Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, 27.03.2015, 14:47

Gönül Sarayım Virane/Flatcast fcp/KRALİÇE SULTAN

Güle güle kullanın arkadaşlar....

KRALİÇE SULTAN belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (28.03.2015, 08:02) düzenleme sebepleri: 2.önizleme ve fcp düzenlendi.

' Cansın

Moderatör

• "' Cansın" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 27.03.2015, 15:39

Güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık kraliçe sultan
Güzel paylaşım adına Tşkler :)

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 27.03.2015, 16:39

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Kraliçe Sultan. Oldukça hoş ve kullanışlı bir çalışma olmuş. temaya bakınca aklıma biidenem nehir hanım ve gönül hanımın çalışmaları aklıma geldi ve sizin kendinizi geliştirmek için her ustadan çeşitli örnekleri görerek analiz ederek kendinizi geliştiren azminiz için tebrik ederim. çok iyi yoldasınız durmak yok yola devam. ayrıca çok beğendim kutlarım.

Gönul sarayım virane 2 olan calısmanızda ön izleme resimi url aldığınız hızlı resim sitesinden kaynaklanan sorundan dolayı ebadı buyutuyorç aynı sorun aynı steden url alan berkant kardeşimizde de olmustu. daha sağlıklı sitelerden url almanızı önerrim ve gerekli duzenlemeyi yaptıgınızda eklersenız duzenleme yaparız

4

Friday, 27.03.2015, 19:27

emeğine saglik Kralice Sultan..Kullanışlı ve güzel temalar olmuş,paylasım adına teşekkürler.

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 28.03.2015, 01:40

Güzel paylaşım adına teşekkür ederim ellerinize emeginize yüreginize saglık

BOZKURT-03

Profesyonel

• "BOZKURT-03" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 28.03.2015, 06:19

Emeginize saglik,güzel paylasimiza tesekkürler kisa sürede kendinizi baya gelistirdiniz sanisindayim basarilarinizin devamini dilerim...

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 28.03.2015, 08:15

Harika olmuş butonlara bayıldım, şimdiye kadarki en basarılı teman bu bana göre, :1alkis:
emeklerine saglık kraliçe sultan paylaşımın için tsk ederiz

8

Saturday, 28.03.2015, 10:45

Alıntı

Güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık kraliçe sultan
Güzel paylaşım adına Tşkler :)
Beğenen güzel yüreğinize sağlık Cansın Hanım güzel yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim. :rolleyes:

9

Saturday, 28.03.2015, 10:49

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Kraliçe Sultan. Oldukça hoş ve kullanışlı bir çalışma olmuş. temaya bakınca aklıma biidenem nehir hanım ve gönül hanımın çalışmaları aklıma geldi ve sizin kendinizi geliştirmek için her ustadan çeşitli örnekleri görerek analiz ederek kendinizi geliştiren azminiz için tebrik ederim. çok iyi yoldasınız durmak yok yola devam. ayrıca çok beğendim kutlarım.

Gönul sarayım virane 2 olan calısmanızda ön izleme resimi url aldığınız hızlı resim sitesinden kaynaklanan sorundan dolayı ebadı buyutuyorç aynı sorun aynı steden url alan berkant kardeşimizde de olmustu. daha sağlıklı sitelerden url almanızı önerrim ve gerekli duzenlemeyi yaptıgınızda eklersenız duzenleme yaparız
Atilla bey öncelikle beğenen güzel yüreğinize çok çok teşekkür ederim.Güzel yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim.Bu arada temanın urlsini yeniden alıp fcp si ile birlikte yüklendi ..Çok çok sağolun.Teşvik edici yorumlarınız için ayrıca teşekkürler. :rolleyes:

10

Saturday, 28.03.2015, 10:50

emeğine saglik Kralice Sultan..Kullanışlı ve güzel temalar olmuş,paylasım adına teşekkürler.
Kerim bey beğenen güzel yüreğiniz için çok çok teşekkür ederim. :rolleyes:

