Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek
  • Konuyu başlatan "By_€x"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 5.03.2015, 15:44

ByEx & Serap35 Ortak Çalışmasıdır [Seni Severdim ] Fcp Tema

......İlk Ortak Çalışmamız Kullanan Arkdaslar İyi Günlerinde Kullanmaları Dileklerimizle.....

By_€x belirtilen dosyaları ekledi:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 5.03.2015, 17:10

Bir zamanlar bir sohbette " Abla ben aslında çerçeveli tema sevmiyorum "....Çerçeveli çok sevende yok aslında..Çerçevelide detayları birleştirmeye alışınca alınan haz başka ve vazgeçilmez oluyor..Sanırım bende bu söze karşılık böyle bir cevap vermiştim ..
Berkant ve Serap ben canı yürekten sizlere bu güzel emeğiniz için ***** :1alkis: :1alkis:
Kutlarım sizi gençler ortak temaların güzelliği başka oluyor..Her ikinizinde eline yüreğine sağlık.Çok tşk ediyorum

( Temalarıma yorum yazmıyorsun sitemini okudum ablam..Ancak artık yorumdan kaçınıyorum..Sana özel değil ablam, bak gördüğün gibi bazen duramıyor yazıyorum ;) ..)

3

Thursday, 5.03.2015, 19:25

Emeklerine saglik By_Ex ve Serap.. çok klas çalışmalar çıkarmışsınız Tebrikler.Güzel paylaşım için tsk.ederim.

S!N€M

Stajyer

• "S!N€M" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 5.03.2015, 20:47

emeğinize saglik paylasim adina teşekkürler..

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 5.03.2015, 23:14

Emeğine yüreğine sağlık Berkant ve serap güzel paylaşım adına teşekkürler

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 6.03.2015, 00:21

Emeginize yüreginize saglık güzel paylaşım için teşekkür ederim

bircan5252

Profesyonel

• "bircan5252" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 6.03.2015, 07:58

super bir calisma olmus emeginize saglik serap hnm berkant bey.

8

Friday, 6.03.2015, 08:03

Bu çalışmanın bir kenarlarına bende saklanmayı çok isterdim..Mükemmel bir çalışma olmuş.Emeğinize yüreğinize sağlık.Tema da ki işçilik,görsellik,dizayn hepsi birbirinden hoş.Sizleri yürekten tebrik ediyorum,temayı seyreder ve üzerine de kahvesini içer :1alkis: :1alkis:

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 6.03.2015, 14:57

Bir zamanlar bir sohbette " Abla ben aslında çerçeveli tema sevmiyorum "....Çerçeveli çok sevende yok aslında..Çerçevelide detayları birleştirmeye alışınca alınan haz başka ve vazgeçilmez oluyor..Sanırım bende bu söze karşılık böyle bir cevap vermiştim ..
Berkant ve Serap ben canı yürekten sizlere bu güzel emeğiniz için ***** :1alkis: :1alkis:
Kutlarım sizi gençler ortak temaların güzelliği başka oluyor..Her ikinizinde eline yüreğine sağlık.Çok tşk ediyorum

( Temalarıma yorum yazmıyorsun sitemini okudum ablam..Ancak artık yorumdan kaçınıyorum..Sana özel değil ablam, bak gördüğün gibi bazen duramıyor yazıyorum ;) ..)
Güzel Yorumun ve Dileklerin İçin Çok TEŞEKKÜR Ederim ZENOBİA ABLAMM ^^ Güzel Yüreğine Saglık .

Ama o degerli yorumlarını kimseden Esirgememen lazim bunu diyim ilk sonrada Efet Bİr zamnlar Ölye Demistim Çabalarıyla Birşeyler Yarattıgında Ayrı Bİr Duydu Ya Kapılıyor Tecrube Ede Ede daha Keyif Alıyor.. :1gözkirp:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "By_€x" (6.03.2015, 15:03)

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 6.03.2015, 15:02

Emeklerine saglik By_Ex ve Serap.. çok klas çalışmalar çıkarmışsınız Tebrikler.Güzel paylaşım için tsk.ederim.
Güzel Yorumun ve Dileklerin İçin Çok TEŞEKKÜR Ederim KERİM CAN Güzel Yüreğine Saglık .

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 6.03.2015, 15:04

emeğinize saglik paylasim adina teşekkürler..
Güzel Yorumun ve Dileklerin İçin Çok TEŞEKKÜR Ederim SİNEM Güzel Yüreğine Saglık .

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 6.03.2015, 15:05

Emeğine yüreğine sağlık Berkant ve serap güzel paylaşım adına teşekkürler
Güzel Yorumun ve Dileklerin İçin Çok TEŞEKKÜR Ederim TAMER Güzel Yüreğine Saglık .

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 6.03.2015, 15:06

Emeginize yüreginize saglık güzel paylaşım için teşekkür ederim
Güzel Yorumun ve Dileklerin İçin Çok TEŞEKKÜR Ederim MUSTAFA Güzel Yüreğine Saglık .

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 6.03.2015, 15:07

super bir calisma olmus emeginize saglik serap hnm berkant bey.
Güzel Yorumun ve Dileklerin İçin Çok TEŞEKKÜR Ederim BİRCAN ABLA Güzel Yüreğine Saglık .

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Friday, 6.03.2015, 15:09

Bu çalışmanın bir kenarlarına bende saklanmayı çok isterdim..Mükemmel bir çalışma olmuş.Emeğinize yüreğinize sağlık.Tema da ki işçilik,görsellik,dizayn hepsi birbirinden hoş.Sizleri yürekten tebrik ediyorum,temayı seyreder ve üzerine de kahvesini içer :1alkis: :1alkis:
Güzel Yorumun ve Dileklerin İçin Çok TEŞEKKÜR Ederim KRALİÇE SULTAN Güzel Yüreğine Saglık .

Neden Olmasin Bİr GÜn 3.müz Güzel Bİr Çalışmaya İMza Atariz :)

• "''IS@BELL@''" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Friday, 6.03.2015, 19:47

Emek ve paylaşima teşekkurler :1alkis:

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Friday, 6.03.2015, 21:08

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Serap ve Berkant. Her zaman derim '' El eli yıkar, el döner yüzü yıkar'' gerçekten mükemmel bir çalışma olmuş ayrıca son 3-4 aydan bu tarafa azmin geldiği noktayı gözle görünür şekilde sergilemişsiniz kutlarım sizleri :1alkis:

:nazar:

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Saturday, 7.03.2015, 09:07

Alıntı

Emek ve paylaşima teşekkurler :1alkis:
TEŞEKKÜRLER

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

19

Saturday, 7.03.2015, 09:11

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Serap ve Berkant. Her zaman derim '' El eli yıkar, el döner yüzü yıkar'' gerçekten mükemmel bir çalışma olmuş ayrıca son 3-4 aydan bu tarafa azmin geldiği noktayı gözle görünür şekilde sergilemişsiniz kutlarım sizleri :1alkis:

Güzel Yorumun ve Dileklerin İçin Çok TEŞEKKÜR Ederim ATİLLA ABİMM [/size]:) Güzel Yüreğine Saglık .

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Saturday, 7.03.2015, 10:59

Tebrikler Berkant & Serap ...
Çok güzel oldukça zahmetli bir çalişma çıkarmıssınız,emeklerinize sabrınıza saglık
benden beş yıldız :1alkis: devamını dileriz