönder

34

Thursday, 12.02.2015, 17:14

Kaan.Emegine sağlık cok güzel paylaşımlar olmuş çok teşkr.ler

35

Thursday, 12.02.2015, 17:17

Kaan.Emegine sağlık cok güzel paylaşımlar olmuş çok teşkr.ler

Yorumuna coq tesekürler Roselind@ , yüregine saglik !!

36

Monday, 16.02.2015, 13:22

sözün bittiği yer diye buna denir heralde,yutkunduktan sonra yazacam :kizgulme:

Harikaaa olmuşşş bu nasıll duygu nasıl sabır, nasıll hayal gücü,nasıl işçilik, hayran olmamak elde deil
renkler harika, resimler ayrı ayrı seçilmiş ayrı ayrı emek valla ben sizi yürekten TEBRIK EDİYORUMM :1alkis:

Temalara bakarken aklımdan geçenleri görünce<süslü> hnm izninizle kopyaladım...

:1alkis:

37

Monday, 16.02.2015, 13:29

sözün bittiği yer diye buna denir heralde,yutkunduktan sonra yazacam :kizgulme:

Harikaaa olmuşşş bu nasıll duygu nasıl sabır, nasıll hayal gücü,nasıl işçilik, hayran olmamak elde deil
renkler harika, resimler ayrı ayrı seçilmiş ayrı ayrı emek valla ben sizi yürekten TEBRIK EDİYORUMM :1alkis:

Temalara bakarken aklımdan geçenleri görünce<süslü> hnm izninizle kopyaladım...

:1alkis:

Yorumunuza coq tesekürler kemal atalay , yüreginize sagliq !!

erzurumlugenc

Orta Düzey

• "erzurumlugenc" bir erkek

• Özel mesaj gönder

38

Friday, 7.08.2015, 07:52

emeğine sağlik paylaşim için tşk :thumbup:

39

Monday, 25.04.2016, 21:17

Emeğinize sağlık güzel çalışma için teşekkürler

erzurumlugenc

Orta Düzey