Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, 20.02.2015, 19:03

Flacast Fcp Tema [ Discomania - Dj Girl ] Designer Alakaa

..::KaaN::.. belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "..::KaaN::.." (20.02.2015, 20:11)

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 20.02.2015, 19:25

Bu nasil bir hayalgücüdür hayranlıkla baktım, turkuaz renk harika durmuş diger renklerde güzel tabi
çok emek verilmiş ama degmiş gerçekten,Kaan emeklerine saglık yürekten tebrikler :1alkis:
paylaşımın için tsk ederiz

3

Friday, 20.02.2015, 19:28

Bu nasil bir hayalgücüdür hayranlıkla baktım, turkuaz renk harika durmuş diger renklerde güzel tabi
çok emek verilmiş ama degmiş gerçekten,Kaan emeklerine saglık yürekten tebrikler :1alkis:

Yorum ve düsüncelerin icin coq tesekkürler süslüü , bazen hayal gücü insana sinirsiz gelebiliyor , yüregine sagliq !!

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 20.02.2015, 19:37

Yorum ve düsüncelerin icin coq tesekkürler süslüü , bazen hayal gücü insana sinirsiz gelebiliyor , yüregine sagliq !!

Bende neden olmuyooooo, ;( keske bendede hayalgücü sınırsız olsa keskeeeee,
ama yokkk, :yoookk: hayalgücünün yanisiraa beceride istiyo, bende yokkk varsada kısıtlı, o bakımdan sizleri bol bol alkışlamak düşüyo :1alkis: bana

5

Friday, 20.02.2015, 19:44

ama yokkk, :yoookk: hayalgücünün yanisiraa beceride istiyo, bende yokkk varsada kısıtlı, o bakımdan sizleri bol bol alkışlamak düşüyo :1alkis: bana

Bu isi ne kadar cok yaparsan , kendini okadar coq gelistirirsin , ne demisler damlaya damlaya göl olur ;)

6

Friday, 20.02.2015, 19:55

emeğine saglik Kaan..gerçekten mükemmel modern tarzda temalar,Güzel paylaşım için tsk.ederim.

7

Friday, 20.02.2015, 20:23

Yorum ve düsüncelerin icin coq tesekürler KerimCan , yüregine sagliq !!

• "sinemaskop34" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 20.02.2015, 21:14

SINEMA KARESI GIBI :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

9

Friday, 20.02.2015, 21:44

SINEMA KARESI GIBI :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

Yorumuna coq tesekkürLer Sienmaskop 34 !!

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 20.02.2015, 21:54

Ve yine yeni bir Alakaa Klasiği emeklerine yüregine gönlüne kalemine saglık kardeşim harika çalışma olmus herzamanki gibi kesinlikle enfes bence benden tam puan herzamanki gibi :1alkis: :nazar:

patisca07

Stajyer

• "patisca07" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 20.02.2015, 21:59

12

Friday, 20.02.2015, 22:24

Yorumuna coq tesekkürler patisca , yüregine sagliq !!

13

Friday, 20.02.2015, 22:27

Ve yine yeni bir Alakaa Klasiği emeklerine yüregine gönlüne kalemine saglık kardeşim harika çalışma olmus herzamanki gibi kesinlikle enfes bence benden tam puan herzamanki gibi :1alkis: :nazar:

Yorumuna coq tesekkürler Eray kardesim , yüregine sagliq !!

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 20.02.2015, 22:56

Emeğine sağlık, paylaşımın için teşekkür ederim Kaan. Fazla söze gerek yok herşey ortada Her zamanki gibi müthiş bir çalışma çok beğendim kutlarım abisi7

:nazar:

15

Friday, 20.02.2015, 23:50

Emeğinize yüreğinize sağlık KaaN yine tarzınızda harika çalışmalara imza atmışsınız kutlarım. Paylaşımınız için teşekkürler.

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Saturday, 21.02.2015, 00:10

Güzel paylaşım için teşekkür ederim ..::KaaN::.. emegine yüregine saglık güzel paylaşım olmuş ellerine saglık

17

Saturday, 21.02.2015, 00:50

Emeğinize yüreğinize sağlık KaaN yine tarzınızda harika çalışmalara imza atmışsınız kutlarım. Paylaşımınız için teşekkürler.

Yorumuna coq tesekkürler hilal , yuregine sagliq !!!

18

Saturday, 21.02.2015, 00:53

Güzel paylaşım için teşekkür ederim ..::KaaN::.. emegine yüregine saglık güzel paylaşım olmuş ellerine saglık

Yorumuna coq tesekkürler mustafa , yuregine sagliq !!!

19

Saturday, 21.02.2015, 00:55

Yorumuna coq tesekkürler mustafa , yuregine sagliq !!!

20

Saturday, 21.02.2015, 00:57

Emeğine sağlık, paylaşımın için teşekkür ederim Kaan. Fazla söze gerek yok herşey ortada Her zamanki gibi müthiş bir çalışma çok beğendim kutlarım abisi7

:nazar:

Yorumuna coq tesekkürler atilla abi , yuregine sagliq !!!