Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

01antepli27

Erleuchteter

• »01antepli27« ist männlich
  • »01antepli27« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 18. August 2011

• Nachricht senden

1

Dienstag, 17. Februar 2015, 20:36

flatcast fcp Wisin ( By ibrahim & Atilla ky ) ortak tema çalışması

Arkadaşlar bu tema çalışmasında proje Atilla abime aittir...Uygulama ve hazırlama kendime aittir...Allaturkaa ailesine ve indirip kullanacak arkadaşlara iyi günlerde kullanmaları dileğimizle...
Dip not: Çalışmada resimler haric hiç bir hazır malzeme kullanılmamıştır...

»01antepli27« hat folgende Datei angehängt:
  • Wisin.fcp (3,93 kB - 399 mal heruntergeladen - zuletzt: 7. April 2024, 06:31)

RenksizGazete

Erleuchteter

• »RenksizGazete« ist männlich

Registrierungsdatum: 4. Mai 2012

• Nachricht senden

2

Dienstag, 17. Februar 2015, 22:05

Atilla abim & İbrahim..Emeginize yüreginize saglık harika paylasım icin cok tsk.ler... :1alkis: :1alkis:

• »BOZKURT-03« ist männlich

Registrierungsdatum: 11. Dezember 2007

• Nachricht senden

3

Dienstag, 17. Februar 2015, 23:25

Emeginize saglik güzel paylasim icin tesekkürler Ellerinize saglik güzel bir calisma olmus

4

Dienstag, 17. Februar 2015, 23:45

Emeklerinize yüreklerinize sağlık Atilla Bey ve İbrahim Bey fazla söze gerek yok diye düşünüyorum harika çalışmalar olmuş tebrik ederim sizleri.Paylaşımınız için teşekkürler.

• »imageman« ist männlich
  • »imageman« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 11. April 2013

• Nachricht senden

5

Mittwoch, 18. Februar 2015, 04:42

Elinize saglik harika temalar amma ben en cok maviyi begendim usta elinden cikmis oldugu belli oluyor bravoooo ikinizede renk renk ayrica harika dedimya :çakçak: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

6

Mittwoch, 18. Februar 2015, 05:55

Ikinizinde emegine sagliq Atila abi ve ibrahim , harika bir ortak calismasi olmus , özellikle renkler coq olaginüsütü duruyor !!
Coq tesekkürler bu güzel paylasiminiz icin .

7

Mittwoch, 18. Februar 2015, 07:09

emeğinize saglik İbrahim ve Atilla..Hem renk hemde dizayn çok mükemmel olmuş,güzel ellerinize saglik,paylasim için tşk.ederim.

Atilla_Ky

Moderator

• »Atilla_Ky« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. Dezember 2010

• Nachricht senden

8

Mittwoch, 18. Februar 2015, 09:26

Emeğine sağlık, başta tüm arkadaşlar olmak üzere sana teşekkür ederim İbrahim. Verdiğim çizimi harfiyen ustalıkla uygulamışsın ve mükemmel bir eser ortaya çıktı kutlarım abisi :)

Ele eli yıkar, el döner yüzü yıkar diye güzel bir söz vardır Anadolu'muzda. Bu çalışmada da İbrahimin önerisine katkıda bulunmaktan çok büyük onur duydum İbrahimde sağ olsun ustalığı ile cevapladı. Birlik beraberlik ateşinin Allaturkaa'da hiç sönmemesi umudu uzerine olan bir çalışma.. hepinizi yürekten selamlar teşekkür ederim arkadaşlar:nazar:

06**ECE**

Erleuchteter

• »06**ECE**« ist weiblich

Registrierungsdatum: 1. Dezember 2012

• Nachricht senden

9

Mittwoch, 18. Februar 2015, 09:29

Ellerinize,emeklerinize sağlık İBRAHİM & ATİLLA ABİM ... Harika bir tasarım , milimetrik çizimler , güzel renk seçenekleri ve kullanım rahatlığı ile süperrrr bi ortak çalışma ve görsel şölen ortaya çıkartarak müthiş bir çalışmaya imza attınız :nazar: :1alkis: ... Güzel emekleriniz ve güzel paylaşımlarınız için çok teşekkürler vede yürekten tebrikler diyorumm size :nazar: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

Dieser Beitrag wurde bereits 4 mal editiert, zuletzt von »06**ECE**« (18. Februar 2015, 09:37)

10

Mittwoch, 18. Februar 2015, 10:59

Bu ustaların yaptığı temaya ancak alkış tutulur.. :1alkis: :1alkis: bi çızgısını da ben koyaydım der ve hıh tzz büyüyünce bende abla olunca der :D :D :D SÜPERSİNİZZZZZZZZZZZZZZZ.....

