Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "01antepli27" bir erkek
  • Konuyu başlatan "01antepli27"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 17.02.2015, 20:36

flatcast fcp Wisin ( By ibrahim & Atilla ky ) ortak tema çalışması

Arkadaşlar bu tema çalışmasında proje Atilla abime aittir...Uygulama ve hazırlama kendime aittir...Allaturkaa ailesine ve indirip kullanacak arkadaşlara iyi günlerde kullanmaları dileğimizle...
Dip not: Çalışmada resimler haric hiç bir hazır malzeme kullanılmamıştır...

01antepli27 belirtilen dosyaları ekledi:
  • Wisin.fcp (3.93 kB - 399 defa indirildi - en son: 7.04.2024, 06:31)

• "RenksizGazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 17.02.2015, 22:05

Atilla abim & İbrahim..Emeginize yüreginize saglık harika paylasım icin cok tsk.ler... :1alkis: :1alkis:

BOZKURT-03

Profesyonel

• "BOZKURT-03" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 17.02.2015, 23:25

Emeginize saglik güzel paylasim icin tesekkürler Ellerinize saglik güzel bir calisma olmus

4

Tuesday, 17.02.2015, 23:45

Emeklerinize yüreklerinize sağlık Atilla Bey ve İbrahim Bey fazla söze gerek yok diye düşünüyorum harika çalışmalar olmuş tebrik ederim sizleri.Paylaşımınız için teşekkürler.

imageman

Profesyonel

• "imageman" bir erkek
  • "imageman" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 18.02.2015, 04:42

Elinize saglik harika temalar amma ben en cok maviyi begendim usta elinden cikmis oldugu belli oluyor bravoooo ikinizede renk renk ayrica harika dedimya :çakçak: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

6

Wednesday, 18.02.2015, 05:55

Ikinizinde emegine sagliq Atila abi ve ibrahim , harika bir ortak calismasi olmus , özellikle renkler coq olaginüsütü duruyor !!
Coq tesekkürler bu güzel paylasiminiz icin .

7

Wednesday, 18.02.2015, 07:09

emeğinize saglik İbrahim ve Atilla..Hem renk hemde dizayn çok mükemmel olmuş,güzel ellerinize saglik,paylasim için tşk.ederim.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 18.02.2015, 09:26

Emeğine sağlık, başta tüm arkadaşlar olmak üzere sana teşekkür ederim İbrahim. Verdiğim çizimi harfiyen ustalıkla uygulamışsın ve mükemmel bir eser ortaya çıktı kutlarım abisi :)

Ele eli yıkar, el döner yüzü yıkar diye güzel bir söz vardır Anadolu'muzda. Bu çalışmada da İbrahimin önerisine katkıda bulunmaktan çok büyük onur duydum İbrahimde sağ olsun ustalığı ile cevapladı. Birlik beraberlik ateşinin Allaturkaa'da hiç sönmemesi umudu uzerine olan bir çalışma.. hepinizi yürekten selamlar teşekkür ederim arkadaşlar:nazar:

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 18.02.2015, 09:29

Ellerinize,emeklerinize sağlık İBRAHİM & ATİLLA ABİM ... Harika bir tasarım , milimetrik çizimler , güzel renk seçenekleri ve kullanım rahatlığı ile süperrrr bi ortak çalışma ve görsel şölen ortaya çıkartarak müthiş bir çalışmaya imza attınız :nazar: :1alkis: ... Güzel emekleriniz ve güzel paylaşımlarınız için çok teşekkürler vede yürekten tebrikler diyorumm size :nazar: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

Bu mesaj 4 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "06**ECE**" (18.02.2015, 09:37)

10

Wednesday, 18.02.2015, 10:59

Bu ustaların yaptığı temaya ancak alkış tutulur.. :1alkis: :1alkis: bi çızgısını da ben koyaydım der ve hıh tzz büyüyünce bende abla olunca der :D :D :D SÜPERSİNİZZZZZZZZZZZZZZZ.....

