You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, February 20th 2015, 7:03pm

Flacast Fcp Tema [ Discomania - Dj Girl ] Designer Alakaa

..::KaaN::.. has attached the following file:
WWW.Flatcast-Terapi.com

This post has been edited 2 times, last edit by "..::KaaN::.." (Feb 20th 2015, 8:11pm)

• "süslüü05" is female

Date of registration: Oct 31st 2013

• Send private message

2

Friday, February 20th 2015, 7:25pm

Bu nasil bir hayalgücüdür hayranlıkla baktım, turkuaz renk harika durmuş diger renklerde güzel tabi
çok emek verilmiş ama degmiş gerçekten,Kaan emeklerine saglık yürekten tebrikler :1alkis:
paylaşımın için tsk ederiz
::..kalp kırdıktan sonra gelen özür,doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir..::

3

Friday, February 20th 2015, 7:28pm

Bu nasil bir hayalgücüdür hayranlıkla baktım, turkuaz renk harika durmuş diger renklerde güzel tabi
çok emek verilmiş ama degmiş gerçekten,Kaan emeklerine saglık yürekten tebrikler :1alkis:

Yorum ve düsüncelerin icin coq tesekkürler süslüü , bazen hayal gücü insana sinirsiz gelebiliyor , yüregine sagliq !!
WWW.Flatcast-Terapi.com

• "süslüü05" is female

Date of registration: Oct 31st 2013

• Send private message

4

Friday, February 20th 2015, 7:37pm

Yorum ve düsüncelerin icin coq tesekkürler süslüü , bazen hayal gücü insana sinirsiz gelebiliyor , yüregine sagliq !!

Bende neden olmuyooooo, ;( keske bendede hayalgücü sınırsız olsa keskeeeee,
ama yokkk, :yoookk: hayalgücünün yanisiraa beceride istiyo, bende yokkk varsada kısıtlı, o bakımdan sizleri bol bol alkışlamak düşüyo :1alkis: bana
::..kalp kırdıktan sonra gelen özür,doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir..::

5

Friday, February 20th 2015, 7:44pm

ama yokkk, :yoookk: hayalgücünün yanisiraa beceride istiyo, bende yokkk varsada kısıtlı, o bakımdan sizleri bol bol alkışlamak düşüyo :1alkis: bana

Bu isi ne kadar cok yaparsan , kendini okadar coq gelistirirsin , ne demisler damlaya damlaya göl olur ;)
WWW.Flatcast-Terapi.com

6

Friday, February 20th 2015, 7:55pm

emeğine saglik Kaan..gerçekten mükemmel modern tarzda temalar,Güzel paylaşım için tsk.ederim.
Ben İnsani,İnsanligi Bilenlerden Ögrendim.

7

Friday, February 20th 2015, 8:23pm

Yorum ve düsüncelerin icin coq tesekürler KerimCan , yüregine sagliq !!
WWW.Flatcast-Terapi.com

• "sinemaskop34" is female

Date of registration: Feb 19th 2015

• Send private message

8

Friday, February 20th 2015, 9:14pm

SINEMA KARESI GIBI :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

9

Friday, February 20th 2015, 9:44pm

SINEMA KARESI GIBI :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

Yorumuna coq tesekkürLer Sienmaskop 34 !!
WWW.Flatcast-Terapi.com

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" is male

Date of registration: Feb 15th 2011

• Send private message

10

Friday, February 20th 2015, 9:54pm

Ve yine yeni bir Alakaa Klasiği emeklerine yüregine gönlüne kalemine saglık kardeşim harika çalışma olmus herzamanki gibi kesinlikle enfes bence benden tam puan herzamanki gibi :1alkis: :nazar:
HARF’Ier yetmedi anIaşıImama, bari HâI’den anIa.

patisca07

Trainee

• "patisca07" is female

Date of registration: Nov 1st 2007

• Send private message

11

Friday, February 20th 2015, 9:59pm

Yeryüzünü Güneş kaplasa da karanlık gölgeler mutlaka vardır bunu unutma.

12

Friday, February 20th 2015, 10:24pm

Yorumuna coq tesekkürler patisca , yüregine sagliq !!
WWW.Flatcast-Terapi.com

13

Friday, February 20th 2015, 10:27pm

Ve yine yeni bir Alakaa Klasiği emeklerine yüregine gönlüne kalemine saglık kardeşim harika çalışma olmus herzamanki gibi kesinlikle enfes bence benden tam puan herzamanki gibi :1alkis: :nazar:

Yorumuna coq tesekkürler Eray kardesim , yüregine sagliq !!
WWW.Flatcast-Terapi.com

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

Date of registration: Dec 17th 2010

• Send private message

14

Friday, February 20th 2015, 10:56pm

Emeğine sağlık, paylaşımın için teşekkür ederim Kaan. Fazla söze gerek yok herşey ortada Her zamanki gibi müthiş bir çalışma çok beğendim kutlarım abisi7

:nazar:
Zenginlik; Kimsenin senden alamayacağı değerlerin toplamıdır. Senin bilgindir, Ahlâkındır, Özgüvenin, Terbiyen, Letafetin, Tebessümündür...

15

Friday, February 20th 2015, 11:50pm

Emeğinize yüreğinize sağlık KaaN yine tarzınızda harika çalışmalara imza atmışsınız kutlarım. Paylaşımınız için teşekkürler.

Söylediklerimizden çok,söylemediklerimize pişman oluruz. Dile getirilmemiş düşünce; gidilmemiş yoldur...

• "MUSTAFA ÇİLEK" is male

Date of registration: Mar 5th 2011

• Send private message

16

Saturday, February 21st 2015, 12:10am

Güzel paylaşım için teşekkür ederim ..::KaaN::.. emegine yüregine saglık güzel paylaşım olmuş ellerine saglık
Umutla Baktıgım Gözlerimle Kaybettigim Göz Yaşlarım

17

Saturday, February 21st 2015, 12:50am

Emeğinize yüreğinize sağlık KaaN yine tarzınızda harika çalışmalara imza atmışsınız kutlarım. Paylaşımınız için teşekkürler.

Yorumuna coq tesekkürler hilal , yuregine sagliq !!!
WWW.Flatcast-Terapi.com

18

Saturday, February 21st 2015, 12:53am

Güzel paylaşım için teşekkür ederim ..::KaaN::.. emegine yüregine saglık güzel paylaşım olmuş ellerine saglık

Yorumuna coq tesekkürler mustafa , yuregine sagliq !!!
WWW.Flatcast-Terapi.com

19

Saturday, February 21st 2015, 12:55am

Yorumuna coq tesekkürler mustafa , yuregine sagliq !!!
WWW.Flatcast-Terapi.com

20

Saturday, February 21st 2015, 12:57am

Emeğine sağlık, paylaşımın için teşekkür ederim Kaan. Fazla söze gerek yok herşey ortada Her zamanki gibi müthiş bir çalışma çok beğendim kutlarım abisi7

:nazar:

Yorumuna coq tesekkürler atilla abi , yuregine sagliq !!!
WWW.Flatcast-Terapi.com