Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, 18.02.2015, 10:14

Doğuda çocuk olmak /Flatcast fcp tema/KRALİÇE SULTAN

Müzik atmıyorum bu temalara zira zor şartlarda yaşam mücadelesi veren bebelerin yürek sesini hisseden olur diyorum...
KRALİÇE SULTAN belirtilen dosyaları ekledi:

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 18.02.2015, 13:21

güzel bir sosyal soruna deginmissin,tasarım olarakta güzel emegine saglık tebrik ediyorum

3 bes sene sonrada gelinlik giyerler malesef...
Bence sadece doguda deil yurdun bir çok bölgesinde sorunlar var çoçuklarla alakalı, kadınlarla alakalı
medyada izliyoruz çocuk gelinler, türkiyenin gerçegi, dogudada var batidada var,karadenizdede var insallah biter bu sorunlar ülkemizde zihniyet degisir
ay sinilendim susayım ben

Gonc@

Stajyer

• "Gonc@" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 18.02.2015, 14:08

Emek ve paylaşima teşkr.ler

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 18.02.2015, 14:24

Ellerine,emeklerine sağlık KRALİÇE SULTAN ... Anlamlı bi çalışma olmuş ne yazıkki doğuda çocuk olmak çok zor :( Allah'ım yar ve yardımcıları olsun inş ....

Roselind@

Stajyer

• "Roselind@" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 18.02.2015, 14:36

Sultan.Emeğine sağlık güzel paylaşım için teşkrler

Birderece

Stajyer

• "Birderece" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 18.02.2015, 14:57

doğuda cocuk

Aslında doğusu batısı yok bu işin .Asıl mesele ülkedeki sosyal adaletsizlik buda tüm insanlara yansıyor bu cocuklar Newyork`ta yada dünyada ekonomisi iyi olan bir yerde dünyaya gelmiş olsalardı sanırım böyle bir fotoğraf karesini hayatı boyunca vermeceklerdi. Velhasıl yaşadığımız ülkenin zenginleri doymadıkça ve sistem bu sekiklde sömürülmeye devam ettikce bu görüntüler doğu ve batısıyla ülkenin her yerinde var olacaktır. Sevgiler .

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 18.02.2015, 14:59

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Kraliçe. Oldukça anlamlı bir konuyu yaptığınız çalışma ile bütünleştirmiş çok güzel bir paylaşım kutlarım :1alkis:

Gözle görülür ilerlemenin son örneği olan bu çalışmanız için ayrıca teşekkür ederim. Durmak yok devam Kraliçe :thumbup:

8

Wednesday, 18.02.2015, 15:13

Emeğinize ,güzel yüreğinize sağlık Kraliçe çok hoş bir çalışma olmuş, paylaşımınız için teşekkürler...

Maalesef ülkemizin gerçekleri..

9

Wednesday, 18.02.2015, 16:22

Emeğinize yüreğinize sağlık Kraliçe çok önemli bir konu hakkında harika çalışmalar olmuş tebrik ederim.Paylaşımınız için teşekkürler.

10

Wednesday, 18.02.2015, 17:20

güzel bir sosyal soruna deginmissin,tasarım olarakta güzel emegine saglık tebrik ediyorum

3 bes sene sonrada gelinlik giyerler malesef...
Bence sadece doguda deil yurdun bir çok bölgesinde sorunlar var çoçuklarla alakalı, kadınlarla alakalı
medyada izliyoruz çocuk gelinler, türkiyenin gerçegi, dogudada var batidada var,karadenizdede var insallah biter bu sorunlar ülkemizde zihniyet degisir
ay sinilendim susayım ben
Süslü Hanım Mükemmel yorumunuz için çok çok teşekkür ederim.Duygularım her zaman ön planda çalışmalarımda.Sizin yorumunuza yerden göğe katılıyorum.Bir nebze de olsa yüreklerin bir yerine konabilmek çok hoş.Çok çok teşekkür ederim...

11

Wednesday, 18.02.2015, 17:21

Emek ve paylaşima teşkr.ler
Gonca Hanım beğenen güzel yüreğinize teşekkür ederim.Çok çok sağolun.

12

Wednesday, 18.02.2015, 17:23

Ellerine,emeklerine sağlık KRALİÇE SULTAN ... Anlamlı bi çalışma olmuş ne yazıkki doğuda çocuk olmak çok zor :( Allah'ım yar ve yardımcıları olsun inş ....
Bu çalışmama anlam katan güzel yorumlarınız için ayrıca teşekkür ederim Ece Hanım.Zorda olan tüm çocuklarımızın Rabbim yardımcısı olsun.Çok çok sağolun.

13

Wednesday, 18.02.2015, 17:24

Sultan.Emeğine sağlık güzel paylaşım için teşkrler
Beğenen güzel yüreğinize sağlık Rosalinda Hanım çok çok teşekkür ederim.

14

Wednesday, 18.02.2015, 17:27

Aslında doğusu batısı yok bu işin .Asıl mesele ülkedeki sosyal adaletsizlik buda tüm insanlara yansıyor bu cocuklar Newyork`ta yada dünyada ekonomisi iyi olan bir yerde dünyaya gelmiş olsalardı sanırım böyle bir fotoğraf karesini hayatı boyunca vermeceklerdi. Velhasıl yaşadığımız ülkenin zenginleri doymadıkça ve sistem bu sekiklde sömürülmeye devam ettikce bu görüntüler doğu ve batısıyla ülkenin her yerinde var olacaktır. Sevgiler .
Çalışmama anlam katan güzel yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim Birderece bey.Kesinlikle katılıyorum yorumlarınıza.Çocuk heryerde çocuk.Zorda olan çocuklarımızın yüreklerini bir nebze olsun duyurmak istedim.Çok sağolun.

15

Wednesday, 18.02.2015, 17:29

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Kraliçe. Oldukça anlamlı bir konuyu yaptığınız çalışma ile bütünleştirmiş çok güzel bir paylaşım kutlarım :1alkis:

Gözle görülür ilerlemenin son örneği olan bu çalışmanız için ayrıca teşekkür ederim. Durmak yok devam Kraliçe :thumbup:
Çalışmama anlam katan güzel yorumunuz için çok çok teşekkür ederim Atilla bey.Beğenen güzel yüreğinize sağlık.Çok çok sağolun.

16

Wednesday, 18.02.2015, 17:30

Emeğinize ,güzel yüreğinize sağlık Kraliçe çok hoş bir çalışma olmuş, paylaşımınız için teşekkürler...

Maalesef ülkemizin gerçekleri..

Çalışmama anlam katan güzel yorumunuz için çok çok teşekkür ederim Zarif Hanım.Beğenen güzel yüreğinize sağlık.

17

Wednesday, 18.02.2015, 17:32

Emeğinize yüreğinize sağlık Kraliçe çok önemli bir konu hakkında harika çalışmalar olmuş tebrik ederim.Paylaşımınız için teşekkürler.

Çalışmama anlam katan güzel yüreğinize sağlık Hilal Hanım.Çok çok teşekkür ederim....

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Wednesday, 18.02.2015, 17:37

Emeklerine sağlık kralice anlamlı calışman güzel paylaşımın için tşkler

19

Wednesday, 18.02.2015, 18:11

Emeklerine sağlık kralice anlamlı calışman güzel paylaşımın için tşkler
Beğenen güzel yüreğine sağlık Eray arkadaşım.Güzel yorumun için çok çok sağolasin.

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Wednesday, 18.02.2015, 18:39

Emeklerinize sağlık KRALİÇE SULTAN bugüne kadarki en güzel çalışmanız diyebilirim...Büyük yol kat ettiğiniz ortada...