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 18.02.2015, 13:09

Emeğine sağlık, başta tüm arkadaşlar olmak üzere sana teşekkür ederim İbrahim. Verdiğim çizimi harfiyen ustalıkla uygulamışsın ve mükemmel bir eser ortaya çıktı kutlarım abisi :)

Ele eli yıkar, el döner yüzü yıkar diye güzel bir söz vardır Anadolu'muzda. Bu çalışmada da İbrahimin önerisine katkıda bulunmaktan çok büyük onur duydum İbrahimde sağ olsun ustalığı ile cevapladı. Birlik beraberlik ateşinin Allaturkaa'da hiç sönmemesi umudu uzerine olan bir çalışma.. hepinizi yürekten selamlar teşekkür ederim arkadaşlar:nazar:

Atilla bey,ve İbrahim... :1alkis:
çalişmanıza söz yok, zaten kusursuz ve sizler zaten usta ve bilgilisiniz, sabırla emek birlesince,bu basarıda kaçınılmaz,benden beş yıldız 10 puan:)
En az çalışmanız kadar, atilla beyin verdigi mesajda alkışlanır,tebrik edilir.

bende geçmiste düet çalişma yapmıştım,amacımız sadece bir renk olsun,bilgilerimizi birlestirelim,
ve bizden sonra foruma katılıp,temaya yeni heves edenlere,
örnek olup,bir anlamda cesaretlendirmek ve arkadaslıkları pekiştirmekti,
eleştrildik, tepki aldik, alkışlandık, taktir edildik hiç önemli deil, önemli olan içimize sinmesi idi,

Atilla bey, gibi düşünüyor sözlerinize yürekten katılıyorum, el eli yıkar, elde döner yüzü yıkar...
Çok dogruu bir söz, Ben düet çalışmaları herzaman çok sevdim,kendim çalışırkende,heyecan duydum mutlu oldum, bilgime bilgi kattım.
umarım forumda bu tarz çalışmaların devamı hep gelir,
ve diliyorumki, hiç olmazsa,kişisel hırslar bir kenara bırakılıp ,bende yaşandıgı gibi, hiç olmazsa emege saygı açısından, küçücük bir yorum, çok görülmez.
( kişiye göre deil emege göre yorum yazın, lütfen emege saygı, ...)
Atilla bey,bende kalben diliyorum,beraberlik atesi sönmesin forumumuzda,saygı ve selam benden size ve allaturkaa ailesine diyorum
basarılarınızın devamını dilerim

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "süslüü05" (18.02.2015, 13:29)

12

Wednesday, 18.02.2015, 14:10

Emeğinize güzel yüreğinize sağlık Atillabey &İbrahimbey harika bir çalışma olmuş görsellik detaylar süper,paylaşımınız için teşekkürler..

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 18.02.2015, 14:21

Öncelikle güzel yorumlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar...

Sitede birlik ve beraberliği sağlamak ne kadarda art niyetli insanlar olsada aklı selim insanların şahsi görevi olduğunu düşünüyorum...

Evet bu çalışmada amaç bilgi paylaşımı karşılıklı görüş alışverişi vede sitede birlik ve beraberliğin ön planda olması idi...

Bu konuda Atilla abim sanada çok teşekkür ederim...Bu çalışmadaki projen gerçektende olağan üstü bir düşünce idi...

Arkadaşlar bu çalışma ile bir final olsun istedim...Sitenin gelişimi için yeni gelişim içinde olan bir çok arkadaşımız var elimden geldiği kadar onlara yorumlarım düşüncelerim ve fikirlerimle yine yardımcı olmaya çalışacağım...

Bu arkadaşların gelişimi siteyi eminimki dahada ileriye götürecektir...

Hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim...Saygılarımla...

• Özel mesaj gönder

14

Wednesday, 18.02.2015, 14:39

Yorumunuz için teşekkürler Zarif hanım...

Roselind@

Stajyer

• "Roselind@" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Wednesday, 18.02.2015, 14:42

Antepli we Atilla ky.Emeğinize sağlık güzel paylaşımlar olmuş paylaşıma teşkrler

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Wednesday, 18.02.2015, 20:24

Emeginize yüreginize saglık güzel paylaşım adına teşekkür ederim

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Wednesday, 18.02.2015, 20:35

Söze Gerek yok bukadar ince düşünülen bi çizim ve tasarıma şapka çıkartılıp alkışlanılır ancak emeklerinize sağlık abilerim harikalar yaratmışsınız tebriklerçok kıskandım sanki galiba sanırsam :)) :gelgel:

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Thursday, 19.02.2015, 16:29

Emegine Yüregine Saglık İBRAHİM Ve ATİLLA Abii Çok Güzel Bir Çalışma Olmuş Paylaşım Adına Teşekkürler..Başarılarınızın Devamını Dilerimm..

• "''IS@BELL@''" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Friday, 20.02.2015, 01:54

Emek ve paylaşima teşekkurler :1alkis:

• Özel mesaj gönder

20

Friday, 20.02.2015, 14:33

Yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar...