Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek
  • Konuyu başlatan "By.Eray"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 18.02.2015, 20:08

Özgecanlar Ölmesin ________Flatcast Tema

Özgecan Aslan Kardeşimizin Anısına Seni Unutmayacağız Küçük KIZ ..... ;( ;( ;( ;( ;( ;( [/b

By.Eray belirtilen dosyaları ekledi:

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 18.02.2015, 20:16

KIZIMIZA ALLAH'DAN RAHMET AİLESİNE SABIR BAS SAGLIGI DİLERİZ

Emeginize yüreginize saglık güzel anlamlı paylaşım için teşekkür ederim

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 18.02.2015, 20:18

KIZIMIZA ALLAH'DAN RAHMET AİLESİNE SABIR BAS SAGLIGI DİLERİZ

Emeginize yüreginize saglık güzel anlamlı paylaşım için teşekkür ederim

Çok Tşkler Mustafa Arkadaşım Milletimizin Başı Saolsun.. ;(

TurkDrop

Stajyer

• "TurkDrop" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 18.02.2015, 20:20

emegine yüregine saglik güzel olmuş..

5

Wednesday, 18.02.2015, 20:20

Emeğinize, güzel yüreğinize sağlık Eray bey günün anlam ve önemine uygun paylaşımınız için teşekkürler..Sözün Bittiği yer..

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 18.02.2015, 20:21

emegine yüregine saglik güzel olmuş..

Çok Tşkler Bülent abicim sizlerin gönüllerine saglık

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 18.02.2015, 20:24

Emeğinize, güzel yüreğinize sağlık Eray bey günün anlam ve önemine uygun paylaşımınız için teşekkürler..Sözün Bittiği yer..
[b]Çok Tşkler Zarif 35 Arkadaşım Bu Acı günü kaleme almak istedim çok tşkler begeni ve güzel degerli yorumunuz için evet malesef sözün bittiği yer burası...

' Cansın

Moderatör

• "' Cansın" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 18.02.2015, 21:22

Bu kötü insanlık dışı vahşeti
paylaşım yaptığın için tşkler
Söylenecek çok şey var ama Sözün bittiği yer :((
Rabbim hiç bir canlıya yaşatmasın inşallah

Rabbim'den rahmet diliyorum
Rabbim yakınlarına çok büyük sabırlar versin

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 18.02.2015, 21:39

münevverler sibeller özgecanlar ve nice isimleri unutulmuş gündemden düşmüş kardeşlerimiz, anısına olsun bu çalışma
Allah rahmet etsin, cennet hatunları, cennet melekleri,yattıgınız yer nur olsun, allah ailesine sabır versin
Eray bey, emeginize saglık tsk ederiz paylaşım için

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 18.02.2015, 21:55

Bu kötü insanlık dışı vahşeti
paylaşım yaptığın için tşkler
Söylenecek çok şey var ama Sözün bittiği yer :((
Rabbim hiç bir canlıya yaşatmasın inşallah

Rabbim'den rahmet diliyorum
Rabbim yakınlarına çok büyük sabırlar versin

Çok Tşkler Zübeyde bacim evet malesef söylenecek söz cok ama bittiği yerdeyiz bişeyleri yaşatmak ve anlatmak adına yaptıgım bu paylaşımı begenip yorumladıgın için çok tşkler

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 18.02.2015, 21:58

münevverler sibeller özgecanlar ve nice isimleri unutulmuş gündemden düşmüş kardeşlerimiz, anısına olsun bu çalışma

Kesinlikle yorumuna katılıyorum süslü arkadaşım hepsinin ruhları şaad olsun inş
Anlatmak istegim konuda buydu unutmamak unutturmamak adına yaptım bu paylaşımı kesinliklede yorumunla aynı fikirdeyim tşkler güzel yorum ve düşüncelerin begenin için saol arkadaşım

12

Wednesday, 18.02.2015, 22:35

emeğine saglik Eray kardeşim..Hafizamizda halen taze olan bir olayi temaniza yansitmişsiniz.Güzel paylaşım için tsk.ederim.

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 18.02.2015, 22:47

emeğine saglik Eray kardeşim..Hafizamizda halen taze olan bir olayi temaniza yansitmişsiniz.Güzel paylaşım için tsk.ederim.

