Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Monday, 9.03.2015, 09:23

Her Aklıma düşende /Flatcast fcp tema/KRALİÇE SULTAN

Güle güle kullanın arkadaşlar :D

KRALİÇE SULTAN belirtilen dosyaları ekledi:

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 9.03.2015, 09:42

İlk Yorum Benden Gelsin Süper Görünüyor Emegine Yüregine Saglık Kraliçe Sultan Paylaşım Adına Teşekkürler.. ^^ İlerlemen Harika Başarılrının Demamını Dilerim Radyomuza Yazısında Az Sapma var Nazarligi olsun :1alkis: :1alkis:

3

Monday, 9.03.2015, 09:53

İlk Yorum Benden Gelsin Süper Görünüyor Emegine Yüregine Saglık Kraliçe Sultan Paylaşım Adına Teşekkürler.. ^^ İlerlemen Harika Başarılrının Demamını Dilerim Radyomuza Yazısında Az Sapma var Nazarligi olsun :1alkis: :1alkis:
Beğenen güzel yüreğinize çokkkkkkkkkkkkkkkkkk çokkkkkkkkkkkk teşekkür ederim Berkant bey.O sapma da fontla alakalı sanırım.Bu güzel yoruma ne diyebilirimki sizlerin arasında kalıpta kendimizi geliştirmesek asıl yanlışlık ozaman olur. :rolleyes:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 9.03.2015, 11:44

Kraliçe elinize sağlık güzel ve hoş olmuş,ancak bana bu tema başka şeylerde anlattı çokta yabancı değil kullanılan materyaller..
Sanırım bir açıklması vardır.
Başka bir temacımızın temasına çok benzer parçalar mevcut..Cevabınıza göre yorumumu düzenleyebilirim.
Tşk ler..

5

Monday, 9.03.2015, 12:13

Kraliçe elinize sağlık güzel ve hoş olmuş,ancak bana bu tema başka şeylerde anlattı çokta yabancı değil kullanılan materyaller..
Sanırım bir açıklması vardır.
Başka bir temacımızın temasına çok benzer parçalar mevcut..Cevabınıza göre yorumumu düzenleyebilirim.
Tşk ler..
Zenobia Hanım çok doğru tahlil.Kendimizi geliştirmek için bazı materyallerin güzelliğine bakarak ,farklı dizayn ve farklı yerleştirme bçimleri sunarak çalışmalar yapmamız gerekliliğini düşündüm.Özellikle siz tema ustalarımızın ,güzel çalışmalarındaki ince güzel ayrıntılar,bin şekle sokularak bin değişik ürün haline gelebilirler.Sadece bakarak,cetvelimsi hesaplamalar yapmayı,tek tek grafiğin güzelliğini saptamaya yönelik bir çalışmaydı.Üç boyutlu şekilleri kavrama açısından da son derece yararlı olduğunu düşünerek yaptım.Anlayacağınız bir öğrenci olarak kendimi geliştirmek için her tür çalışmayı dikkatlice takip edip ince detayları taklid ederek,bilakis uygulayarak öğrenmeye çalışıyorum.Çok çok sağolasın güzel yürekli insan ilk kez cetvelimsi detayları tatmak oldukça güzeldi...

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 9.03.2015, 12:21

Kendini gelişme çaban için ben tşk ederim...
Örnek ler ile çok şeyler öğrenilebiliyor..mesela ben Babush ustanın PSD lerinden çok şeyler öğrendim..
Kendi tarzımız ve kendi ürettiklerimiz ile çok güzel emekler ortaya çıkıyor..
Bu konuda PSD paylaşımlarından da çok büyük fayda görebilirsin.
Tekrar ellerine yüreğine sağlık Kraliçe..Hayalgücün açık yüreğin sağlıklı olsun..Başarılarının devamını diliyorum..

7

Monday, 9.03.2015, 12:36

Kendini gelişme çaban için ben tşk ederim...
Örnek ler ile çok şeyler öğrenilebiliyor..mesela ben Babush ustanın PSD lerinden çok şeyler öğrendim..
Kendi tarzımız ve kendi ürettiklerimiz ile çok güzel emekler ortaya çıkıyor..
Bu konuda PSD paylaşımlarından da çok büyük fayda görebilirsin.
Tekrar ellerine yüreğine sağlık Kraliçe..Hayalgücün açık yüreğin sağlıklı olsun..Başarılarının devamını diliyorum..
Çok çok teşekkür ederim Zenobıa Hanım..Bu güzel yorumunuz beni dahada güzel çalışmalar yapmaya teşvik etti..Sizlerin arasında olmak çok özel. :rolleyes:

8

Monday, 9.03.2015, 15:53

Emeklerinize sağlık Kraliçe çok hoş görünen başarılı çalışmalar olmuş kutlarım sizi.Güzel paylaşımlarınız için teşekkürler.

9

Monday, 9.03.2015, 16:25

Emeklerinize sağlık Kraliçe çok hoş görünen başarılı çalışmalar olmuş kutlarım sizi.Güzel paylaşımlarınız için teşekkürler.

Beğenen güzel yüreğine sağlık Hilal Hanım çok çok sağolun güzel yorumunuz için.Beğenmenize çok sevindim.

10

Monday, 9.03.2015, 19:49

emeğine saglik Kralice Sultan..hos ve güzel tema olmuş.paylasım için tsk.ederim.

11

Tuesday, 10.03.2015, 07:26

Beğenen güzel yüreğinize sağlık Hilal Hanım çok çok sağolun. :rolleyes:

12

Tuesday, 10.03.2015, 07:27

emeğine saglik Kralice Sultan..hos ve güzel tema olmuş.paylasım için tsk.ederim.
Beğenen güzel yüreğine sağlık Kerim bey çok çok sağolun. :rolleyes:

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Tuesday, 10.03.2015, 18:30

emeğine yüreğine sağlık kraliçe sultan gayet güzel tema olmuş paylaşım adına teşekkürler

ADANALI*

Profesyonel

• "ADANALI*" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Tuesday, 10.03.2015, 19:07

Ellerine emeklerine sağlık KRaliçe Paylaşım için teşekkürler

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Tuesday, 10.03.2015, 21:09

Emeginize yüreginize saglık teşekkür ederim KRALİÇE SULTAN güzel paylaşımınız için

16

Wednesday, 11.03.2015, 07:04

emeğine yüreğine sağlık kraliçe sultan gayet güzel tema olmuş paylaşım adına teşekkürler
Beğenen güzel yüreğine sağlık Tamer bey çok çok sağolun güzel yorumunuz için. :rolleyes:

17

Wednesday, 11.03.2015, 07:05

Ellerine emeklerine sağlık KRaliçe Paylaşım için teşekkürler
Beğenen yüreğinize sağlık Adanalı bey çok çok sağolun. :rolleyes:

18

Wednesday, 11.03.2015, 07:07

Emeginize yüreginize saglık teşekkür ederim KRALİÇE SULTAN güzel paylaşımınız için
Beğenen güzel yüreğinize sağlık Mustafa bey çok çok sağolun. :rolleyes:

BOZKURT-03

Profesyonel

• "BOZKURT-03" bir erkek

• Özel mesaj gönder

19

Wednesday, 11.03.2015, 17:25

Emeginize saglik, güzel paylasim icin tesekkürler...

20

Wednesday, 11.03.2015, 17:41

Emeginize saglik, güzel paylasim icin tesekkürler...
Beğenen güzel yüreğinize sağlık Bozkurt bey çok çok sağolun. :rolleyes: