Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Monday, 16.02.2015, 09:53

Dünyalılar müziğinizi çalmaya geldim tema kraliçeden/Flatcast fcp/KRALİÇE SULTAN

Kaybetmeyi göze alamıyacağımız keyiflerimizden müziğimizi çalmaya kalkarlarsa....!!!!
KRALİÇE SULTAN belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (16.02.2015, 17:29) düzenleme sebepleri: Fcp değişitiridi başlıkla birleştirldi

2

Monday, 16.02.2015, 10:35

Emeginize saglikq kralice sultan , bu güzel paylasiminiz icin coq tesekkürLer .

3

Monday, 16.02.2015, 11:35

Emeginize saglikq kralice sultan , bu güzel paylasiminiz icin coq tesekkürLer .
Kaan bey beğenen güzel yüreğinize sağlık ..Bende çokkkk teşekkür ederimmmm... :rolleyes:

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 16.02.2015, 14:15

Emegine YÜregine Saglık KRALİÇE SULTAN Degisik bir Çalışma olmus Güzel Farklı Paylaşım Adına TEŞEKKÜRLER

5

Monday, 16.02.2015, 15:39

Emegine YÜregine Saglık KRALİÇE SULTAN Degisik bir Çalışma olmus Güzel Farklı Paylaşım Adına TEŞEKKÜRLER
Bay €x çok çok teşekkür ederim.Farklı çalışmalar yapmayı,değişik boyutlarda yürümeyi seviyorum.Hayal gücüm bana ait sınırlarını zorlamakta...çok sağolun güzel yorumunuz için... :rolleyes:

6

Monday, 16.02.2015, 16:23

Emeğinize yüreğinize sağlık Kraliçe oldukça farklı ve hoş bir çalışma olmuş güzel paylaşımınız için tesekkürler.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 16.02.2015, 16:34

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Kraliçe. Bugüne kadarki en başarılı diyebileceğim bir çalışma. Kullanışlılık konusunda misafir alanı daha dar olmuş olsa uzaylılara yetecek kanaatindeyim ancak grafik olarak müthiş bir çıkış yakalamışsınız. Bu çalışmanızı kendinize örnek alıp durmak yok daha iyisi için devam diyorum :nazar:

8

Monday, 16.02.2015, 16:53

Emeğinize yüreğinize sağlık Kraliçe oldukça farklı ve hoş bir çalışma olmuş güzel paylaşımınız için tesekkürler.

Beğenen güzel yüreğinize sağlık Hilal hanım.Farklı çalışmalar yapmayı seviyorum.Ben yüreğimin sesinde eğlenerek bu işi yapmak istiyorum.çok sağolun. :rolleyes:

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 16.02.2015, 17:00

Görsel olarak degişik güzel bir çalişma
ancak kullanılabilirlik için yaziların zor okunabilecegi kanaatindeyim,
eger chat alanini siyah kısımdan itibaren yaptim diyorsanız,ozamanda atilla beyinde dedigi gibi chat alanı dar olmuşş olur,
ben lafı uzatmadan indirip deneyip sana ona göre yildız vermek istiyorum

evet hemen indirip baktim chat alani biraz küçük olmuş ama buda büyük bir sorun deil bence
emegine saglık basarıların daim olsun :ck:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "süslüü05" (16.02.2015, 17:06)

10

Monday, 16.02.2015, 17:35

eger chat alanini siyah kısımdan itibaren yaptim diyorsanız,ozamanda atilla beyinde dedigi gibi chat alanı dar olmuşş olur,

evet hemen indirip baktim chat alani biraz küçük olmuş ama buda büyük bir sorun deil bence
Süslü hanım mükemmel yorumunuz için çok çok teşekkür ederim.Temayı önerilerizi göz ardı ederek tekrar düzenledim.Mükemmel yolda ilerlemenin tek kuralı hatalarımızı yeniden elekten geçirmektir.Ben eğlenerek bu işi yapıyorum birde yeni haline bakarsanız sevinirim.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 16.02.2015, 17:35

İsteğiniz üzere gerekli düzenlemeyi yaptık Kraliçe. Daha kullanışlı hale gelmiş ve hepsinden önemlisi gerekli yorumları iyi değerlendirip gerekeni yapıyor olmanız ilerlemenizdeki en buyuk erdeminiz... bu erdeminizden dolayı ayrıca kutlarım sizi :1alkis:

12

Monday, 16.02.2015, 17:36

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Kraliçe. Bugüne kadarki en başarılı diyebileceğim bir çalışma. Kullanışlılık konusunda misafir alanı daha dar olmuş olsa uzaylılara yetecek kanaatindeyim ancak grafik olarak müthiş bir çıkış yakalamışsınız. Bu çalışmanızı kendinize örnek alıp durmak yok daha iyisi için devam diyorum :nazar:
Atilla bey öncelikle güzel yorumlarınıza çok teşekkür ederim yalnız temayı yeniden düzenledim.Yeniden bakarsanız çok sevinicem.

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Monday, 16.02.2015, 17:39

Süslü hanım mükemmel yorumunuz için çok çok teşekkür ederim.Temayı önerilerizi göz ardı ederek tekrar düzenledim.Mükemmel yolda ilerlemenin tek kuralı hatalarımızı yeniden elekten geçirmektir.Ben eğlenerek bu işi yapıyorum birde yeni haline bakarsanız sevinirim.

Sultan hnm,sizi ben yürekten kutluyorum gerçekten,nacizane burada benim ve arkadaslarımın yorumlarını önerilerini kızmadan,kırılmadan dikkate alıp degerlendirdigin için
evet çalişma bence bu haliyle özellikle kalabalık radyolarda daha kullanışşlı olmuş, emegine saglık, tebrik ediyorum :1alkis:

14

Monday, 16.02.2015, 17:44

İsteğiniz üzere gerekli düzenlemeyi yaptık Kraliçe. Daha kullanışlı hale gelmiş ve hepsinden önemlisi gerekli yorumları iyi değerlendirip gerekeni yapıyor olmanız ilerlemenizdeki en buyuk erdeminiz... bu erdeminizden dolayı ayrıca kutlarım sizi :1alkis:
Atilla bey güzel yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim.Mühim olan en güzele en iyiye ulaşmaksa bilgili insanın fikirlerine önem vermek en doğrusu kanaatindeyim.Sizlerle aynı yolda olmak çok güzel.Çok çok teşekkür ederimmmm

15

Monday, 16.02.2015, 17:48

Sultan hnm,sizi ben yürekten kutluyorum gerçekten,nacizane burada benim ve arkadaslarımın yorumlarını önerilerini kızmadan,kırılmadan dikkate alıp degerlendirdigin için
evet çalişma bence bu haliyle özellikle kalabalık radyolarda daha kullanışşlı olmuş, emegine saglık, tebrik ediyorum :1alkis:
Bu güzel formda güzel işler yapmak için güzel yürekli insanların fikirlerine değer vermeliyiz.Yüregi güzel dostum asıl ben teşekkür ederim en doğrusuna götürdüğünüz için.

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 16.02.2015, 18:01

Emeğine yüreğine sağlık kraliçe sultan farklı bir tarz çalışması yaratmışsın arkadasların yorumlarına katılıyorum ilerleme konusunda basarılarının devamını dilerim :1alkis:

17

Monday, 16.02.2015, 18:08

Emeğine yüreğine sağlık kraliçe sultan farklı bir tarz çalışması yaratmışsın arkadasların yorumlarına katılıyorum ilerleme konusunda basarılarının devamını dilerim :1alkis:
Eray arkadaşım güzel yorumun için çok teşekkür ederim.Daha iyiye daha doğruya hepinizin yardımı ile gitmek son derece onur verici.Hatalarımızla, kusurlarımızla adım adım ilerlerken desteğini esirgemediğin için ayrıca teşekkür ederim. :rolleyes:

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Monday, 16.02.2015, 19:56

Emeklerinize sağlık oldukça değişik ve güzel bir çalışma olmuş...

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

19

Monday, 16.02.2015, 21:03

Gezel payalşımınız için teşekkür ederim KRALİÇE SULTAN emeginize saglık

Roselind@

Stajyer

• "Roselind@" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Monday, 16.02.2015, 21:59

Sultan.Emeğine sağlık güzel paylaşımlar için teşkr.ler