You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, February 18th 2015, 7:39am

Flatcast Fcp Tema [ özledim seni ] Designer Alakaa

..::KaaN::.. has attached the following file:

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

Date of registration: Dec 17th 2010

• Send private message

2

Wednesday, February 18th 2015, 9:18am

Emeğine sağlık, paylaşımın için teşekkür ederim Kaan. Her zamanki gibi müthiş çalışma kutlarım abisi :1alkis:

3

Wednesday, February 18th 2015, 9:34am

Yorumuna coq tesekkurler atilla abi , yuregine sagliq.

• "KRALİÇE SULTAN" is female

Date of registration: Oct 9th 2014

• Send private message

4

Wednesday, February 18th 2015, 11:11am

Kaan bey bir an temayı canlandı da bir film karesine dönüştü zannettim...Temaları canlandırarak herkesin yapamıyacağı bir çalışmaya daha imza atmışsınız.Eser seçimide on numara olmuş doğrusu.Pastel renkleri yakalamadaki ustalığınızda alkışa değer. :1alkis: :1alkis: :1alkis:

5

Wednesday, February 18th 2015, 2:35pm

Emeğine güzel yüreğine sağlık Kaanbey Harika bir tema olmuş..paylaşımınız için teşekkürler..

Roselind@

Trainee

• "Roselind@" is female

Date of registration: Oct 16th 2014

• Send private message

6

Wednesday, February 18th 2015, 2:38pm

Kaan.Emegine sağlık cok güzel paylaşımlar için teşkrler

7

Wednesday, February 18th 2015, 3:47pm

Yorumlariniza coq tesekürler kralice sultan , zarif , roselinda , yüreginize sagliq !!!
Bu arada gelip de böyle Temalara 1 yada 2 yildiz veren arkadaslar sözüm , yildiz takintim falan yoktur , neyin ne oldugunu coq iyi biliyorum , ;) ... !!!!

This post has been edited 1 times, last edit by "..::KaaN::.." (Feb 18th 2015, 3:58pm)

8

Wednesday, February 18th 2015, 4:18pm

Emeğinize yüreğinize sağlık Kaan çok başarılı harika çalışmalar olmuş. Teşekkürler paylaşımınız için.

• "06**ECE**" is female

Date of registration: Dec 1st 2012

• Send private message

9

Wednesday, February 18th 2015, 4:35pm

Ellerine,emeklerine sağlık KAAN ...Güzel renk seçenekleri ile çok güzel çalışmalar olmuş :1alkis: ... Güzel emeklerin ve güzel paylaşımların için teşekkürler ...

• "süslüü05" is female

Date of registration: Oct 31st 2013

• Send private message

10

Wednesday, February 18th 2015, 4:43pm

Kaan emegine saglık, kendi tarzında çok güzel çalısmalar çıkarıyosun, belki günlerce emek veriyosun kafa patlatıyosun,
buna istinaden diyorsunki yıldız takıntım yok, ben sizi kutluyorum evet varsin 1, 2 versinler,kul hakkına girmek gibi bir korkuları yoksa,
ne denebilirki, göz var nizam var zaten kaçlık bir çalışma oldugunu zaten ortada,ben alkışlamaya devam ediyorum, ellerim patlayana kadarda alkışlayacam :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

• "MUSTAFA ÇİLEK" is male

Date of registration: Mar 5th 2011

• Send private message

11

Wednesday, February 18th 2015, 8:18pm

Emeginize yüreginize saglık güzel paylaşım adına teşekkür ederim

• "sahra-cantanem" is female

Date of registration: Mar 9th 2010

• Send private message

12

Wednesday, February 18th 2015, 8:21pm

Kaan ellerine emeğine sağlık her zamanki gibi harika bir tasarım ve bu puanı hak etmediği acıkca belli.. Altın Çamura Düşse de Yine Altındır Değerinden bir şey kaybetmez.. güzel emek için tşkrler..

This post has been edited 1 times, last edit by "sahra-cantanem" (Feb 18th 2015, 10:08pm)

13

Wednesday, February 18th 2015, 10:26pm

emeğine saglik Kaan..her zamanki gibi güzel çalışmalar paylaşmışsın,güzel paylaşım için tsk.ederim.

14

Wednesday, February 18th 2015, 10:45pm

emeğine saglik Kaan..her zamanki gibi güzel çalışmalar paylaşmışsın,güzel paylaşım için tsk.ederim.

Ellerine,emeklerine sağlık KAAN ...Güzel renk seçenekleri ile çok güzel çalışmalar olmuş :1alkis: ... Güzel emeklerin ve güzel paylaşımların için teşekkürler ...

Kaan emegine saglık, kendi tarzında çok güzel çalısmalar çıkarıyosun, belki günlerce emek veriyosun kafa patlatıyosun,
buna istinaden diyorsunki yıldız takıntım yok, ben sizi kutluyorum evet varsin 1, 2 versinler,kul hakkına girmek gibi bir korkuları yoksa,
ne denebilirki, göz var nizam var zaten kaçlık bir çalışma oldugunu zaten ortada,ben alkışlamaya devam ediyorum, ellerim patlayana kadarda alkışlayacam :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

Kaan ellerine emeğine sağlık her zamanki gibi harika bir tasarım ve bu puanı hak etmediği acıkca belli.. Altın Çamura Düşse de Yine Altındır Değerinden bir şey kaybetmez.. güzel emek için tşkrler..

Emeginize yüreginize saglık güzel paylaşım adına teşekkür ederim

Yorumlariniza coq tesekkürler Sarah , Kerimcan , süslüü , mustafa ve ece , yüreginize sagliq !!

15

Wednesday, February 18th 2015, 10:46pm

Emeğinize yüreğinize sağlık Kaan çok başarılı harika çalışmalar olmuş. Teşekkürler paylaşımınız için.

Yorumuna coq tesekkürler Hilal , yüregine sagliq !!

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" is male

Date of registration: Feb 15th 2011

• Send private message

16

Wednesday, February 18th 2015, 10:51pm

Kaan Kardeşim emeklerine saglık herzamanki gibi popüler bi çalışmaya imza atmışsın emegin ve paylaşımın adına canı gönülden tşkler kardesim

• "By_€x" is male

Date of registration: May 18th 2013

• Send private message

17

Thursday, February 19th 2015, 3:58pm

Emegine Yüregine Saglık KAAN Klas Bir Çalışma Olmuş Paylaşım Adına Teşekkürler.. :1alkis:

BOZKURT-03

Professional

• "BOZKURT-03" is male

Date of registration: Dec 11th 2007

• Send private message

18

Thursday, February 19th 2015, 7:59pm

emegine yüregine ellerine saglik ustam süper bir calsima olmus bu calsimanda basarilarinin ve paylasimlarinin devamini dilerim süper paylasimana tesekkürlerimle...
bu temayi karsina al aynini yap desen ( bende dahil sahsen) bazilarina aylarini gecirse zor yapar belkide yazik diyorum bu oylamada adil olamayanlara

19

Friday, February 20th 2015, 1:15am

Kaan Kardeşim emeklerine saglık herzamanki gibi popüler bi çalışmaya imza atmışsın emegin ve paylaşımın adına canı gönülden tşkler kardesim

emegine yüregine ellerine saglik ustam süper bir calsima olmus bu calsimanda basarilarinin ve paylasimlarinin devamini dilerim süper paylasimana tesekkürlerimle...
bu temayi karsina al aynini yap desen ( bende dahil sahsen) bazilarina aylarini gecirse zor yapar belkide yazik diyorum bu oylamada adil olamayanlara

Yorumlariniza coq tesekürler eray , bozkurt ve by ex , yüreginize sagliq !!

• "TAMER*39" is male

Date of registration: Oct 16th 2013

• Send private message

20

Tuesday, February 24th 2015, 11:01pm

emeğine yüreğine sağlık rengarenk gayet güzel temalar olmuş kaan güzel paylaşımlar adına teşekkürler