• »süslüü05« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Oktober 2013

• Nachricht senden

11

Mittwoch, 18. Februar 2015, 13:09

Emeğine sağlık, başta tüm arkadaşlar olmak üzere sana teşekkür ederim İbrahim. Verdiğim çizimi harfiyen ustalıkla uygulamışsın ve mükemmel bir eser ortaya çıktı kutlarım abisi :)

Ele eli yıkar, el döner yüzü yıkar diye güzel bir söz vardır Anadolu'muzda. Bu çalışmada da İbrahimin önerisine katkıda bulunmaktan çok büyük onur duydum İbrahimde sağ olsun ustalığı ile cevapladı. Birlik beraberlik ateşinin Allaturkaa'da hiç sönmemesi umudu uzerine olan bir çalışma.. hepinizi yürekten selamlar teşekkür ederim arkadaşlar:nazar:

Atilla bey,ve İbrahim... :1alkis:
çalişmanıza söz yok, zaten kusursuz ve sizler zaten usta ve bilgilisiniz, sabırla emek birlesince,bu basarıda kaçınılmaz,benden beş yıldız 10 puan:)
En az çalışmanız kadar, atilla beyin verdigi mesajda alkışlanır,tebrik edilir.

bende geçmiste düet çalişma yapmıştım,amacımız sadece bir renk olsun,bilgilerimizi birlestirelim,
ve bizden sonra foruma katılıp,temaya yeni heves edenlere,
örnek olup,bir anlamda cesaretlendirmek ve arkadaslıkları pekiştirmekti,
eleştrildik, tepki aldik, alkışlandık, taktir edildik hiç önemli deil, önemli olan içimize sinmesi idi,

Atilla bey, gibi düşünüyor sözlerinize yürekten katılıyorum, el eli yıkar, elde döner yüzü yıkar...
Çok dogruu bir söz, Ben düet çalışmaları herzaman çok sevdim,kendim çalışırkende,heyecan duydum mutlu oldum, bilgime bilgi kattım.
umarım forumda bu tarz çalışmaların devamı hep gelir,
ve diliyorumki, hiç olmazsa,kişisel hırslar bir kenara bırakılıp ,bende yaşandıgı gibi, hiç olmazsa emege saygı açısından, küçücük bir yorum, çok görülmez.
( kişiye göre deil emege göre yorum yazın, lütfen emege saygı, ...)
Atilla bey,bende kalben diliyorum,beraberlik atesi sönmesin forumumuzda,saygı ve selam benden size ve allaturkaa ailesine diyorum
basarılarınızın devamını dilerim

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »süslüü05« (18. Februar 2015, 13:29)

12

Mittwoch, 18. Februar 2015, 14:10

Emeğinize güzel yüreğinize sağlık Atillabey &İbrahimbey harika bir çalışma olmuş görsellik detaylar süper,paylaşımınız için teşekkürler..

01antepli27

Erleuchteter

• Nachricht senden

13

Mittwoch, 18. Februar 2015, 14:21

Öncelikle güzel yorumlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar...

Sitede birlik ve beraberliği sağlamak ne kadarda art niyetli insanlar olsada aklı selim insanların şahsi görevi olduğunu düşünüyorum...

Evet bu çalışmada amaç bilgi paylaşımı karşılıklı görüş alışverişi vede sitede birlik ve beraberliğin ön planda olması idi...

Bu konuda Atilla abim sanada çok teşekkür ederim...Bu çalışmadaki projen gerçektende olağan üstü bir düşünce idi...

Arkadaşlar bu çalışma ile bir final olsun istedim...Sitenin gelişimi için yeni gelişim içinde olan bir çok arkadaşımız var elimden geldiği kadar onlara yorumlarım düşüncelerim ve fikirlerimle yine yardımcı olmaya çalışacağım...

Bu arkadaşların gelişimi siteyi eminimki dahada ileriye götürecektir...

Hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim...Saygılarımla...

01antepli27

Erleuchteter

• Nachricht senden

14

Mittwoch, 18. Februar 2015, 14:39

Yorumunuz için teşekkürler Zarif hanım...

Roselind@

Schüler

• »Roselind@« ist weiblich

Registrierungsdatum: 16. Oktober 2014

• Nachricht senden

15

Mittwoch, 18. Februar 2015, 14:42

Antepli we Atilla ky.Emeğinize sağlık güzel paylaşımlar olmuş paylaşıma teşkrler

MUSTAFA ÇİLEK

Erleuchteter

• »MUSTAFA ÇİLEK« ist männlich

Registrierungsdatum: 5. März 2011

• Nachricht senden

16

Mittwoch, 18. Februar 2015, 20:24

Emeginize yüreginize saglık güzel paylaşım adına teşekkür ederim

By.Eray

Jüri

• »By.Eray« ist männlich

Registrierungsdatum: 15. Februar 2011

• Nachricht senden

17

Mittwoch, 18. Februar 2015, 20:35

Söze Gerek yok bukadar ince düşünülen bi çizim ve tasarıma şapka çıkartılıp alkışlanılır ancak emeklerinize sağlık abilerim harikalar yaratmışsınız tebriklerçok kıskandım sanki galiba sanırsam :)) :gelgel:

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich

Registrierungsdatum: 18. Mai 2013

• Nachricht senden

18

Donnerstag, 19. Februar 2015, 16:29

Emegine Yüregine Saglık İBRAHİM Ve ATİLLA Abii Çok Güzel Bir Çalışma Olmuş Paylaşım Adına Teşekkürler..Başarılarınızın Devamını Dilerimm..

• »''IS@BELL@''« ist weiblich

Registrierungsdatum: 30. Januar 2015

• Nachricht senden

19

Freitag, 20. Februar 2015, 01:54

Emek ve paylaşima teşekkurler :1alkis:

01antepli27

Erleuchteter

• Nachricht senden

20

Freitag, 20. Februar 2015, 14:33

Yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar...