Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich
  • »By_€x« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 18. Mai 2013

• Nachricht senden

1

Donnerstag, 19. Februar 2015, 17:08

ByEx -[AŞKSIN SEN ]-Fcp Tema

Bu Çalışmada Resim Temaya Çok Yakıştıgını Düşündüğüm İçin Tek Renk Paylaşmak istedim Silemeye Kıyamadım..

»By_€x« hat folgende Dateien angehängt:

2

Donnerstag, 19. Februar 2015, 17:17

Berkant bey mükemmel bir çalışma olmuş.Son derece güzel çalışılmış.Renk alternatifleri de çok hoş.Emeğinize yüreğinize sağlık.Süper bir tasarım. :1alkis: :1alkis: :1alkis:

By.Eray

Jüri

• »By.Eray« ist männlich

Registrierungsdatum: 15. Februar 2011

• Nachricht senden

3

Donnerstag, 19. Februar 2015, 18:24

Emeklerine saglık Hemsom çok klas b çalışmaya imza atmışsın süper görünüyolar emeklerine saglık benden tam puan

4

Donnerstag, 19. Februar 2015, 18:27

Ellerine saglik kardesim harika bir tasarima imza atmssin , kesinlikle 5 yildizli bir calisma oldugunu düsünüyorum !!
Coq tesekkürler bu harika paylasimina !!

5

Donnerstag, 19. Februar 2015, 19:20

emegine saglik By_Ex..Güzel bir tasarıma imza atmişsin tebrikler.Güzel paylaşım için tsk.ederim.

Atilla_Ky

Moderator

• »Atilla_Ky« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. Dezember 2010

• Nachricht senden

6

Donnerstag, 19. Februar 2015, 19:32

Emeğine sağlık, paylaşımın için teşekkür ederim Berkant. Oldukça şık ve bir o kadarda dizayn edilmiş çalışmalar çok beğendim kutlarım abisi :1alkis:

• »BOZKURT-03« ist männlich

Registrierungsdatum: 11. Dezember 2007

• Nachricht senden

7

Donnerstag, 19. Februar 2015, 19:48

Beraknt ustam ellerine emegine saglik görsellik iscilik kullanim acisindan ve renk secimleri ile süper bir tasarim olmus tesekkürler güzel paylasima *****

8

Donnerstag, 19. Februar 2015, 21:43

Emeğinize sağlık Berkantbey harika bir çalışma olmuş,görsellik muhteşem.Paylaşımınız için teşekkürler.

• »süslüü05« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Oktober 2013

• Nachricht senden

9

Donnerstag, 19. Februar 2015, 22:40

Çok net çizgileri olan kullanım açısından fazla göz yormayan,oldukça zahmet verilmiş bir çalışma,
emege degmiş çok güzel olmuş,renk renk,ayrıca en alttaki silmeye kıyamadigin çalişmayıda çok begendim
çok farkli hoş durmus resim,iyiki silmemissin,emegine saglık Berkant, paylaşımın için
tşk ederiz :1alkis:

10

Donnerstag, 19. Februar 2015, 23:34

Emeğine yüreğine sağlık Berkant tek kelime ile harika çalışmalar olmuş her bir noktası ne kadar uyumlu ve hoş renkler harika tebrik ederim kardeşim. Paylaşımın için teşekkürler.

• »''IS@BELL@''« ist weiblich

Registrierungsdatum: 30. Januar 2015

• Nachricht senden

11

Freitag, 20. Februar 2015, 01:47

Emek ve paylaşima teşekkurler :1alkis:

RenksizGazete

Erleuchteter

• »RenksizGazete« ist männlich

Registrierungsdatum: 4. Mai 2012

• Nachricht senden

12

Freitag, 20. Februar 2015, 03:38

Berkant..Emegine yüregine saglik harika paylasim icin cok tsk.ler.. tebrikler :1alkis:

serap35

Fortgeschrittener

• »serap35« ist weiblich

Registrierungsdatum: 21. Mai 2013

• Nachricht senden

13

Freitag, 20. Februar 2015, 08:33

Emegine Yuregine Saglik BERKANT Supersin :thumbup: Mukemmel paylasimlar olmus..guzel emeklerine guzel paylasimkarina TESEKKURLER.. ^^ :1alkis:

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich

• Nachricht senden

14

Freitag, 20. Februar 2015, 09:25

Berkant bey mükemmel bir çalışma olmuş.Son derece güzel çalışılmış.Renk alternatifleri de çok hoş.Emeğinize yüreğinize sağlık.Süper bir tasarım. :1alkis: :1alkis: :1alkis:
Güzel Yorumun Ve Begenin İçin Çok Teşekkürler KRALİÇE SULTAN :) Güzel Yüreginize Sağlık..

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich

• Nachricht senden

15

Freitag, 20. Februar 2015, 09:27

Emeklerine saglık Hemsom çok klas b çalışmaya imza atmışsın süper görünüyolar emeklerine saglık benden tam puan

Güzel Yorumun Ve Begenin İçin Çok Teşekkürler ERAY HEMŞOMMMM :) Güzel Yüreginize Sağlık.. :çakçak:

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich

• Nachricht senden

16

Freitag, 20. Februar 2015, 09:29

Ellerine saglik kardesim harika bir tasarima imza atmssin , kesinlikle 5 yildizli bir calisma oldugunu düsünüyorum !!
Coq tesekkürler bu harika paylasimina !!

Güzel Yorumun Ve Begenin İçin Çok Teşekkürler KAAN :) Güzel Yüreginize Sağlık..Senin Çalışmlarından Daha Çok Örnek ve fikir alcaz. :thumbup:

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich

• Nachricht senden

17

Freitag, 20. Februar 2015, 09:29

emegine saglik By_Ex..Güzel bir tasarıma imza atmişsin tebrikler.Güzel paylaşım için tsk.ederim.

Güzel Yorumun Ve Begenin İçin Çok Teşekkürler KERİM CAN :) Güzel Yüreginize Sağlık..

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich

• Nachricht senden

18

Freitag, 20. Februar 2015, 09:30

Emeğine sağlık, paylaşımın için teşekkür ederim Berkant. Oldukça şık ve bir o kadarda dizayn edilmiş çalışmalar çok beğendim kutlarım abisi :1alkis:

Güzel Yorumun Ve Begenin İçin Çok Teşekkürler ATİLLA ABİM :) Güzel Yüreginize Sağlık..

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich

• Nachricht senden

19

Freitag, 20. Februar 2015, 09:31

Beraknt ustam ellerine emegine saglik görsellik iscilik kullanim acisindan ve renk secimleri ile süper bir tasarim olmus tesekkürler güzel paylasima *****

Güzel Yorumun Ve Begenin İçin Çok Teşekkürler YÜKSEL CAN :) Güzel Yüreginize Sağlık..

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich

• Nachricht senden

20

Freitag, 20. Februar 2015, 09:33

Emeğinize sağlık Berkantbey harika bir çalışma olmuş,görsellik muhteşem.Paylaşımınız için teşekkürler.
Güzel Yorumun Ve Begenin İçin Çok Teşekkürler ZARİF :) Güzel Yüreginize Sağlık..