Aynen abicim unutmamak hatırlamak adına paylaşımda bulundum çok tşkler güzel yüregin destegin degerlendirmen yorumun için abicim

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 19.02.2015, 00:00

Çok anlamlı bir çalışma olmuş Eray. Emeğine yüreğine sağlık. Her gün artan kadına şiddet ve ölümlerin bir yenisi daha yaşandı bugün. Dilegim bu acıların bir an önce bitmesi. Artık bu haberler endişe veriyor.

15

Thursday, 19.02.2015, 00:15

Emeğinize yüreğinize sağlık Eray bu çok özel anlamlı çalışmanız için teşekkürler.Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı güzel kızımız hayatta olsaydı. paylaşımınız ve düşünceniz için teşekkürler.

İki kız çocuğu annesi olarak günlerdir bu olayı aklımdan çıkaramıyorum.Özgecanın çektiği acıları düşündükçe içim acıyor anne ve babasını düşündükçe Allahım dan onlara bol bol sabır diliyorum.Bu cinayeti işleyen yaratığın yaşamaması gerektiğini düşünüyorum. Daha öncede yaşadık böyle acıları bunun son olmasını diliyorum.Öyle acı ve nefret doluyum ki ne söylesem az gelecek.Kızımıza Allahtan Rahmet ailesine sabır diliyorum ...

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Thursday, 19.02.2015, 01:02

Emeğine sağlık, paylaşımın için teşekkür ederim Eray. Toplumsal bir gerçegi temanda iyi işlemişsin abisi.. Asla dayanılmayacak bu bu vahşete artık BİR SON olsun anlamındakı tüm ulus olarak her ortamda destek vermemız gerekmekte. BIZLERDE DURRRR DIYORUZ BU VAHŞETE

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Thursday, 19.02.2015, 01:26

Çok anlamlı bir çalışma olmuş Eray. Emeğine yüreğine sağlık. Her gün artan kadına şiddet ve ölümlerin bir yenisi daha yaşandı bugün. Dilegim bu acıların bir an önce bitmesi. Artık bu haberler endişe veriyor.

Çok tşkler Muge Arkadaşım Gelen yorumlardan basardıgımın mükafatını alıyorum inanın emekleriniz güzel yorumlarınız desteginiz icin sonsuz tşkler arkadasım

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Thursday, 19.02.2015, 01:31

Emeğinize yüreğinize sağlık Eray bu çok özel anlamlı çalışmanız için teşekkürler.Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı güzel kızımız hayatta olsaydı. paylaşımınız ve düşünceniz için teşekkürler.

İki kız çocuğu annesi olarak günlerdir bu olayı aklımdan çıkaramıyorum.Özgecanın çektiği acıları düşündükçe içim acıyor anne ve babasını düşündükçe Allahım dan onlara bol bol sabır diliyorum.Bu cinayeti işleyen yaratığın yaşamaması gerektiğini düşünüyorum. Daha öncede yaşadık böyle acıları bunun son olmasını diliyorum.Öyle acı ve nefret doluyum ki ne söylesem az gelecek.Kızımıza Allahtan Rahmet ailesine sabır diliyorum ...

Çok tşkler Hilal Arkadaşım Gelen yorumlardan basardıgımın mükafatını alıyorum inanın Hepsinin hesabı zaman gelip sorulacaktır elbet soruluyoda emekleriniz güzel yorumlarınız desteginiz icin sonsuz tşkler arkadasım

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

19

Thursday, 19.02.2015, 01:35

Emeğine sağlık, paylaşımın için teşekkür ederim Eray. Toplumsal bir gerçegi temanda iyi işlemişsin abisi.. Asla dayanılmayacak bu bu vahşete artık BİR SON olsun anlamındakı tüm ulus olarak her ortamda destek vermemız gerekmekte. BIZLERDE DURRRR DIYORUZ BU VAHŞETE

Cnm abim bende aynı seyleri düşünerek ordan yola cıkarak bu seklde bi sayfa tasarladım aldıgım yorumlardan görüyorumki basardımda ins bu konuda herkes duyarlı olur herkes tepkisini gösterir hakedenler kimse hakettigini bulur ins cok tskler desteginiz yorumlarınız için gercekten cok duygulndım abicim

• "[C¤] KARDELEN [C¤]" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Thursday, 19.02.2015, 01:55

SENİ TEBRİK EDİYORUM ARKADAŞIM...EMEĞİNE GÜZEL YÜREĞİNE SAĞLIK...RABBİM AİLESİNE SABIRLAR VERSİN... :'(