11

Saturday, 28.03.2015, 10:52

Harika olmuş butonlara bayıldım, şimdiye kadarki en basarılı teman bu bana göre, :1alkis:
emeklerine saglık kraliçe sultan paylaşımın için tsk ederiz
Sedef Hanım zarif ve güzel yüreğinize çok çok teşekkür ederim.Ayrıca güzel yorumunuz beni onure etti.Çok çok sağolun :rolleyes:

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 28.03.2015, 23:40

emeğine yüreğine sağlık kraliçe sultan güzel paylaşım adına teşekkürler

13

Sunday, 29.03.2015, 08:33

emeğine yüreğine sağlık kraliçe sultan güzel paylaşım adına teşekkürler
Beğenen güzel yüreğine sağlık Tamer bey çok çok sağolun. :rolleyes:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Sunday, 29.03.2015, 13:44

Bence çokk güzel bir çalışmaya imza atmışsınız Kraliçe elelrinize sağlık..
sadece buradan gözlemlediğimi yazmak istiyorum..
Zemin süper olmuş desenler çok yakışmış,ancak butonları düz bir renk seçimi ile yapsaydınız, hem desen içinde butonlar yutulmaz ,hem butonlardaki desen de fontları yutmazdı.Sadece bir fikir ;)
Tekrar bu güzel emeğe çok tşk ler ediyorum.. :thumbup:

15

Monday, 30.03.2015, 11:12

Bence çokk güzel bir çalışmaya imza atmışsınız Kraliçe elelrinize sağlık..
sadece buradan gözlemlediğimi yazmak istiyorum..
Zemin süper olmuş desenler çok yakışmış,ancak butonları düz bir renk seçimi ile yapsaydınız, hem desen içinde butonlar yutulmaz ,hem butonlardaki desen de fontları yutmazdı.Sadece bir fikir ;)
Tekrar bu güzel emeğe çok tşk ler ediyorum.. :thumbup:
Beğenen güzel zarif yüreğinize sağlık Zenobia hanım çok çok sağolun güzel yorumlarınız için.Fikirleriniz benim için son derece önemli.Desenin içini boşaltmakta güzel olurdu ...Yani butonun çerçevesi desenli olup içi sade de olabilirdi..Farklı alternatifler denemeye bayılıyorum...Birde onu denerim...Güzel yorumlarınız için çok çok sağolun. :rolleyes:

By.Eray

Jüri

• "By.Eray" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 30.03.2015, 19:25

Tebrikler Kraliçe gercekten son derece basarılı bi çalışmaya imza atmışsın ve ilerlemelerin gözle görülür seviyede inş bu azmini hiç yitirmeden devam edersin yola başarılar

17

Tuesday, 31.03.2015, 07:00

Tebrikler Kraliçe gercekten son derece basarılı bi çalışmaya imza atmışsın ve ilerlemelerin gözle görülür seviyede inş bu azmini hiç yitirmeden devam edersin yola başarılar
Beğenen güzel yüreğine çok çok teşekkür ederim Eray.Farklı çalışmalar yapmayı seviyorum..Başarıya giden yolda sizlerin de büyük etkisi var asla unutmam. :rolleyes:

By_€x

Bilge

• "By_€x" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Tuesday, 31.03.2015, 08:52

ABLAMMM Harika Bir Çalışmaya İmza Atmışsın Seni Canı Gönülden Kutlarım :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: Emegine Yüregine Saglık Paylaşım Adına Teşekkürler..

19

Tuesday, 31.03.2015, 16:52

ABLAMMM Harika Bir Çalışmaya İmza Atmışsın Seni Canı Gönülden Kutlarım :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: Emegine Yüregine Saglık Paylaşım Adına Teşekkürler..
Sağolasin canim kardeşimmmm.Güzel yorumun için ayrıca teşekkür ederim..Sizlerinde payını unutmuyorum harika olan sizlersiniz. :rolleyes:

20

Thursday, 9.04.2015, 14:03

emeğinize sağlik paylaşima tsk